Archery Tag

ZESTAW Archery Tag premium dla 12 graczy (strzały szybkie) - 1
 • -410,00 zł
 • Pakiet
 • Na stanie magazynowym zostało 1 szt
Ostatnie sztuki w magazynie
5 773,50 zł 6 183,50 zł
Kompletny zestaw Archery Tag PREMIUM dla 12 osób z szybkimi strzałami. W zestawie taniej!
Nasadka do strzały Archery Tag - 1
 • Na stanie
PRODUKT DOSTĘPNY OD RĘKI
4,47 zł
Wymienne nasadki do strzał Archery Tag, do samodzielnej wymiany. Cena dotyczy jednej sztuki.
Łuk Archery Tag - 26 lbs - 1
 • Na stanie
Dostępne w magazynie
Archery Tag
A1
178,05 zł
Bardzo wytrzymały łuk jednoczęściowy, odpowiedni do gry Archery Tag (dla prawo i leworęcznych graczy).  Aktualnie sprzedajemy łuki w kolorze czarnym.
Łuk Archery Tag - 22 lbs - 1
 • Na stanie
Dostępne w magazynie
Archery Tag
A2
178,05 zł
Bardzo wytrzymały łuk jednoczęściowy, odpowiedni do gry Archery Tag (dla prawo i leworęcznych graczy). Aktualnie sprzedajemy łuki w kolorze czarnym.
Łuk Archery Tag - 16 lbs - 1
 • Na stanie
Dostępne w magazynie
Archery Tag
A3
178,05 zł
Łuk dziecięcy - krótszy od "zwykłego" oraz ze zmniejszoną siłą naciągu do 8 kg.  Bardzo wytrzymały, odpowiedni do gry Archery Tag (dla prawo i leworęcznych graczy). Najlepiej sprawdzi się w przypadku dzieci w wieku 10 -15 lat. W kolorze czarnym. 
Strzała Archery Tag - Szybka - 1
 • Na stanie
PRODUKT DOSTĘPNY OD RĘKI
35,77 zł
Najszybsza na rynku strzała Archery Tag, z zaokrągloną piankową końcówką.
Strzała Archery Tag - Pacynka - 1
 • Na stanie
Dostępne w magazynie
35,77 zł
Strzała z płaską, piankową końcówką, odpowiednia do gry Archery Tag.
Tarcza Archery Tag - 1
 • Na stanie
DOSTĘPNY W MAGAZYNIE
Archery Tag
A8
264,23 zł
Tarcza do gry Archery Tag - Najsolidniejszy model na rynku.
Dmuchana przeszkoda Archery Tag CIASTKO - 1
Na zamówienie
518,70 zł
Dmuchana, mobilna przeszkoda do gier Archery Tag (w kształcie ciastka). Przeszkoda zaprojektowana z myślą o grze Archery Tag. Optymalna liczba przeszkód to 6 szt. (po 3 na każdą stronę – 4 ciastka i 2 nagrobki). Pompka nie jest dodawana w zestawie. Należy dokupić ją osobno.
Torba Archery Tag na łuki - 1
 • Na stanie
Dostępne w magazynie
Archery Tag
A12
74,80 zł
Torba na ramię Archery Tag, na łuki. 
Maska Archery Tag – Premium - 1
 • Na stanie
DOSTĘPNE OD RĘKI
104,88 zł
Komfortowa maska Valken,  odpowiednia do gry Archery Tag. Chroni twarz przed kontaktem ze strzałą.
Archery Tag Target
 • Na stanie magazynowym zostało 1 szt
Ostatnie sztuki w magazynie
Archery Tag
A22
4 317,07 zł
Archery Tag Target to dmuchana tarcza do Archery Tag z lewitującymi piłeczkami. 
Ochraniacz na palce Archery Tag - 1
 • Na stanie
DOSTĘPNY OD RĘKI
5,37 zł
Ochraniacz chroniący palce przed kontaktem z cięciwą. Niezbędny do gry w Archery Tag.
Pokazano 1-22 z 22 pozycji

