imagealt
W tym artykule:

Pomysł na niebanalną integrację pracowników – dmuchańce do rywalizacji dla każdego

- Jak zintegrować pracowników? Znaczenie inicjatywy pracodawcy

- Dmuchane urządzenia do rywalizacji - doskonała rozrywka dla dorosłych!

- Sprawdź najchętniej wybierane urządzenia do rywalizacji!

- Czy rywalizacja to dobry sposób na integrację?

Pomysł na niebanalną integrację pracowników – dmuchańce do rywalizacji dla każdego

Nie daj się wyeliminować na dmuchanej arenie. Wciel się w ogromnego piłkarzyka. Utrzymaj się jak najdłużej na dmuchanej arenie. To tylko niektóre pomysły na integrację pracowników. Obecny w zabawach na dmuchańcach duch zdrowej rywalizacji wpłynie scalająco na zespół, zbuduje wspólne wspomnienia i zwiększy motywację do codziennej pracy. Poznaj najciekawsze dmuchańce do rywalizacji!

Jak zintegrować pracowników? Znaczenie inicjatywy pracodawcy

O tym, jak ważna jest integracja pracowników, wie każdy świadomy pracodawca. Członkowie zespołu, którzy dobrze się znają - także na gruncie prywatnym - znacznie lepiej współpracują, są bardziej wspierający i efektywni. Właściciel firmy nie może jednak zakładać, że integracja jest procesem samoistnym. Aby Twoi pracownicy lepiej się poznali, musisz wyjść z inicjatywą. Wyjazdy i imprezy firmowe stanowią ku temu doskonałą okazję. 

Nie od dziś wiadomo, że gry i zabawy sportowe scalają grupę. Już od lat udowadniają to rozrywki takie jak paintball, escape room, survival race, gokarty, gry miejskie itp. Doskonałym pomysłem na integrację są też dmuchane atrakcje.

Dmuchane urządzenia do rywalizacji - doskonała rozrywka dla dorosłych!

Kojarzone z atrakcjami dla dzieci, dmuchane parki rozrywki, tory przeszkód i urządzenia do rywalizacji to doskonała rozrywka także dla dorosłych. Konstrukcje Gangaru - polskiego producenta dmuchańców - posiadają niezbędne atesty, które gwarantują bezpieczeństwo uczestników w każdym wieku.

Sprawdź najchętniej wybierane urządzenia do rywalizacji!

Polowanie na kreta (Whack a mole). Idealna atrakcja dla tych, którzy choć raz mieli ochotę trafić kolegę z biura dmuchanym młotkiem w głowę! W polowaniu na kreta jest mnóstwo śmiechu i bezpiecznej rywalizacji. Ta niebanalna zabawa przywodzi na myśl beztroska czasy dzieciństwa.

Football darts. W tej zabawie uczestnicy kopią specjalne piłki w kierunku ogromnej, dmuchanej tarczy. To połączenie piłki nożnej z grą w rzutki. Obowiązkowo na świeżym powietrzu, Football darts zapewni pracownikom zdrowy ruch i zdrową rywalizację!

Giga piłkarzyki. Po co grać w klasyczną piłkę nożną, gdy można stać się żywym piłkarzykiem? Będzie trudniej niż na murawie, a wygrana będzie zależała od sprawnej kooperacji ze współpracownikiem. 

Dmuchana ścianka wspinaczkowa. Kto pierwszy zdobędzie szczyt ogromnej, dmuchanej góry? Dmuchana ścianka wspinaczkowa to świetny sposób na aktywną rozrywkę i mnóstwo śmiechu.

Meltdown Eliminator. Uwielbiany przez osoby w każdym wieku dmuchaniec szybko wyeliminuje tych o najsłabszym refleksie! Ale to nic, ponieważ za chwilę można rozpocząć zabawę od początku. Wygra ten, kto najdłużej nie da się strącić przez obracające się ramiona urządzenia.

Dmuchany byk - Rodeo Bull. Poczuj prawdziwe rodeo w wersji dmuchanej! To alternatywa dla tradycyjnego mechanicznego byka - w tym wypadku sterowana nie przez maszynę, ale przez innych uczestników zabawy. Zrób wszystko, żeby się utrzymać, a gdy to kolega z pracy próbuje przetrwać na byku - postaraj się, żeby spadł. 

Dmuchany tor przeszkód. Ogromne tory przeszkód to atrakcja dla tych, którzy lubią pokonywać granice swojego ciała. Wyścigi współpracowników doskonale integrują i motywują do coraz większej efektywności w codziennych działaniach. 

Oczywiście oferta Gangaru nie zamyka się na powyższych atrakcjach. Sprawdź pozostałe, bezpieczne i wielofunkcyjne dmuchane konstrukcje dla dorosłych i dzieci.

Czy rywalizacja to dobry sposób na integrację?

Duch rywalizacji jest dziś powszechny w wielu firmach. Czy zatem wprowadzanie jej także na grunt towarzyski jest dobrym rozwiązaniem? Jak najbardziej! Pamiętajmy, że pragnienie zwycięstwa, wyeliminowania przeciwnika czy uzyskania kolejnych punktów pozostają tu w sferze zabawy. Pozwalają rozładować energię i dać upust emocjom. Silne, pozytywne uczucia, przyjemne zmęczenie po fizycznej aktywności i poczucie przynależności do grupy doskonale spajają zespół. Dzięki temu na co dzień pracownicy zyskują pole do wspólnych rozmów, budują wspomnienia, a nawet przyjaźnie. Impreza z dmuchańcami do rywalizacji to wyjątkowa integracja, którą z pewnością warto zorganizować!