Dmuchańce kredki

Dmuchany zamek kredki combo
Na zamówienie
Dmuchane zamki
WDD52
8 712,00 zł
Wielobarwne kredki są motywem ponadczasowym. Zabawa na tym dmuchańcu jest jak kolorowanie ulubionej książeczki. Paleta tęczowych odcieni umila czas zabawy zarówno młodszym, jak i starszym dzieciom. Doskonale wykonana konstrukcja atrakcji zapewni o bezpieczeństwie w podczas użytkowania. 
Tor przeszkód Kredki - 20 m
Na zamówienie
Dmuchane tory przeszkód
WDD53
26 900,00 zł
Tor przeszkód - świetna rozrywka dla dzieci i dorosłych! Nasz Tor Przeszkód to wyjątkowe połączenie projektu innowacyjnego i zabawnego, zaprojektowane zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Jesteśmy dumni, że jako producenci stworzyliśmy produkt, który nie tylko dostarcza niezapomnianych wrażeń, ale też stanowi estetyczne dzieło sztuki. Inspiracją dla...
Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Które dziecko nie lubi kolorowych kredek? Z ich pomocą wyczarować można prawdziwe cuda na kartce papieru i nie tylko… Kolorowe kredki mogą stać się także ciekawym motywem atrakcji przeznaczonych dla dzieci. Właśnie tak stało się w przypadku naszych dmuchanych atrakcji. Dmuchańce z motywem kredek to ciekawa propozycja pełna radosnych kolorów. A co najważniejsze - gwarantują świetną zabawę dla dzieci w każdym wieku. 

Dmuchańce z motywem kredek

Dmuchańce z motywem kredek to ciekawe propozycje, które znajdą zastosowanie na wydarzeniach skierowanych do dzieci, jak i całych rodzin. Taka atrakcje okaże się strzałem w dziesiątkę podczas rodzinnego pikniku, festynu czy imprezy plenerowej. Będzie również idealnym uzupełnieniem wakacyjnego wypoczynku nad wodą. 

Co dokładnie mamy do zaproponowania? Seria z motywem kredek składa się z dwóch dmuchańców: dmuchanego zamku i toru przeszkód. Obie utrzymane są w podobnej stylistyce, dlatego sprawdzą się świetnie zarówno w zestawie, jak i pojedynczo.

Dmuchany zamek z motywem kredek to atrakcja stworzona dla najmłodszych dzieci. Mogą się na niej świetnie bawić, zjeżdżać oraz skakać. Ten dmuchaniec ze zjeżdżalnią ma 4,8 metrów długości, 3,3 metry szerokości i 2,85 metry wysokości. Znacznie większy będzie za to dmuchany tor przeszkód. Jego długość to aż 20 metrów! Do jego rozstawienia potrzebna jest zatem większa przestrzeń. Można to jednak bez problemu zrobić w plenerze!

Dmuchańce z oferty Gangaru - jakość i ciekawy design

Dmuchańce z oferty Gangaru (wcześniej GunGan) to nie tylko ciekawy wygląd, ale przede wszystkim wysoka jakość. Każdy z nich spełnia normę bezpieczeństwa PN:EN 14960 dla nadmuchiwanego sprzętu do zabawy. Ponadto, udzielamy na nie dwuletniej gwarancji, a do zestawu dołączamy też gratis dmuchawę.

Nie jesteś pewien, którego dmuchańca wybrać? Odezwij się do nas, a na pewno pomożemy i udzielimy Ci niezbędnych rad. Nasze dmuchańce zapewniają radość i doskonałą zabawą!