Dmuchane parki rozrywki

Dmuchany park rozrywki w motywie niebiesko - żółtym  - 1
Na zamówienie
570 900,00 zł
Najnowszy, ambitny projekt Gangaru (wcześniej GunGan) , czyli dmuchane parki rozrywki -  imponujących rozmiarów przestrzeń wyposażona w wiele atrakcji! Propozycja w stonowanej, niebiesko - żółtej kolorystyce.
Dmuchany park rozrywki w motywie niebiesko - pomarańczowym  - 1
Na zamówienie
570 900,00 zł
Najnowszy, ambitny projekt producenta Gangaru (GunGan), czyli dmuchane parki rozrywki -  imponujących rozmiarów przestrzeń wyposażona w wiele atrakcji! Propozycja w naszej firmowej, niebiesko - pomarańczowej kolorystyce. Każdy element parku został zaprojektowany z dbałością o szczegóły, co jest widoczne w strukturze i ilości elementów do zabawy, które...
Dmuchany park rozrywki w motywie fioletowo - zielonym  - 1
Na zamówienie
570 900,00 zł
Najnowszy, ambitny projekt Gangaru (wcześniej GunGan), czyli dmuchane parki rozrywki -  imponujących rozmiarów przestrzeń wyposażona w wiele atrakcji! Propozycja w stonowanej, niebiesko - żółtej kolorystyce.
Dmuchany park rozrywki w...
Na zamówienie
Dmuchane parki rozrywki
WDD99
165 000,00 zł
Sprawdź, gdzie mieszkają elfy i magiczne stworzenia. Kompleksowy, dmuchany park rozrywki, to atrakcja dla wszystkich tych, którzy poszukują przygody życia. Odkryj wieżę łuczników, skacz po magiczny pył. Zajrzyj do kryjówki leśnych skrzatów i baw się w wyścigach z olbrzymimi ślimakami. Bądź dociekliwy, szukaj wskazówek w labiryncie i dotrzyj na sam szczyt...
Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Dmuchane parki rozrywki występują nie tylko w wodnej wersji. Umieścić można je także na suchym podłożu. Do zaoferowania mamy imponujących rozmiarów, niezwykle złożone dmuchańce, które składają się z kilku stref i elementów do zabawy. Zaliczyć można do nich m.in. poduchy do skakania i balansowania, ścianki wspinaczkowe, baseny z kulkami, zjeżdżalnie, tory przeszkód i wiele więcej! To od Ciebie zależy, co znajdzie się w dmuchanym parku rozrywki. Jesteśmy w stanie je dowolnie modyfikować, tak aby w pełni wykorzystać dostępną przestrzeń.                                             

Zapewnij dzieciom niesamowite miejsce do zabawy! Taka atrakcja z pewnością przyciągnie całe rodziny, dzięki czemu poszerzysz grono swoich klientów. Dmuchane parki rozrywki od Gangaru (wcześniej GunGan) to Twój sposób na wyróżnienie się! Zapewniamy wsparcie na etapie wyboru, a także gwarancję i opiekę serwisową.

Dmuchany park rozrywki dla dzieci

Prowadzisz swoją salę zabaw albo organizujesz eventy, w szczególności rodzinne? A może własny ośrodek wypoczynkowy, który tętni życiem w sezonie letnim, ale nadal czegoś w nim brakuje? Prestiż i renomę Twojej firmie podniesie z pewnością kupno dmuchanego parku rozrywki. Zyskasz dzięki niemu szersze grono zadowolonych klientów, którzy tłumnie będą Cię odwiedzać, aby sprawdzić wszystkie dostępne atrakcje.

Dmuchane park rozrywki to wspaniała zabawa dla całej rodziny! Możesz skompletować go ze zjeżdżalni, dmuchanych zamków, suchych basenów z kulkami, a także z wielu innych atrakcji, które z pewnością będą cieszyły się ogromną popularnością. Monumentalne konstrukcje, które są w pełni bezpieczne, będą się wyróżniać na tle innych budynków.

Rodzinna rekreacja na dmuchanym parku rozrywki

W Polsce dmuchany park rozrywki cieszy się ogromną popularnością. Mimo że zjeżdżalnie, zamki, czy trampoliny znane są już od wielu lat, to nadal dla wielu maluchów i ich rodziców jest to rozrywka, jakiej nie dostarczy komputer, czy tradycyjne place zabaw. Na tego typu obiekcie mogą świetnie się bawić całe rodziny. Stabilna konstrukcja oraz wysokiej jakości materiału zastosowane w naszych atrakcjach to przede wszystkim bezpieczeństwo najmłodszych, które jest dla nas priorytetowe.

Każdy dmuchany park rozrywki posiada miękkie elementy, które minimalizują ryzyko urazów, a sprawnie działające dmuchawy zapewniają utrzymanie stałego poziomu powietrza. Dodatkowym atutem tych konstrukcji jest łatwość utrzymania ich w czystości, a łatwy montaż i demontaż gwarantuje szybkie rozłożenie i złożenie atrakcji dmuchanych.

Dmuchane parki rozrywki dostosowane do warunków przestrzennych

Nie dysponujesz zbyt dużą ilością miejsca? Chciałbym rozstawić dmuchany park rozrywki pod dachem? W każdym naszym parku, który dostępny jest w ofercie, istnieje możliwość modyfikacji rozstawienia atrakcji. Ponadto dostępne one są w wielu rozmiarach, dzięki czemu rozstawisz je zarówno w plenerze, na parkingu, jak i w hali na evencie dla rodzin i dzieci. Każdy z naszych produktów to gwarancja jakości. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy możliwość dopasowania parku do określonych rozmiarów. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz, a my przedstawimy Ci optymalne rozwiązanie.

Interesują Cię inne atrakcje? Chcesz samodzielnie skompletować park do zabawy dla najmłodszych z naszych produktów? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w pozostałych kategoriach sklepu!