Nasza obsługa w zakresie dmuchanych parków rozrywki jest kompleksowa. Zdajemy sobie sprawę, że inwestorzy zwykle nie mają czasu na zajmowanie się szczegółami, dlatego podchodzimy do tematu poważnie i całościowo. Jako jedyna firma w Polsce pomożemy ogarnąć temat dmuchanego parku rozrywki od A do Z.

ARCHITEKCI

Współpracujemy z architektami, dzięki czemu nie musisz szukać żadnej dodatkowej firmy, która zajmie się projektem od strony technicznej.

RZECZOZNAWCY

Dzięki współpracy z rzeczoznawcami mamy pewność, ze nasze atrakcje wykazują pełną zgodność ze wszystkimi polskimi normami i przepisami.

BHP I PRZEPISY PPOŻ

Na bieżąco kontaktujemy się z Rzeczoznawcami i specjalistami od Bezpieczeństwa i Higieny Pracy.

PRZEGLĄDY I KONTROLE

Nasz zespół chętnie będzie na bieżąco odpowiadać na wszystkie pytania techniczne. Utrzyma też dmuchany park rodzinny w doskonałym stanie dzięki regularnym kontrolom. W pierwszym roku użytkowania parków rozrywki naszej produkcji będziemy dokonywać  bieżącej kontroli co kwartał.

DORADZTWO

Na wszystkich etapach: od projektowania, przez produkcję i przygotowanie hali, aż po montaż. Znamy polski rynek i pomożemy w wyborze najbardziej opłacalnych rozwiązań. Chętnie doradzimy jaka wielkość nadmuchiwanego miasteczka będzie w danym przypadku optymalna, jakie atrakcje mogą być najchętniej używane przez klientów, w jaki sposób serwisować dmuchany park rozrywki i na co zwracać szczególną uwagę.

MONTAŻ

Nasz wykwalifikowany i profesjonalny zespół zmontuje całe nadmuchiwane miasteczko na miejscu i udzieli wszystkich informacji na temat jego użytkowania i utrzymania go w dobrym stanie.

NAPRAWA I SERWIS W POLSCE

Obawiasz się co się stanie, jeżeli sprzęt ulegnie awarii i nie da się go samodzielnie naprawić? A może, że naprawa zajmie bardzo dużo czasu zanim uda się ściągnąć odpowiednich specjalistów? Przy współpracy z nami nie będzie to problemem. W ofercie mamy serwis, z którego można w każdej chwili skorzystać, a także coroczne przeglądy. Jako producent znamy nasze atrakcje od podszewki i poradzimy sobie z każdą awarią nadmuchiwanego miasteczka.

PERSONALIZACJA

Park rozrywki możemy dopasować w 100% do potrzeb Klientów – zaczynając od kolorów i rodzajów atrakcji, kończąc na idealnym dopasowaniu do rozmiarów hali.

SZKOLENIA

Zapewniamy kompleksowe szkolenia z zakresu obsługi, konserwacji i szybkich napraw produkowanych przez nas parków rozrywki.

GWARANCJA

Dmuchane parki rozrywki produkowane przez GunGan sa objęte dwuletnia gwarancją.

Zapraszamy do kontaktu z nami: mailowego lub telefonicznego. Chętnie odpowiemy na dodatkowe pytania. Zapraszamy również do naszej siedziby we Wrocławiu, gdzie przy kawie możemy porozmawiać o tej świetnej możliwości biznesowej jaką są parki dmuchańców.

imagealt
imagealt

Jeśli chcesz być na bieżąco z branżą wynajmu urządzeń rozrywkowych - zapisz się do naszego newslettera:


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gungan Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Krucza 96/10, 53-412 Wrocław , w celu korzystania z usługi Newsletter GunGan. Jestem świadomy/-ma swojego prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania oraz prawa do odwołania zgody w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem podanych przeze mnie danych z listy dystrybucyjnej Newsletter GunGan. 

Administratorem danych osobowych jest spółka Gungan Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Krucza 96/10, 53-412 Wrocław. Dane osobowe zbierane są w celu dostarczania zamówionego newslettera GunGan i nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy o ochronie danych osobowych. Abonent bezpłatnego newslettera GunGan ma prawo dostępu do treści podanych przez siebie danych oraz do ich poprawiania. Podanie danych osobowych przez abonenta newslettera GunGan jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych osobowych spowoduje niemożność dostarczania zamówionego newslettera GunGan. 
Szczegółowe informacje dotyczące sposobu rejestracji, modyfikacji i usunięcia danych oraz informacje dotyczące polityki prywatności dostępne są pod linkem: Polityka prywatności

 

Dowiedz się więcej o parkach rozrywki

Dmuchany plac zabaw. Rozpocznij biznes i zarabiaj.

Dmuchany plac zabaw. Rozpocznij biznes i zarabiaj.

Dlaczego warto inwestować w place zabaw? Czy zakup kompleksowego dmuchanego placu rozrywki się opłaca? Odpowiedzi na pytania odnajdziesz w tym artykule. read more
Dmuchane parki rozrywki – czy to skomplikowane? Nie u nas, bo wszystko zapewniamy w pakiecie!

Dmuchane parki rozrywki – czy to skomplikowane? Nie u nas, bo wszystko zapewniamy w pakiecie!

Myślisz o inwestycji w park dmuchany, ale nie wiesz jak się za to zabrać? Przeczytaj ten wpis i skontaktuj się z nami - pomożemy! read more
Dmuchane parki rozrywki – dlaczego warto w nie inwestować?

Dmuchane parki rozrywki – dlaczego warto w nie inwestować?

Dmuchane parki rozrywki to ciekawe konstrukcje, które dają rozrywkę klientom z różnych grup wiekowych. Czy warto w nie inwestować? Sprawdź! read more
Dmuchane parki rozrywki i parki trampolin – porównanie inwestycji!

Dmuchane parki rozrywki i parki trampolin – porównanie inwestycji!

W co lepiej zainwestować - w dmuchańce czy może w park trampolin? Podpowiadamy co, naszym zdaniem, jest obecnie bardziej "na czasie". read more
Dmuchane parki rozrywki – najpopularniejsze atrakcje, które zdają egzamin!

Dmuchane parki rozrywki – najpopularniejsze atrakcje, które zdają egzamin!

Projekt z optymalnie dobranymi atrakcjami - różnorodnymi i dopasowanymi do wszystkich grup wiekowych odwiedzających tego typu miejsca.  read more