W Gangaru projektujemy, produkujemy i montujemy dmuchane, tematyczne parki rozrywki – tworzone specjalnie na Państwa zamówienie, idealnie dopasowane do przestrzeni, którymi Państwo dysponują.

Dmuchany park rozrywki Funlandia w Łebie

Od lat jesteśmy specjalistami w kwestii dmuchanców, placów zabaw i atrakcji dmuchanych. Urzeczywistniliśmy już wiele wizji i pomysłów klientów na tym polu, a teraz przenosimy nasze doświadczenia na większe projekty, czyli całe nadmuchiwane parki rozrywki. Niezależnie od tego, czy mają już Państwo praktykę w prowadzeniu miejsc związanych z rozrywką (na przykład parków trampolin), czy też są Państwo przedsiębiorcami, którzy dopiero chcą wejść w tę branżę – na pewno wspólnie wymyślimy projekt dmuchanego parku rodzinnego idealnie spełniający Państwa wizję.

Odkryj nasze autorskie parki rozrywki - zobacz jak je tworzymy

Dmuchane parki rozrywki są świetnym pomysłem na poszerzenie już istniejącego biznesu, takiego jak parki trampolin czy centra wypoczynkowe, o nowe i atrakcyjne elementy. Osobom mniej doświadczonym w branży chętnie doradzimy i pomożemy w podjęciu właściwych decyzji – jeśli tylko dysponują Państwo zadaszoną przestrzenią, halą czy innym obiektem - dopasujemy produkowany przez nas park w 100 procentach.

Projekt jednego z naszych flagowych parków rozrywki. Sprawdź tutaj!

Dmuchane parki rozrywki (zwane przez niektórych dmuchanymi parkami trampolin) to połączenie wielu atrakcji w jednym miejscu, co umożliwia doskonałe spędzenie czasu całym grupom i rodzinom. Takie dmuchane miasteczko może swobodnie pomieścić setki osób (i bez względu na wiek dla każdego będzie to świetna rozrywka). W Gangaru na pierwszym miejscu stawiamy jakość – chcemy, żeby nasi Klienci byli przekonani, że jesteśmy solidną firmą, która zapewnia sprawdzone rozwiązania. Na chwilę obecną mamy do zaproponowania projekt dmuchanych parków rozrywki w trzech wersjach kolorystycznych. Naszą propozycję można jednak w pełni modyfikować i dostosować do swoich potrzeb.

Dmuchany park rodzinny produkcji Gangaru składa się z kilkunastu części łączonych specjalnymi rzepami.

Starannie dobieraliśmy atrakcje dmuchane, chcąc dopasować je do potrzeb i preferencji różnych grup wiekowych. Przy wejściu znajduje się strefa przeznaczona specjalnie dla najmłodszych dzieci (od 0 do 4 lat), ze zjeżdżalniami, wielkim dmuchanym misiem, miejscami do siedzenia i skakania oraz obręczami i tunelami. W dalszej części dmuchanego placu zabaw można znaleźć takie atrakcje dmuchane jak:

Zobacz jak może wyglądać świetnie zaprojektowany park rozrywki naszego autorstwa

Atrakcje znajdujące się na terenie dmuchanego parku rodzinnego możemy oczywiście zmienić na takie, które Państwo uznają za najbardziej odpowiednie. Chętnie doradzimy i podzielimy się doświadczeniami z naszej działalności wynajmu.

Można na nich balansować i ćwiczyć równowagę
Czyli zabawy celnościowej polegającej na rzucaniu siekierami do tarczy
Które spodobają się zarówno dzieciom, jak i dorosłym
Czyli wielkie kule do skakania
Do odpoczywania, skakania, zabawy
W kształcie litery „C”, o różnych poziomach trudności
Z piłeczkami, do którego można wskoczyć w dowolnym momencie, ale najlepiej zjechać wprost do niego z jednej z czterech zjeżdżalni
Czyli klasyka wśród dmuchańców, która nigdy nie wyszła z mody
Przez którą niełatwo się przedrzeć,
Do przeskakiwania
Na której przeciwnicy mogą toczyć zażarte walki, próbując zrzucić się wzajemnie z rury
Z licznymi wzniesieniami i spadkami, zjeżdżalniami i dmuchanymi przeszkodami
Jedna z najbardziej popularnych i lubianych atrakcji w tym sezonie, która wymaga sporej sprawności i przeskakiwania nad dmuchanymi, obracającymi się ramionami w taki sposób, żeby nie dać się strącić z podestu.

