Krótko o nas:

Gangaru to coś więcej niż dmuchańce! Wierzymy, że uczciwość wobec klientów oraz dbałość o naszych współpracowników są fundamentem naszej firmy. Stawiamy na długoterminowe relacje z klientami oparte wyłącznie o zasadę win-win.
Oferujemy bardzo duży wybór atrakcji eventowych: zaczynając od kul Bumper Ball i zestawów do Archery Tag, przez dmuchańce plenerowe i wodne oraz atrakcje do rywalizacji, a kończąc na dmuchanych parkach wodnych czy parkach rozrywki.

Marcin Szewczyk - Właściciel Gangaru.pl

lat doświadczenia
zadowolonych klientów
wyprodukowanych dmuchańców

Nasza misja:

Dążymy do tego, aby każdy zakup naszych atrakcji spotykał się z pełnym zadowoleniem klienta. Zarówno w momencie zakupu, jak i po latach jego użytkowania. Wierzymy, że możemy to osiągnąć dzięki rzetelnemu doradztwu, rozsądnym cenom oraz dbałości o jakość i atrakcyjność naszych produktów.

Krótka historia Gangaru:

Nasz zespół Gangaru składa się wyłącznie z pasjonatów branży eventowej. To my w 2013 roku wprowadziliśmy jako pierwsi na rynek polski Bumper Ball. Projektujemy i produkujemy dmuchane zjeżdżalnie, skakańce z suchymi basenami, dmuchane place zabaw w różnych rozmiarach, tory przeszkód, urządzenia do rywalizacji, a nawet całe parki rozrywki. Jesteśmy producentem także dmuchanych parków wodnych.
Bezpieczeństwo i wysoka jakość produktów połączone z doskonałą obsługą — to nas wyróżnia. Nasze urządzenia rekreacyjne wytwarzamy tylko z wysokiej jakości materiałów, stosujemy się do wszystkich międzynarodowych przepisów i stale współpracujemy z Rzeczoznawcami. Mamy ponad 10 lat doświadczenia. Zachęcamy do odwiedzenia nas w biurze we Wrocławiu (ul.Boczna 4).