Czym są dmuchane parki wodne?

Dmuchane parki wodne to przede wszystkim sposób na przyciągnięcie tłumów do Twojego akwenu! Jest to inwestycja która zapewni Tobie stały dochód w sezonie letnim oraz znacząco podniesie atrakcyjność kąpieliska. Modułowa budowa daje możliwość pełnego dopasowania parku do wielkości jeziora/plaży/basenu oraz Twojego budżetu, jak również możliwość rozbudowy. Minimalna głębokość jakiej potrzebujesz to 1,2m.


Nasza firma w liczbach

lat doświadczenia
zadowolonych klientów
wyprodukowanych dmuchańców

Co zyskujesz podejmując z nami współpracę?

Nasze dmuchane parki wodne są zgodne z normą europejską PN-EN ISO 25649-6. W pakiecie otrzymają Państwo pełną dokumentację techniczną oraz atest Rzeczoznawcy.
Dajemy dwuletnią gwarancję na wszystkie dmuchane parki wodne naszej produkcji. Szczegółowe warunki dostępne są w zakładce "Warunki gwarancji", którą znajdziesz na samym dole strony.
Trójwarstwowy materiał PVC nowej generacji o grubości 0,9mm z powłoką anty-UV, podwójnie wzmocniona konstrukcja wewnętrzna, najmocniejszy zgrzew na rynku oraz solidne zawory ciśnieniowe, to cechy parków wodnych Gangaru.
Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia! Z przyjemnością pomożemy w doborze optymalnego parku i w pełni dopasujemy go do Twoich potrzeb.
Zapewniamy instrukcję obsługi i montażu dmuchanych parków wodnych. Dodatkowo oferujemy bezpłatne szkolenia on-line podczas których nasz zespół krok po kroku wyjaśni cały proces. Za dodatkową opłatą możesz powierzyć nam cały proces montażu.
W razie awarii sprzętu nasz zespół świadczy usługi serwisowe i wsparcie techniczne. Dodatkowo dodajemy zestawy naprawcze za pomocą których sam naprawisz małe uszkodzenia. Z nami żaden problem nie jest straszny!

Mapa realizacji

Gwizdówka

Blizno

Łopatki

Osieczek

Lidzbark

Lubikowskie

Lubianka

Częstochowa

Januszkowice

Jelcz Laskowice

Wrocław

Polkowice

Tutaj odnajdziesz dmuchane parki wodne naszego autorstwa. Dmuchane parki wodne to miejsca, gdzie można poczuć beztroską radość, unosząc się na falach uśmiechu. Dmuchane parki wodne to oazy przyjemności, miejsca, gdzie możesz odetchnąć od codziennego stresu i zanurzyć się w magiczny świat wodnej rozrywki w czasie upalnego lata.

Gwizdówka

Blizno

Łopatki

Osieczek

Lidzbark

Lubikowskie

Lubianka

Częstochowa

Januszkowice

Jelcz Laskowice

Wrocław

Polkowice

Przykładowe realizacje

Dmuchany park wodny Lubikowo

Dmuchany park wodny Gmina Książki — jezioro Osieczek

Dmuchany park wodny Wild Wake City - Częstochowa

Strefa dobrego, autorskiego tekstu dla Ciebie

Dowiedz się więcej o dmuchanych parkach wodnych. Przeczytaj wciągające artykuły, które przygotowaliśmy z myślą o tych, którzy szukają dodatkowej wiedzy.

Wodny dmuchany plac zabaw to bez wątpienia jedna z najbardziej emocjonujących letnich atrakcji! Na tego rodzaju dmuchańcach świetnie bawią się zarówno młodsze, jak i starsze dzieci.

Gdy na zewnątrz temperatury rosną, zaczynamy marzyć o tym, by zanurzyć się w chłodnej wodzie i spędzić czas na beztroskiej zabawie na basenie czy kąpielisku.

W Gangaru z założenia chcemy maksymalnie odciążać naszych klientów, dlatego możemy zająć się montażem całego parku wodnego na Twoim zbiorniku. Jeśli wolisz zrobić to samodzielnie - przekażemy oczywiście dokładne instrukcje dla poszczególnych elementów.

Chcesz wejść w branżę dmuchanych parków wodnych, ale nie wiesz, od czego zacząć?