Dlaczego warto zainwestować w dmuchany park rozrywki produkcji Gangaru?

Wszystkie prezentowane przez nas wizualizacje można w pełni modyfikować – dostosować nie tylko kolory, ale również rodzaje atrakcji, wymiary i wszystkie inne elementy. Zapraszamy serdecznie do kontaktu, chętnie wymienimy się z Państwem pomysłami i pomożemy w stworzeniu całkowicie nowego produktu, skrojonego na miarę dla Państwa i idealnie dopasowanego do Państwa powierzchni. Ilość części można w pełni dostosować do warunków hali.
Produkowane przez nas dmuchane parki rozrywki wytwarzamy z PVC nowej generacji o grubości 0,55 mm i gęstości 1300 D. Materiał ten charakteryzuje się ponadprzeciętną wytrzymałością na rozerwania (414 N) oraz relatywnie niską wagą, jest trudnopalny. Warstwa wewnętrzna także jest w pełni wykonana z PVC.
Produkowane i sprzedawane przez nas dmuchane place zabaw podlegają europejskiej normie PN-EN 14960, posiadają orzeczenia techniczne (atesty) oraz dokumentację techniczno-ruchową. Jako odpowiedzialny producent chcemy dostarczyć Państwu pewne, całkowicie zgodne z normami urządzenia. Więcej informacji o certyfikatach, atestach i normach, które mogą pomóc Państwu uporządkować wiedzę o dokumentacji wymaganej w Polsce, znajduje się na naszym blogu tutaj.
Stosujemy się do wszystkich międzynarodowych przepisów i nieustannie sprawdzamy bezpieczeństwo produkowanych dmuchanców. Mamy stały kontakt z rzeczoznawcami, który znają się na branży - dlatego nic nas nie zaskoczy i możemy zapewnić o spełnianiu najwyższych standardów jakości. Prowadzimy również działalność wynajmu, dlatego poznaliśmy od podszewki problemy, które mogą się pojawiać i jesteśmy w stanie eliminować je na bardzo wczesnym etapie, co może sprawiać trudności innym producentom dmuchanych parków rodzinnych.
Doświadczenie zarówno w branży sprzedaży, jak i wynajmu atrakcji dmuchanych pozwala nam spojrzeć na produkowane przez nas urządzenia z wielu perspektyw. Znamy polski rynek i pomożemy w wyborze najbardziej opłacalnych dla Państwa rozwiązań. Chętnie doradzimy jaka wielkość nadmuchiwanego miasteczka będzie w Państwa przypadku optymalna, jakie atrakcje mogą być najchętniej używane przez klientów, w jaki sposób serwisować dmuchany park rozrywki i na co zwracać szczególną uwagę.
Obawiają się Państwo co się stanie, jeżeli sprzęt ulegnie awarii i nie da się go samodzielnie naprawić? A może, że naprawa zajmie bardzo dużo czasu zanim uda się ściągnąć odpowiednich specjalistów? Przy współpracy z nami nie będzie to problemem. W ofercie mamy serwis, z którego można w każdej chwili skorzystać, a także coroczne przeglądy. Jako producent znamy nasze atrakcje od podszewki i poradzimy sobie z każdą awarią nadmuchiwanego miasteczka.
Zapewniamy kompleksowe szkolenia z zakresu obsługi, konserwacji i szybkich napraw produkowanych przez nas parków rozrywki. Chętnie Państwu pomożemy i doradzimy - znamy branżę nie tylko od strony produkcji, ale również sprzedaży oraz wynajmu dmuchanców i chętnie dzielimy się naszymi doświadczeniami.
Nasz zespół będzie na bieżąco odpowiadał na wszystkie pytania techniczne. Utrzyma też Państwa dmuchany park rodzinny w doskonałym stanie - chętnie podejmiemy współpracę w zakresie regularnej kontroli bieżącej.
Sami jesteśmy użytkownikami naszych dmuchanych atrakcji, ich jakość sprawdzamy w praktyce. W miejscach, które są szczególnie mocno eksploatowane albo narażone na uszkodzenia - stosujemy przy produkcji wzmocnione materiały, żeby mieć całkowitą pewność, że nasze dmuchane parki rozrywki nie zawiodą nawet podczas bardzo dużych eventów. Wspólnie zadbamy o to, żeby na Państwa nowym, rodzinnym placu zabaw znalazły się wyselekcjonowane atrakcje, które spodobają się klientom i sprawią, że będą chcieli często do Państwa wracać.
Sprawdzamy jakość naszych rodzinnych parków rozrywki na każdym etapie, aby mieć pewność, że żaden element Państwa nie zawiedzie. Nasz zespół czuwa nad prawidłowością wszystkich procesów. Po wyprodukowaniu parku rozrywki dmuchamy całość w naszym magazynie i jeszcze raz rygorystycznie testujemy wszystkie elementy. Dzięki temu możemy przekazać Państwu już wypróbowany i sprawdzony produkt, a tym samym uniknąć wszelkich niemiłych niespodzianek.
Nasz wykwalifikowany i profesjonalny zespół zmontuje całe nadmuchiwane miasteczko na miejscu i udzieli wszystkich informacji na temat jego użytkowania i utrzymania go w dobrym stanie.
Dmuchane parki rozrywki produkowane przez Gangaru sa objęte dwuletnia gwarancją.

