Pokrowiec na duże dmuchańce
385,00 zł (BRUTTO)

313,01 zł netto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 385,00 zł
Brutto
Z14

Pokrowiec na duże dmuchańce

385,00 zł (BRUTTO)

313,01 zł netto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 385,00 zł
Brutto
Z14

Poznaj nową jakość przechowywania atrakcji dmuchanych z autorskim pokrowcem, który gwarantuje bezpieczeństwo i funkcjonalność, a przy tym ułatwia transport dmuchańców. Zaprojektowany dla biznesu, oferuje praktyczność i długotrwałą ochronę dla każdego dmuchańca, od zamków po zjeżdżalnie. Pokrowiec wykonany jest z trwałego PVC, chroni przed zewnętrznymi czynnikami i ułatwia przechowywanie. Uniwersalny pokrowiec idealnie sprawdzi się dla dużych zamków i dużych zjeżdżalni takich jak na przykład: D8 lub D5. Prosta konstrukcja z wiązaniem po obu stronach usprawnia szybkie owinięcie dmuchańca z każdej strony.

help_outline Produkt dostępny od ręki. Zamówienie wyślemy do Ciebie do 2 dni roboczych.
lub
Płatności z Comfino - jak to działa?
Materiał
PVC nowej generacji
Rozmiar
Uniwersalny

Możesz polubić także

Co nas wyróżnia?

Gwarancja

Większość sprzedawanych przez nas produktów jest objęta dwuletnią gwarancją. Więcej szczegółów w warunkach gwarancji

Materiał

Do produkcji dmuchańców używamy solidnych materiałów: TPU lub PVC, charakteryzujących się ponadprzeciętną wytrzymałością na rozerwania oraz relatywnie niską wagą.

Dokumentacja

Wszystkie urządzenia podlegające normie PN-EN 14960 oraz PN-EN ISO 25649-6 posiadają orzeczenie techniczne (atest) oraz dokumentację techniczno-ruchową.

Dmuchawy

Każde urządzenie wymagające stałego dopływu powietrza dostarczamy wraz z kompletem niezbędnych dmuchaw.

Doradztwo

Zastanawiasz się jakie atrakcje najlepiej sprawdzą się w Twoim biznesie? Masz pytania związane z prowadzeniem firmy w oparciu o nasze produkty? Nie wahaj się! Skontaktuj się z nami, chętnie Ci pomożemy.

Serwis

Zastanawiasz się co będziesz mógł zrobić, jeżeli Twój sprzęt ulegnie awarii i nie dasz rady samodzielnie go naprawić? Nie martw się! W każdej chwili możesz skorzystać z naszego serwisu.

Jakość

Znamy urządzenia nie tylko z perspektywy producenta, ale również z perspektywy użytkownika. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić najlepszą jakość, która sprawdza się w praktyce.

Rentowność

Nasze atrakcje mają przynieść zyski przede wszystkim Tobie! Ze starannością dobieramy produkty z dużym potencjałem inwestycyjnym, które są chętnie wynajmowane na polskim rynku.