imagealt

Gdy na zewnątrz robi się cieplej, nadchodzi czas festynów i zabawy na świeżym powietrzu. Dużą popularnością zaczynają się wówczas cieszyć usługi firm oferujących wynajem atrakcji na imprezy plenerowe, pikniki miejskie czy rodzinne przyjęcia. Jeśli i Ty planujesz rozpocząć taką działalność, już teraz zadbaj o to, by w ofercie Twojego biznesu znalazły się wyjątkowe atrakcje, które podbiją serca najmłodszych gości. Podpowiadamy, jak wybrać motyw dmuchanych zjeżdżalni dla swojej firmy.

W tym artykule:

- dopasuj zjeżdżalnie do potrzeb Klienta,

- lokalizacja i mobilność,

- nasze propozycje na hity,

- postaw na oryginalność z GunGan.

Dmuchana zjeżdżalnia dla Twojego biznesu — jak wybrać motyw atrakcji?

Nie jest tajemnicą, że największą popularnością cieszą się te atrakcje, które już z daleka przykuwają wzrok i zachwycają rozmaitymi dekoracjami. Dzieci uwielbiają dmuchańce w różnorodnych kolorach, przyozdobione nadrukami czy wyposażone w liczne elementy ozdobne. Wybierając zjeżdżalnie dmuchane dla swojego biznesu, warto więc zadbać o to, by nie tylko były one bezpieczne i wykonane z wytrzymałych materiałów, lecz i aby świetnie się prezentowały.

Dobranie motywu do lokalizacji obiektu lub wydarzenia

To, jaka zjeżdżalnia dmuchana znajdzie się w ofercie Twojej firmy, może zależeć na przykład od specyfiki regionu, w którym prowadzisz działalność. Właściciele nadmorskich ośrodków wypoczynkowych mogą zdecydować się na model o dekoracjach przywodzących na myśl podwodny świat. Biznesy prowadzące działalność w górskich miejscowościach oraz parki linowe mogą z kolei wybrać zjeżdżalnię w motywie leśnym. Ciekawym uzupełnieniem przestrzeni festynu będzie na przykład kolorowa atrakcja o tematyce wesołego miasteczka.

Dmuchana zjeżdżalnia Monster Truck

Rozpoznawalna już z daleka sylwetka pojazdu Monster Truck nie pozwala przejść obok tej atrakcji obojętnie! Ten model dmuchańca zaprojektowaliśmy z widoczną na pierwszy rzut oka dbałością o detale, dzięki czemu prezentuje się on naprawdę niesamowicie.  Dmuchana zjeżdżalnia Monster Truckto świetny pomysł na urozmaicenie przestrzeni festynu, szkolnej imprezy plenerowej czy strefy zabaw dla dzieci na pikniku motoryzacyjnym.

Podwójna dmuchana zjeżdżalnia z motywem dżungli

Dmuchana zjeżdżalnia z dwoma torami to dwa razy więcej zabawy w tym samym czasie! Jeszcze lepiej jest, jeśli taka atrakcja została zaprojektowana w efektownym, lubianym przez dzieci motywie. Nasza podwójna dmuchana zjeżdżalnia z motywem dżungli pozwoli maluchom poczuć się jak odkrywcy z prawdziwego zdarzenia. Dmuchaniec ten doskonale wpisze się na przykład w przestrzeń parku linowego.

Dmuchana zjeżdżalnia Kolorowe Klocki

Zaproś małych gości do fantastycznego świata, w którym wszystko zbudowane jest z bajecznie kolorowych klocków — także dmuchane zjeżdżalnie! Nasza atrakcja o tym motywie zawsze robi furorę zarówno wśród starszych, jak i młodszych dzieci. Dmuchana zjeżdżalnia Kolorowe Klocki może być łączona z innymi dmuchańcami GunGan w tym motywie, ale nie mniej okazale prezentuje się ona solo. Uniwersalny motyw atrakcji sprawia, że w każdym miejscu wygląda ona świetnie.

Podwójna zjeżdżalnia z motywem wesołego miasteczka

Dekoracje charakterystyczne dla wesołych miasteczek budzą jednoznaczne skojarzenia z dobrą zabawą. Inspirowany nimi dmuchaniec z pewnością zrobi wrażenie na uczestnikach wydarzenia lub gościach danego obiektu. Podwójna zjeżdżalnia z motywem wesołego miasteczka dostępna w ofercie GunGan ożywi niejedną imprezę plenerową i będzie doskonale prezentować się na fotorelacjach z wydarzeń czy materiałach promocyjnych Twojej firmy.

Oryginalne atrakcje dla dzieci — dmuchane zjeżdżalnie od GunGan

Dostępne w ofercie GunGan dmuchańce wyróżniają się ponadczasowym designem, bazującym na zawsze aktualnych motywach rodem ze świata dziecięcej wyobraźni. Takie modele nawet po wielu latach od zakupu cieszą się uwagą odwiedzających i niezmiennie angażują do zabawy. Jeśli jednak potrzebujesz czegoś innego, zapraszamy do kontaktu! W GunGan wykonujemy także projekty na zamówienie oraz alternatywne wersje kolorystyczne dostępnych w naszym asortymencie atrakcji. Skontaktuj się z nami i sprawdź, jak możemy Ci pomóc w rozwinięciu Twojego biznesu!