imagealt
Poszukujesz pomysłu na biznes, który przyniesie Ci sukces finansowy i zapewni renomę na rynku? W tym artykule:

- Opis profilu dmuchanego biznesu
- Czy dmuchany biznes to dobry sposób na zarobek?
- Jakie dmuchańce na start?
- Czym jest Agencja Eventowa?

Pomysł na biznes, którą branżę wybrać?

Osoby chcące otworzyć firmę stoją przed niełatwym wyborem branży. Od tego, na jaki rodzaj działalności na rynku się zdecydują, zależeć będzie sposób świadczenia usług klientom. Aby prowadzeniu firmy codziennie towarzyszyło poczucie satysfakcji, upewnij się, że wybierana przez Ciebie branża to coś, co rzeczywiście lubisz. Oczywiście, działalność powinna przy tym pozwalać na utrzymanie rentowności i dawała możliwość atrakcyjnego zarobku. Każda branża ma swoje plusy i minusy — by podjęcie decyzji było łatwiejsze, zdecyduj, co w życiu i pracy jest dla Ciebie szczególnie ważne.

Jeśli dostarczanie ludziom rozrywki sprawia Ci prawdziwą przyjemność, biznes związany z organizacją imprez lub otworzenie własnego wesołego miasteczka to dobry pomysł dla Ciebie. Z pasją do dobrej zabawy i odpowiednim planem stworzysz również dobrze prosperującą salę zabaw czy park trampolin lub zorganizujesz półkolonie z atrakcjami dla najmłodszych.

Czy dmuchańce to dobry biznes?

Zakup dmuchańców, czyli lubianych przez dzieci dużych, dmuchanych konstrukcji, to doskonała propozycja na start biznesu w branży rozrywkowej. Atrakcje te są niezwykle uniwersalne i doskonale wpasowują się w przestrzeń wielu miejsc i wydarzeń. To właśnie dzięki temu wypożyczalnia dmuchańców może być tak świetnym biznesem. Ich wynajem niemalże wszędzie i zawsze cieszy się ogromnym zainteresowaniem! Ten rodzaj atrakcji można wypożyczać na szkolne wydarzenia w plenerze, imprezy firmowe, urodziny czy przyjęcia rodzinne. Możliwości jest wiele, a na dmuchańcach mogą bawić się zarówno dzieci, jak i młodzież oraz dorośli.

Ile kosztuje dmuchany zamek?

Dmuchańce różnią się od siebie pod wieloma względami. Do kategorii tych produktów należą zarówno niewielkie zjeżdżalnie, jak i ogromne konstrukcje, takie jak całe parki wodne. Cena atrakcji uzależniona jest od jej wielkości, poziomu złożoności czy motywu. Najpopularniejszą ich formą są dmuchane zamki, na których chętnie bawią się dzieci w różnym wieku. Za niewielkie atrakcje w formie najprostszego skakańca zapłacimy już od ok. 5 tys. złotych. Bardziej złożone modele combo (skakaniec + jeden lub więcej torów zjeżdżalni) to zwykle koszt między 6 a 12 tys. złotych. Dmuchane zamki w atrakcyjnych cenach znajdziesz w ofercie GunGan!

Ile można zarobić na dmuchańcach?

To, jak rentowna będzie działalność związana z wynajmem dmuchańców, w dużej mierze zależy od rodzaju modeli, jakie znajdują się w ofercie. Jakie atrakcje wypożyczane są najchętniej? Klienci często decydują się przede wszystkim na zjeżdżalnie oraz efektowne, tematyczne modele combo. To, ile zarobisz na dmuchańcach, zależeć będzie również od tego, czy będzie to główna oś Twojej działalności, czy też planujesz rozszerzenie biznesu wyłącznie o wpływy z udostępniania atrakcji. Wysoką stopę zwrotu zapewnią średniej wielkości dmuchańce tematyczne, które cieszą się dużą popularnością ze względu na swój niezwykle efektowny, przykuwający uwagę wygląd.

