imagealt

Dmuchany park rozrywki czy park trampolin - co wybrać?

Często słyszymy od klientów pytanie: dmuchane parki rozrywki czy parki trampolin? Oczywiście odpowiedź na tak postawione pytanie nie jest łatwa, bo wszystko zależy od indywidualnych preferencji. Postaramy się jednak krótko i zwięźle powiedzieć w czym, naszym zdaniem, dmuchane parki rozrywki są lepsze od parków trampolin.

Kluczową sprawą jest to, że na rynku parków trampolin panuje ogromna konkurencja i coraz trudniej zdobywać nowych klientów. Jest to też pomysł, który powoli się ludziom nudzi – większość była już w parku trampolin, a po kilku wizytach niekoniecznie ma ochotę znowu tam wracać. Dmuchane parki rozrywki to natomiast biznes dość świeży. W związku z tym łatwiej jest przyciągnąć klientów, którzy są ciekawi jak taki park wygląda i co nowego można w nim zobaczyć.

Mnogość i różnorodność atrakcji sprawia, że park dmuchańców się nie nudzi. Ze względu na to, że rynek nie jest tutaj jeszcze nasycony – prościej znaleźć miejsce, w którym konkurencja będzie niewielka. Co za tym idzie dużo łatwiej przebić się na rynku i przyciągnąć do siebie ludzi.

Rodzinne parki rozrywki są dużo bezpieczniejsze niż parki trampolin, co na pewno będzie ważnym argumentem dla rodzin z małymi dziećmi. Całość jest zbudowana z modułów, które łączą się ze sobą. Miękka platforma redukuje ryzyko urazów, a poza tym sprawia, że tak naprawdę cała powierzchnia jest jednym wielkim placem zabaw. Z tym zwiększonym bezpieczeństwem wiąże się też niższy koszt ubezpieczenia dmuchanych parków rozrywki w stosunku do parków trampolin. Przy zliczaniu kosztów inwestycji na pewno będzie to nie bez znaczenia.

Dmuchane parki rozrywki - dla kogo?

Dmuchany park rozrywki przyciągnie klientów z różnych grup wiekowych. Szczególnie, jeżeli będzie ciekawy i dopracowany – a po konsultacjach z nami na pewno taki będzie!

W parku dmuchańców świetnie bawią się żądni adrenaliny i sprawdzenia swojej koordynacji ruchowej dorośli. Dzieci oczywiście na pewno nie będzie trzeba przekonywać do zabawy – nie od dziś wiadomo, że kochają dmuchańce! W parkach trampolin natomiast niektóre dzieci mogą się czuć nieswojo i się bać.

Zapraszamy do kontaktu z nami: mailowego lub telefonicznego. Chętnie odpowiemy na dodatkowe pytania. Zapraszamy również do naszej siedziby we Wrocławiu, gdzie przy kawie możemy porozmawiać o tej świetnej możliwości biznesowej jaką są parki dmuchańców.

Jeśli chcesz być na bieżąco z branżą wynajmu urządzeń rozrywkowych - zapisz się do naszego newslettera: 


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gungan Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Krucza 96/10, 53-412 Wrocław , w celu korzystania z usługi Newsletter GunGan. Jestem świadomy/-ma swojego prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania oraz prawa do odwołania zgody w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem podanych przeze mnie danych z listy dystrybucyjnej Newsletter GunGan. 

Administratorem danych osobowych jest spółka Gungan Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Krucza 96/10, 53-412 Wrocław. Dane osobowe zbierane są w celu dostarczania zamówionego newslettera GunGan i nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy o ochronie danych osobowych. Abonent bezpłatnego newslettera GunGan ma prawo dostępu do treści podanych przez siebie danych oraz do ich poprawiania. Podanie danych osobowych przez abonenta newslettera GunGan jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych osobowych spowoduje niemożność dostarczania zamówionego newslettera GunGan. 
Szczegółowe informacje dotyczące sposobu rejestracji, modyfikacji i usunięcia danych oraz informacje dotyczące polityki prywatności dostępne są pod linkem: Polityka prywatności

 

Dowiedz się więcej o parkach rozrywki

Dmuchany plac zabaw. Rozpocznij biznes i zarabiaj.

Dmuchany plac zabaw. Rozpocznij biznes i zarabiaj.

Dlaczego warto inwestować w place zabaw? Czy zakup kompleksowego dmuchanego placu rozrywki się opłaca? Odpowiedzi na pytania odnajdziesz w tym artykule. read more
Dmuchane parki rozrywki – czy to skomplikowane? Nie u nas, bo wszystko zapewniamy w pakiecie!

Dmuchane parki rozrywki – czy to skomplikowane? Nie u nas, bo wszystko zapewniamy w pakiecie!

Myślisz o inwestycji w park dmuchany, ale nie wiesz jak się za to zabrać? Przeczytaj ten wpis i skontaktuj się z nami - pomożemy! read more
Dmuchane parki rozrywki – dlaczego warto w nie inwestować?

Dmuchane parki rozrywki – dlaczego warto w nie inwestować?

Dmuchane parki rozrywki to ciekawe konstrukcje, które dają rozrywkę klientom z różnych grup wiekowych. Czy warto w nie inwestować? Sprawdź! read more
Dmuchane parki rozrywki i parki trampolin – porównanie inwestycji!

Dmuchane parki rozrywki i parki trampolin – porównanie inwestycji!

W co lepiej zainwestować - w dmuchańce czy może w park trampolin? Podpowiadamy co, naszym zdaniem, jest obecnie bardziej "na czasie". read more
Dmuchane parki rozrywki – najpopularniejsze atrakcje, które zdają egzamin!

Dmuchane parki rozrywki – najpopularniejsze atrakcje, które zdają egzamin!

Projekt z optymalnie dobranymi atrakcjami - różnorodnymi i dopasowanymi do wszystkich grup wiekowych odwiedzających tego typu miejsca.  read more