W czym dmuchane parki rozrywki są lepsze od parków trampolin?

Na rynku parków trampolin panuje ogromna konkurencja i coraz trudniej zdobywać nowych klientów. Dmuchane parki rozrywki to natomiast pomysł dość świeży, dlatego dużo łatwiej przebić się na rynku i przyciągnąć do siebie ludzi. Szczególnie, jeżeli dmuchany park jest ciekawy i dopracowany – a po konsultacjach z nami na pewno taki będzie! Takie rodzinne parki rozrywki są jeszcze bezpieczniejsze niż parki trampolin, co na pewno będzie ważnym argumentem dla rodzin z małymi dziećmi. Dodatkowo ubezpieczenie parków trampolin jest droższe nic dmuchanych parków rozrywki. Poza tym nic nie przyciąga dzieci tak dobrze, jak dmuchańce! Ciekawą opcją jest też połączenie parku trampolin z dmuchanym parkiem rozrywki.

Podsumowując: nasza obsługa jest KOMPLEKSOWA

Jako jedyna firma w Polsce pomożemy ogarnąć temat dmuchanego parku rozrywki od A do Z.

  • Architekci - współpracujemy z architektami, dzięki czemu nie muszą już Państwo szukać żadnej dodatkowej firmy, która zajmie się projektem i halą od strony technicznej.
  • BHP i przepisy PPOŻ – na bieżąco kontaktujemy się z Rzeczoznawcami i specjalistami od Bezpieczeństwa i higieny Pracy.
  • Coroczne przeglądy i kontrola kwartalna przez pierwszy rok.
  • Doradztwo na wszystkich etapach: od projektowania, przez produkcję i przygotowanie hali, aż po montaż.
  • Montaż wszystkich elementów.
  • Naprawa i serwis w Polsce.
  • Personalizacja – park rozrywki możemy dopasować w 100% do Państwa potrzeb – zaczynając od kolorów i rodzajów atrakcji, kończąc na idealnym dopasowaniu rozmiarów i ilości części do Państwa potrzeb.
  • Szkolenia.
  • Zgodność ze wszystkimi polskimi normami i przepisami.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości lub pytania - prosimy o kontakt telefoniczny (+48 533 353 596)

lub mailowy (kontakt@gangaru.pl), a na pewno uda nam się je rozwiać. Zapraszamy również do naszego biura oraz do magazynu - chętnie pokażemy Państwu nasze dmuchańce na żywo, żeby mogli się Państwo przekonać, że produkujemy urządzenia najwyższej jakości.