Liczby, które nas opisują

10

lat doświadczenia

781

zadowolonych klientów

2074

wyprodukowanych dmuchańców

Krótko o nas:

Gangaru (wcześniej GunGan) to coś więcej niż dmuchańce! Jesteśmy polskim producentem dmuchańców. Projektujemy nasze atrakcje w Polsce, szyjemy w Chinach, sprzedajemy w całej europie. Wierzymy, że uczciwość wobec klientów oraz dbałość o naszych współpracowników są fundamentem naszej firmy. Stawiamy na długoterminowe relacje z klientami oparte wyłącznie o zasadę win-win. Oferujemy bardzo duży wybór atrakcji eventowych: zaczynając od kul Bumper Ball i zestawów do Archery Tag, przez dmuchańce plenerowe i wodne oraz atrakcje do rywalizacji, a kończąc na dmuchanych parkach wodnych czy parkach rozrywki.

Marcin Szewczyk - Właściciel Gangaru.pl

Nasza misja:

Dążymy do tego, aby każdy zakup naszych atrakcji spotykał się z pełnym zadowoleniem klienta. Zarówno w momencie zakupu, jak i po latach jego użytkowania. Wierzymy, że możemy to osiągnąć dzięki rzetelnemu doradztwu, rozsądnym cenom oraz dbałości o jakość i atrakcyjność naszych produktów.

Krótka historia Gangaru (wcześniej GunGan)

Nasz zespół składa się wyłącznie z pasjonatów branży eventowej, w której działamy, odkąd tylko pamiętamy. Do branży przyciągnęła nas pozytywna energia, która płynie z dostarczania ludziom rozrywki. Przygodę z atrakcjami dmuchanymi zaczynaliśmy w 2013 roku od kul Bumper Ball, które wprowadziliśmy na rynek polski jako pierwsza firma w kraju. Kolejnym krokiem było rozszerzenie działalności o sprzedaż, wynajem i produkcję większych dmuchańców. Wytwarzamy dmuchane zjeżdżalnie, skakańce z suchymi basenami, dmuchane place zabaw w różnych rozmiarach, tory przeszkód, urządzenia do rywalizacji, a nawet całe parki rozrywki. Od 2019 roku naszym kluczowym produktem stały się dmuchane parki wodne. Mamy na naszym koncie kilkadziesiąt samodzielnie zaprojektowanych, jedynych w swoim rodzaju dmuchańców. A pracownicy Gangaru (GunGan) wciąż myślą nad nowościami na kolejny sezon! Dajemy również Klientom możliwość personalizowania wybieranych atrakcji, co pozwala wyróżnić się na tle konkurencji. Jesteśmy otwarci na realizację najbardziej szalonych pomysłów! Produkcja dmuchańców stała się dla nas pasją. Działając w branży- wiemy, że najistotniejsze jest bezpieczeństwo oraz wysoka jakość produktów, dlatego w tych aspektach nie uznajemy kompromisów. Nasze urządzenia rekreacyjne wytwarzamy tylko z wysokiej jakości materiałów, stosujemy się do wszystkich międzynarodowych przepisów i stale współpracujemy z Rzeczoznawcami. Sami jesteśmy też pierwszymi testerami nowych projektów. Posiadamy doświadczenie zarówno w sprzedaży, jak i w wynajmie atrakcji, dlatego jesteśmy w stanie rzetelnie doradzić jakie atrakcje sprawdzą się najlepiej w każdym indywidualnym przypadku. Zachęcamy do składania wizyt w naszym biurze we Wrocławiu–chętnie pokażemy nasze atrakcje na żywo i podzielimy się naszą wiedzą.