Generator piany
6 000,00 zł (BRUTTO)

4 878,05 zł netto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 6 000,00 zł
Brutto
Z11

Generator piany

6 000,00 zł (BRUTTO)

4 878,05 zł netto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 6 000,00 zł
Brutto
Z11

Generator piany to totalna nowość i uzupełnienie eventu lub festynu o dodatkowe atrakcje. To urządzenie, które przyciąga uwagę i zachwyca uczestników imprez, bez względu na ich wiek. W kilka chwil wygeneruj morze piany, która wygląda jak obłoki chmur. W upalne dni daje dodatkowy chłód i komfort podczas długich godzin spędzonych na dmuchańcach. Generator piany to pewność zabawy i niesamowitych wspomnień, które będą cieszyć zarówno dzieci, jak i dorosłych. Wyróżnij się spośród innych i dostarczaj jeszcze więcej atrakcji swoim klientom.

help_outline Produkt dostępny od ręki. Zamówienie wyślemy do Ciebie do 2 dni roboczych.
lub
Płatności z Comfino - jak to działa?
Materiał
Metal + Plastik
Waga
70kg
Moc
1800W
Rozmiar
100 x 57 x 60 cm

Możesz polubić także

Co nas wyróżnia?

Gwarancja

Większość sprzedawanych przez nas produktów jest objęta dwuletnią gwarancją. Więcej szczegółów w warunkach gwarancji

Materiał

Do produkcji dmuchańców używamy solidnych materiałów: TPU lub PVC, charakteryzujących się ponadprzeciętną wytrzymałością na rozerwania oraz relatywnie niską wagą.

Dokumentacja

Wszystkie urządzenia podlegające normie PN-EN 14960 oraz PN-EN ISO 25649-6 posiadają orzeczenie techniczne (atest) oraz dokumentację techniczno-ruchową.

Dmuchawy

Każde urządzenie wymagające stałego dopływu powietrza dostarczamy wraz z kompletem niezbędnych dmuchaw.

Doradztwo

Zastanawiasz się jakie atrakcje najlepiej sprawdzą się w Twoim biznesie? Masz pytania związane z prowadzeniem firmy w oparciu o nasze produkty? Nie wahaj się! Skontaktuj się z nami, chętnie Ci pomożemy.

Serwis

Zastanawiasz się co będziesz mógł zrobić, jeżeli Twój sprzęt ulegnie awarii i nie dasz rady samodzielnie go naprawić? Nie martw się! W każdej chwili możesz skorzystać z naszego serwisu.

Jakość

Znamy urządzenia nie tylko z perspektywy producenta, ale również z perspektywy użytkownika. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić najlepszą jakość, która sprawdza się w praktyce.

Rentowność

Nasze atrakcje mają przynieść zyski przede wszystkim Tobie! Ze starannością dobieramy produkty z dużym potencjałem inwestycyjnym, które są chętnie wynajmowane na polskim rynku.