Akcesoria do dmuchańców

Piłka Football Darts - 1
 • Na stanie
Dostępne w magazynie
Akcesoria do dmuchańców
C4
135,00 zł
Specjalna piłka do gry Football Darts, idealnie przylega do rzepu. Cena dotyczy jednej sztuki.
Kij teleskopowy Football Darts - 1
Na zamówienie
Akcesoria do dmuchanców
C6
384,00 zł
Kij teleskopowy, rozkładany, służący do ściągania piłek z tarczy Football Darts.
Zestaw naprawczy - kule Bumper Ball - 1
 • Na stanie
Dostępne w magazynie
50,00 zł
Zestaw naprawczy do Bumper Ball, kul wodnych oraz do kuli Zorb. Zestaw naprawczy składa się z: - czterech przezroczystych łatek do klejenia dziur, - tubki kleju żelowego, szybkoschnącego, - papieru ściernego, - klucza do odkręcania korków.
Zawór / korek do urządzeń dmuchanych - 1
 • Na stanie
Dostępne w magazynie
Akcesoria do dmuchańców
B6
43,90 zł
Zawór pasujący do wszystkich urządzeń dmuchanych nie wymagających stałego dopływu powietrza. 
Kamizelka asekuracyjna - 1
Na zamówienie
Akcesoria do dmuchańców
X7
135,30 zł
Kamizelka asekuracyjna, która zadba o bezpieczeństwo uczestników na parkach wodnych.
Kamizelka ratunkowa dla dzieci - 1
Na zamówienie
Akcesoria do dmuchańców
X8
135,30 zł
Kamizelka ratunkowa, która zadba o bezpieczeństwo najmniejszych uczestników na parkach wodnych.
Łódeczka plastikowa na korbę - 1
 • Na stanie
Dostępne w magazynie
Dmuchańce wodne
D51
1 590,00 zł
Łódeczka do pływania na korbę dla wielbicieli wodnych atrakcji. Wygodna, wykonana z trwałego materiału w intensywnych kolorach.
Materac do dmuchańca FunFlexMat - 1
Na zamówienie
Akcesoria do dmuchańców
WDC05
290,00 zł
FunFlexMat - niezastąpiona dostawka dla Twojego dmuchańca! Ta elastyczna i miękka mata to idealne miejsce, gdzie dzieci mogą zdejmować obuwie, przebierać skarpetki lub cierpliwie czekać w kolejce do wejścia na dmuchaniec. Zapewniając wygodę i higienę, FunFlexMat staje się nieodzownym elementem każdego placu zabaw. Przyjemność i bezpieczeństwo w jednym -...
Lina bungee - 1
 • Na stanie
Dostępne w magazynie
Akcesoria do dmuchańców
X5
130,00 zł
Lina amortyzująca Bungee to produkt, który skutecznie odciąża główną linę bezpieczeństwa. Zmniejsza jej obciążenie i zapobiega zerwaniu mocowania parku wodnego poprzez rozłożenie sił naciągu. Ta zaawansowana technologicznie lina amortyzująca jest niezastąpiona w zapewnianiu bezpieczeństwa i komfortu użytkownikom. Zaufaj temu innowacyjnemu rozwiązaniu i...
Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Zamówiłeś dmuchańce z naszej oferty, a może dopiero się nad tym zastanawiasz? Możesz potrzebować także dodatkowych akcesoriów, zwłaszcza gdy stawiasz na częstą eksploatację lub chcesz mieć je po prostu w zapasie. Znajdziesz wśród nich produkty, które pozwolą na naprawę dmuchańców, jak również ich poprawny montaż. Co do nich należy?

Akcesoria do dmuchańców Gangaru (GunGan)

Akcesoria do dmuchańców Gangaru (wcześniej GunGan) to między innymi zestaw naprawczy - kule Bumper Ball. Do czego służą? Są to przezroczyste łatki do klejenia dziur. Jeśli zatem po intensywnej eksploatacji na dmuchańcu pojawią się drobne dziury, to możesz je od razu załatać. Nie musisz w tym celu serwisować dmuchańca. Wystarczy, że skorzystasz z tego zestawu. Zawiera on także tubki kleju żelowego, szybkoschnącego i klucz do odkręcania korków.

Akcesoria do dmuchańców to także korki i zawory. Korek pasujący do wszystkich urządzeń dmuchanych nie wymagających stałego dopływu powietrza, zyskujesz zatem pewność, że wybierasz ten odpowiedni.

To nadal nie koniec. Wśród akcesoriów do dmuchańców znajduje się też zestaw do ich mocowania. Nie zabraknie też dodatków do Football Darts. Będzie to chociażby piłka czy kij teleskopowy.

W Gangaru (GunGan) znajdziesz też specjalne pompki i dmuchawy, z pomocą których szybko i sprawie nadmuchasz atrakcje dmuchane.

Szukasz akcesoriów do dmuchańców, ale nie możesz ich znaleźć w naszej ofercie? Napisz do nas, a postaramy się pomóc.