Duże zjeżdżalnie dmuchane

Dmuchaniec Monster Truck -...
Na zamówienie
Dmuchane zjeżdżalnie
D28
23 990,00 zł
Dmuchana zjeżdżalnia Monster Truck to bardzo widowiskowa i efektowna atrakcja, obok której ani dzieci, ani dorośli na pewno nie przejdą obojętnie!
Duża dmuchana zjeżdżalnia z...
Na zamówienie
25 150,00 zł
Duża dmuchana zjeżdżalnia z motywem farmerskim - idealna dla dzieci! Nasza duża dmuchana zjeżdżalnia z motywem farmerskim to fantastyczna atrakcja dla dzieci, zapewniająca godziny radosnej zabawy na świeżym powietrzu. Jej wyjątkowy design, inspirowany wiejskim klimatem, zachęca do aktywności i kreatywnej zabawy. Wykonana z wytrzymałego materiału,...
Dmuchaniec Gangaru (GunGan)...
  • Na stanie magazynowym zostało 2 szt
Ostatnie sztuki w magazynie
Dmuchane zjeżdżalnie
WDD84
19 700,00 zł
Pojedyńcza zjeżdżalnia klasyczna Gangaru (wcześniej GunGan) to atrakcja dmuchana stworzona z myślą o tych, którzy lubią standardowe rozwiązania.
Podwójna otwarta...
Na zamówienie
Dmuchane zjeżdżalnie
WDD129
17 500,00 zł
Odkryj nasz nowy dmuchaniec w motywie kolorowych klocków – idealną atrakcję dla dzieci, która łączy zabawę z kreatywnością. Zaprojektowany w Polsce, ten dmuchaniec charakteryzuje się wysokim standardem bezpieczeństwa, potwierdzonym przez odpowiednie certyfikaty i atesty. Jego żywa kolorystyka i elementy przypominające popularne klocki konstrukcyjne...
Dmuchana zjeżdżalnia Statek...
Na zamówienie
29 320,00 zł
Odkryj niezwykłą przygodę na falach rozrywki. Ten kolorowy dmuchaniec w motywie pirackim to gwarancja niezapomnianych chwil dla małych i dużych odkrywców. Dzięki wysokiej jakości materiałom i starannemu wykonaniu, zapewniamy maksymalne bezpieczeństwo podczas każdej podróży na tym morskim gigancie. Wielka przestrzeń do skakania, zjeżdżalnia - to tylko...
Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Dmuchana zjeżdżalnia duża to obowiązkowa atrakcja na festynach, piknikach rodzinnych, a nawet imprezach firmowych. Wysoka konstrukcja gwarantuje doskonałą zabawę nie tylko najmłodszym, ale też młodzieży, a nawet dorosłym. W ofercie Gangaru znajdziesz duże zjeżdżalnie dmuchane wykonane z najwyższej jakości materiału PCV, odpornego na uszkodzenia i przetarcia, a nawet promieniowanie UV. Dzięki temu masz pewność bezpiecznej zabawy dla każdego! 

Duża zjeżdżalnia dmuchana - duże zainteresowanie!

Nie da się ukryć, że największe atrakcje zawsze przyciągają najwięcej chętnych. Widoczna już z daleka, kolorowa zjeżdżalnia duża to prawdziwy must have na wszelkich imprezach plenerowych. Z powodzeniem można ją też ustawić w pomieszczeniu. W chłodniejszych miesiącach ogromną popularnością cieszą się tzw. festiwale dmuchańców, czyli organizowane w zamkniętym pomieszczeniu parki rozrywki. W hali sportowej lub innym wysokim obiekcie dzieci i dorośli znajdą najróżniejsze urządzenia do zabawy. Na takich eventach nie może zabraknąć dmuchanych zjeżdżalni dużych!

Jako producent dmuchańców, Gangaru oferuje gotowe produkty - dmuchane zjeżdżalnie dla dzieci i dorosłych, a także atrakcje na zamówienie. Wykonane według własnego projektu, duże zjeżdżalnie dmuchane z motywem kojarzącym się z daną imprezą, logo firmowym czy w barwach drużyny sportowej, to nie tylko doskonała zabawa dla uczestników, ale też świetna forma promocji dla organizatora. Nasi specjaliści przygotują dla Ciebie taki produkt w ciągu zaledwie kilka tygodni! Wszystko zgodnie z indywidualnymi ustaleniami i preferencjami.

Zjeżdżalnie duże tematyczne

Każdego roku ogromnym zainteresowaniem cieszą się z atrakcje tematyczne. W ofercie Gangaru znajdziesz zjeżdżalnie dmuchane duże z najróżniejszymi motywami. Duża zjeżdżalnia - Statek Piracki spodoba się małym wielbicielom przygód. Na ogromny Monster Trucku z pewnością chętnie zjadą mali i duzi fani motoryzacji. Pasjonatom morskiej głębiny spodoba się duża dmuchana zjeżdżalnia z rekinem lub ośmiornicą. Wybór jest ogromny, tak jak ogromne są nasze zjeżdżalnie!

Tematyczna zjeżdżalnia gigant świetnie wpisze się w imprezę tematyczną. Na przykład w leśnym parku dodatkową zabawę zapewni duża dmuchana zjeżdżalnia z motywem leśnych zwierzątek. W mini zoo rolę tę spełni zjeżdżalnia duża zaprojektowana w formie gospodarstwa. Niezależnie od tego, w jakim klimacie organizowana jest impreza, mamy dla Ciebie dmuchane atrakcje, jakich potrzebujesz!

Duże dmuchane zjeżdżalnie wodne 

Oprócz klasycznych zjeżdżalni, w Gangaru znajdziesz też wodne zjeżdżalnie duże - przystosowane do montażu na akwenie lub basenie, ale też "na sucho", np. z kolorowymi piłeczkami zwiększającymi atrakcyjność zabawy. Wodna zjeżdżalnia dmuchana duża to doskonały sposób na ochłodzenie się w upalne dni. Po konstrukcje te chętnie sięgają nie tylko organizatorzy imprez plenerowych i zarządcy samodzielnie funkcjonujących parków wodnych, np. przy jeziorze, ale też właściciele obiektów noclegowych. Zjeżdżalnia dmuchana duża znacząco podniesie konkurencyjność hotelu czy ośrodka, który będzie mógł zapewnić małym i dużym gościom dodatkową atrakcję. 

Duże dmuchańce dla dzieci i dorosłych to gwarancja doskonałej rozrywki dla każdego. Połącz je z innymi urządzeniami, np. zamkami dmuchanymi, torami przeszkód, placami zabaw i urządzeniami do rywalizacji, a stworzysz prawdziwy park rozrywki dla każdego!