Agencje eventowe i Parki rozrywki

Agencje eventowe

Agencje eventowe to firmy zajmujące się organizacją różnego rodzaju wydarzeń dla swoich klientów. Wyzwanie prowadzenia tego biznesu nie jest łatwe i wymaga doskonałych umiejętności planowania, odpowiedzialności i terminowości. Osoby decydujące się na rozpoczęcie takiej działalności muszą również zadbać o sprawny kontakt z klientami i podwykonawcami oraz dokonać ważnych inwestycji, związanych na przykład z zakupem odpowiedniego sprzętu. Potencjalne korzyści sprawiają jednak, że gra zdecydowanie jest warta świeczki i może być to świetny pomysł na opłacalny biznes. Prowadząc agencję eventową, nie tylko masz szansę na odniesienie rynkowego sukcesu i wysokie zarobki, lecz również rozpoczynasz działalność, która będzie przynosić mnóstwo satysfakcji Tobie, Twoim klientom i ich gościom.

Parki rozrywki

Aktywna rozrywka na świeżym powietrzu jest jeszcze lepsza, gdy ma się do wyboru wiele rodzajów atrakcji. To właśnie dlatego tak wiele dzieci wprost uwielbia parki rozrywki. Miejsca te w sezonie cieszą się olbrzymią popularnością zarówno wśród najmłodszych, jak i młodzieży oraz dorosłych. By zapewnić dzieciom i innym gościom wesołego miasteczka świetną przygodę i zabawę przez długie godziny, wystarczy inwestycja w powszechnie znane i lubiane atrakcje, takie jak dmuchane zamki i zjeżdżalnie, trampoliny czy dmuchane tory przeszkód. Jest mnóstwo możliwości, by zaskarbić sobie sympatię odwiedzających. Na terenie parku możesz także organizować imprezy i festyny, które podniosą prestiż Twojej lokacji.

Jakie dmuchańce wybrać na start?

Chcesz dołączyć do tych, którzy odnieśli sukces w branży rozrywkowej? Skonstruuj ofertę, która będzie atrakcyjna dla klientów. Dobrym kierunkiem będzie na przykład wybór tych dmuchańców, na które niemal zawsze jest popyt. Wśród atrakcji cieszących się największą popularnością wymienić należy m.in.:

     dmuchane zjeżdżalnie;

     dmuchane tory przeszkód;

     dmuchane place zabaw.

Wszystkie te rodzaje dmuchanych konstrukcji oraz wiele innych atrakcji znajdziesz w ofercie GunGan. Skontaktuj się z nami i sprawdź, jak możemy pomóc Ci w rozwoju Twojego dmuchańcowego biznesu!

Ile kosztuje wynajem dmuchańca? Sprawdzamy ceny!

Ile kosztuje wynajem dmuchańca? Sprawdzamy ceny!

Cena wynajmu dmuchańca - zamku, zjeżdżalni itp. na imprezę zależy m.in. od rodzaju atrakcji i lokalizacji wypożyczalni. Sprawdź, ile to kosztuje! read more
Gry i zabawy na świeżym powietrzu dla dorosłych - 5 pomysłów na atrakcje zespołowe

Gry i zabawy na świeżym powietrzu dla dorosłych - 5 pomysłów na atrakcje zespołowe

Wyjazd integracyjny, spotkanie po latach, a nawet zwykły weekendowy wypad z przyjaciółmi za miasto to doskonała okazja do wspólnej zabawy. W końcu kto powiedział, że dorośli nie mogą się bawić? Poznaj 5 niebanalnych pomysłów na gry i zabawy plenerowe dla każdego! read more
Zainwestuj w dmuchańce GunGan i zarabiaj

Zainwestuj w dmuchańce GunGan i zarabiaj

Dzięki naszej szerokiej ofercie dmuchańców i profesjonalnemu podejściu GunGan staje się nieodłącznym elementem Twojego sukcesu. read more
Pomysł na biznes w branży dziecięcej

Pomysł na biznes w branży dziecięcej

Nie masz pomysłu na własną firmę? Przeczytaj ten artykuł — znajdziesz tu gotowe pomysły na biznes, które pozwolą Ci się zainspirować i zdecydować, co pragniesz robić! read more
Sprawdzony sposób na finansowy sukces.

Sprawdzony sposób na finansowy sukces.

Zobacz, z jakich gotowych pomysłów na biznes związany z rozrywką możesz skorzystać, by zaistnieć w branży eventowej, lub dlaczego wypożyczalnia dmuchańców może być propozycją właśnie dla Ciebie! read more
Jak naprawić uszkodzony dmuchany zamek?

Jak naprawić uszkodzony dmuchany zamek?

Z tego artykułu dowiesz się jakich narzędzi potrzebujesz, by przywrócić atrakcjom funkcjonalność. Praktyczne porady w przypadku awarii. read more