Dmuchane tory przeszkód

Dmuchany tor przeszkód...
  • Na stanie
Dostępne w magazynie
Dmuchane tory przeszkód
D7
37 400,00 zł
Najdłuższy w naszej ofercie dmuchany tor przeszkód, czyli CrashKader "Long" o długości 30-stu metrów - rywalizacja i dobra zabawa gwarantowane!
Dmuchany tor przeszkód...
Na zamówienie
Dmuchane tory przeszkód
D26
42 000,00 zł
Najbardziej ekstremalny dmuchany tor przeszkód "CrashRunner", to atrakcja, która zapewni godziny zdrowej rywalizacji i emocji. Jest idealny do wykorzystania na dużych imprezach, festiwalach, a także w parkach rozrywki i jako dodatek do oferty firm eventowych. Tor charakteryzuje się barwnym i atrakcyjnym designem, który przyciąga wzrok. Jego struktura...
Tor przeszkód Kredki - 20 m
Na zamówienie
Dmuchane tory przeszkód
WDD53
26 900,00 zł
Tor przeszkód - świetna rozrywka dla dzieci i dorosłych! Nasz Tor Przeszkód to wyjątkowe połączenie projektu innowacyjnego i zabawnego, zaprojektowane zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Jesteśmy dumni, że jako producenci stworzyliśmy produkt, który nie tylko dostarcza niezapomnianych wrażeń, ale też stanowi estetyczne dzieło sztuki. Inspiracją dla...
Dmuchaniec Wipeout
Na zamówienie
Dmuchane tory przeszkód
D5
29 920,00 zł
Dmuchaniec Wipeout to tor przeszkód z dużymi kulami, po których trzeba przebiec, żeby dostać się na drugą stronę. To dmuchana atrakcja, która podoba się zarówno dzieciom, jak również młodzieży i dorosłym.
Dmuchaniec Drabina Ninja
Na zamówienie
Dmuchane tory przeszkód
WDN4
20 724,00 zł
Prawie dziewięciometrowa trasa świetnie zweryfikuje czy uczestnicy zabawy są tak silni, jak im się wydaje! Dmuchaniec (tor przeszkód) producenta Gangaru to atrakcja, która wzbudzi zainteresowanie zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych. Zaprojektowana z myślą o bezpieczeństwie i doskonałej zabawie, prawie dziewięciometrowa trasa do przejścia wyłącznie przy...
Dmuchaniec Wipeout Ninja
Na zamówienie
Dmuchane tory przeszkód
WDN10
29 900,00 zł
Dmuchaniec Wipeout Ninja to tor przeszkód z dużymi kulami, po których trzeba przebiec, żeby dostać się na drugą stronę. To dmuchana atrakcja, która podoba się zarówno dzieciom, jak również młodzieży i dorosłym.
Dmuchaniec Skok Ninja
Na zamówienie
Dmuchane tory przeszkód
WDN3
46 990,00 zł
Atrakcja tylko dla osób, które nie mają lęku wysokości! Sprawdź jak odważny jesteś.
Dmuchaniec Góra Ninja - podwójna  - 1
Na zamówienie
Dmuchane tory przeszkód
WDN5
24 000,00 zł
Niełatwa do pokonania atrakcja z naszego najnowszego cyklu Ninja! Zadaniem śmiałków będzie jak najszybsze wbiegnięcie po ślizgu - do wyboru dwa poziomy.
Dmuchaniec Góra Ninja  - 1
Na zamówienie
Dmuchane tory przeszkód
WDN6
18 520,00 zł
Niełatwa do pokonania atrakcja z naszego najnowszego cyklu Ninja! Zadaniem śmiałków będzie jak najszybsze wbiegnięcie po ślizgu.
Tor przeszkód Race - 10 m
  • Na stanie
Dostępne w magazynie
Dmuchane tory przeszkód
WDD27
15 235,00 zł
Ten 10-cio metrowy tor przeszkód to sposób na zaciętą rywalizację i świetną zabawę.
Dmuchany tor przeszkód...
Na zamówienie
Dmuchane tory przeszkód
D6
44 600,00 zł
Dmuchany tor przeszkód CrashKader "U" o długości 18,5 metrów - duża dawka adrenaliny i rywalizacji!
Dmuchany labirynt w leśnym...
Na zamówienie
Dmuchane tory przeszkód
WDD18
86 500,00 zł
Czy uda Ci się znaleźć wyjście szybciej niż Twoim znajomym? Świetna atrakcja umożliwiająca rywalizację i sprawdzenie orientacji w terenie.
Dmuchaniec Wipeout - motyw...
Na zamówienie
Dmuchańce cukierkowe
D5z
29 920,00 zł
Dmuchaniec Wipeout jest torem przeszkód z dużymi kulami, po których trzeba przebiec, żeby dostać się na drugą stronę. To dmuchana atrakcja, która podoba się zarówno dzieciom, jak również młodzieży i dorosłym.
Pokazano 1-24 z 29 pozycji

Dmuchane tory przeszkód to atrakcje, z których chętnie skorzystają nie tylko dzieci, ale również dorośli. Można wybierać z kilku wariantów, a nawet łączyć je ze sobą. Daje to duże pole do popisu i umożliwia rywalizację oraz przypływ adrenaliny całym rodzinom, grupom znajomych czy kolegom z pracy.

Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą naszych atrakcji dla dorosłych i dla dzieci – chętnie doradzimy i podpowiemy, jakie dmuchańce wybrać, żeby były jak najlepiej dopasowane do Państwa potrzeb Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu mamy pewność, co do jakości oferowanych naszych produktów, poza tym dajemy możliwość personalizacji zamówienia – zmiany kolorów czy innych elementów dmuchańców (czas realizacji zamówienia może się w takim wypadku wydłużyć).

Dmuchany tor przeszkód – idealna atrakcja na imprezę

Tor przeszkód to jedna z wielu dmuchanych atrakcji, które mogą urozmaicić różne imprezy. Jest to doskonała arena zmagań na imprezę integracyjną czy też idealny sposób na wyzwanie dla najmłodszych podczas zarówno niewielkich urodzin, jak i festynów czy dni miast. Mogą zapewnić zdrową rywalizację, być miejscem wyzwań czy testów wytrzymałości, ale też po prostu zabawy dla dzieci. Oferta dmuchanych torów przeszkód to świetna opcja dla firm, których działalność to obsługa imprez. Oprócz nich warto postawić także na zamki czy suche baseny. Możemy zapewnić najwyższą jakość, która sprawi, że takie dmuchańce wytrzymają nawet najbardziej zaciętą rywalizację.

Małe, średnie i gigantyczne dmuchane tory przeszkód

Gigantyczny tor przeszkód to doskonała opcja na imprezach integracyjnych czy wieczorach panieńskich lub kawalerskich. Jednak oferujemy także bardziej kompaktowe dmuchane atrakcje. Są świetnym rozwiązaniem, gdy szukasz ciekawego pomysłu na bardziej kameralne okazje. Przedzieranie, korzystanie ze zjeżdżalni czy dmuchańców do skakania doskonale sprawdzi się, gdy uczestnicy to dzieci. Nie tylko zapewniają świetną zabawę, ale pozwalają także na rozładowanie energii. Jeśli jednak ma zostać zapewniona rywalizacja na najwyższym poziomie, lepiej sprawdzi się jak najdłuższy tor przeszkód. Podejmij wyzwanie – sprawdź naszą ofertę i znajdź najlepszą opcję dla siebie.