Dmuchane parki

Dmuchany park wodny Delta (29 x 13 m) - 1
 • Dostępne 1 szt
Ostatnie sztuki w magazynie
Dmuchane parki wodne
PW54
99 990,00 zł
Dopasowany na miarę park wodny - idealne rozwiązanie dla zbiornika wodnego każdych rozmiarów.
Zjeżdżalnia - Dmuchane parki wodne - 1
Na zamówienie
Dmuchane parki wodne
PW4
11 400,00 zł
Zjeżdżalnia wodna - idealna jako element dmuchanego parku wodnego, ale również jako samodzielna atrakcja wodna! W zestawie nie dodajemy pompki.
Zakręt z płotkami - Dmuchane parki wodne - 1
Na zamówienie
Dmuchane parki wodne
PW75
10 560,00 zł
Zakręt z płotkami- idealny jako element dmuchanego parku wodnego, ale również jako samodzielna atrakcja wodna! W zestawie nie dodajemy pompki.
Rampa - Dmuchane parki wodne - 1
Na zamówienie
Dmuchane parki wodne
PW45
2 190,00 zł
Rampa - idealna jako element dmuchanego parku wodnego, ułatwia wchodzenie na poszczególne elementy. W zestawie nie dodajemy pompki.
Skrzyżowanie - Dmuchane parki wodne - 1
Na zamówienie
Dmuchane parki wodne
PW44
4 785,00 zł
Skrzyżownie - idealne jako element dmuchanego parku wodnego, ale również jako samodzielna atrakcja wodna! W zestawie nie dodajemy pompki.
Bieżnia 3 m - Dmuchane parki wodne - 1
Na zamówienie
Dmuchane parki wodne
PW34
4 390,00 zł
Bieżnia na wodę - idealna jako element dmuchanego parku wodnego, ale również jako samodzielna atrakcja wodna! W zestawie nie dodajemy pompki. 
Zakręt - Dmuchane parki wodne - 1
Na zamówienie
Dmuchane parki wodne
PW23
4 390,00 zł
Zakręt - idealny jako element dmuchanego parku wodnego, ale również jako samodzielna atrakcja wodna! W zestawie nie dodajemy pompki.
Huśtawka - Dmuchane parki wodne - 1
Na zamówienie
Dmuchane parki wodne
PW21
12 960,00 zł
Huśtawka na wodę - idealna jako element dmuchanego parku wodnego, ale również jako samodzielna atrakcja wodna! W zestawie nie dodajemy pompki.
Kołowrotek - Dmuchane parki wodne - 1
Na zamówienie
Dmuchane parki wodne
PW2
8 790,00 zł
Kołowrotek - idealny jako element dmuchanego parku wodnego, ale również jako samodzielna atrakcja wodna! W zestawie nie dodajemy pompki.
Hangar - Dmuchane parki wodne - 1
Na zamówienie
Dmuchane parki wodne
PW51
13 190,00 zł
Hangar - idealny jako element dmuchanego parku wodnego, ale również jako samodzielna atrakcja wodna! W zestawie nie dodajemy pompki.
Przeszkoda "Słupki" - Dmuchane parki wodne - 1
Na zamówienie
9 570,00 zł
Przeszkoda "Słupki" - idealna jako element dmuchanego parku wodnego, ale również jako samodzielna atrakcja wodna! W zestawie nie dodajemy pompki.
Pokazano 1-24 z 82 pozycji

Impreza w plenerze nie może odbyć się bez dmuchanego parku, zwłaszcza gdy skierowana jest do najmłodszych lub rodzin z dziećmi. To doskonała forma rozrywki, która ucieszy zarówno maluchy, jak i kilkulatki, a także starsze pociechy. Dmuchane parki z oferty Gangaru (wcześniej GunGan) są na tyle rozbudowane, że z pewnością zrobią wrażenie. A jest w czym wybierać!

Rodzaje dmuchanych parków:

Dmuchane parki wodne

Letnie szaleństwo nie bez powodu kojarzy się z wodą. Dzieci wprost uwielbiają zabawy wodne, dlatego możesz spełnić ich fantazje i zapewnić im zabawę na najlepszym poziomie! Mowa o dmuchanych parkach wodnych! Co to dokładnie jest? To zestawy dmuchańców, które umieszcza się na wodzie. Dzięki nim odpoczynek nad wodą przyniesie jeszcze więcej radości. Co istotne, dmuchany park wodny można umieścić niemal na każdym zbiorniku wodnym. Jest to możliwe, ponieważ jesteśmy w stanie dopasować jego rozmiar do większości powierzchni. Napisz jedynie, czego potrzebujesz, a na pewno przygotujemy atrakcyjną propozycję!

Dmuchane parki wodne mogą składać się ze zjeżdżalni, torów przeszkód, a nawet trampoliny! Dzięki temu zapewniają zabawę na długi czas!