Gry plenerowe - Archery Tag i dmuchane bunkry

Gry plenerowe to nie tylko dmuchane kule, ale również mnóstwo innych propozycji. Zalicza się do nich m.in. łucznictwo, oczywiście w formie zabawy! Łuki i strzały oferowane przez nas wykonane są z solidnych i bezpiecznych materiałów. Promienie strzał wyprodukowane są z wytrzymałego i wysoce elastycznego włókna węglowego, zaś groty z gęstej pianki. Nie ma zatem mowy o ryzyku podczas zabawy. 

Zestawy Archery Tag zawierają nie tylko łuki i strzały, ale również ochraniacze. Dostępne są w różnych wariantach dla zróżnicowanych liczbowo grup. Doskonale sprawdzą się podczas zabaw dla dzieci, ale i na wieczorach kawalerskich czy imprezach firmowych.

Gry plenerowe to również różnego rodzaju dmuchane przeszkody, które można wykorzystać m.in. do opisanej wyżej gry Archery Tag. Ułóż przeszkody w taki sposób, aby zapewnić doskonałą rozrywkę Twoim klientom, a z pewnością chętnie będą do Ciebie wracać.

Archery tag - paintball łuczniczy

Archery tag to bezpieczne bitwy na łuki, które z pewnością dostarczą mnóstwo radości i przypadną do gustu wszystkim miłośnikom łucznictwa. W tej grze wykorzystywane są specjalne łuki, które mają stosunkowo niewielki naciąg, dzięki czemu są odpowiednie dla dorosłych i dzieci w różnym wieku. Specjalnie obciążone strzały gwarantują, że uderzenia nie są bolesne, a każdy uczestnik może cieszyć się strzelaniem z łuków w formie bezpiecznej rywalizacji drużyn. Łuki i strzały dostępne są w naszym sklepie w kolorze czarnym, a także w kilku innych odcieniach, co pozwala dostosować sprzęt do własnych preferencji. Wybierz swój wymarzony model wykonany z wysokiej jakości materiałów i ciesz się niesamowitą zabawą.

Archery tag - sprzęt niezbędny do zabawy

Czego potrzebujesz, aby cieszyć się nowym wymiarem rozrywki? Potrzebny Ci będzie przede wszystkim łuk jednoczęściowy, maska oraz strzały. Możesz wybrać rozmiar uniwersalny łuku lub dobrać do wieku dziecka. Dodatkowo możesz kupić dmuchane przeszkody, które podniosą atrakcyjność rozgrywki. Nie musisz obawiać się urazów, czy kontuzji po uderzeniu strzałą, ponieważ o bezpieczeństwo dbają ich piankowe końcówki. Możesz także kupić tarcze do strzelania oraz ochraniacze na palce i przedramiona. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, że dobra zabawa może mieć wiele wymiarów, w tym rozgrywki grupowe.

Archery tag - sklep z akcesoriami do bezpiecznego łucznictwa

W naszym sklepie znajdziesz nie tylko pojedyncze akcesoria niezbędne do bezpiecznego strzelania z łuku. Możesz zdecydować się na zakup kompletnego wyposażenia. W zestawie znajdziesz łuk, strzały, tarcze, maski, a także torby do transportowania sprzętu. W zależności od liczby graczy możesz kupić pojedyncze elementy, jak również zestawy aż dla 12 osób w wersji premium! A to wszystko w atrakcyjnie niskiej cenie. W ofercie naszego sklepu znajdują się ponadto ochraniacze na palce do łuków i końcówki piankowe do strzał. Jest także Archery Tag Target, czyli dmuchana tarcza z wieloma celami. Gwarantujemy stałą dostępność sprzętu na stanie. Wybierz swój zestaw do Archery tag i ciesz się niekończącą zabawą!