Dmuchane parki rozrywki są coraz popularniejsze nie tylko na świecie, ale również w Polsce. Codziennie odwiedzają je setki ludzi w różnych lokalizacjach. Dlaczego stały się takie modne  i co sprawia, że są dobrą inwestycją? Chętnie podzielimy się naszymi spostrzeżeniami.

RÓŻNORODNOŚĆ ATRAKCJI!

Dmuchane parki rozrywki to odpowiedniki placów zabaw, na których świetnie bawią się zarówno dzieci, jak również dorośli. Nikt nie będzie się nudził, bo atrakcje na takich dmuchanych placach zabaw są różnorodne i dopasowane do wszystkich przedziałów wiekowych. Bezpieczne kąciki znajdą tu nawet najmłodsze dzieci, a dla miłośników rywalizacji pojawią się wymagające świetnej koordynacji ruchowej dmuchańce czy gry interaktywne. Każdy znajdzie coś dla siebie, dlatego ludzie chętnie korzystają z tej formy rozrywki.

INDYWIDUALNY PROJEKT DOPASOWANY NA 100%

Cały park rozrywki można w pełni dopasować do powierzchni, którą się dysponuje. Dzięki temu nie zmarnuje się ani trochę miejsca. Poza tym, w zależności od grupy docelowej klientów, można wybrać odpowiednie atrakcje (jeśli na przykład przewidujemy przewagę liczebną dzieci nad dorosłymi). Myślisz o małym parku, a może o olbrzymie? A może wymyśliłeś swój park tematyczny? Wyprodukujemy dokładnie takie dmuchańce jak chcesz i doradzimy najlepsze rozwiązania!

NIENASYCONY RYNEK

Dmuchane parki rozrywki powstały już w kilku miejscach w Polsce. Z pierwszej ręki mieliśmy informacje o tym, że dobrze prosperują i są chętnie odwiedzane przez klientów z różnych grup wiekowych. Na ten rynek, tak jak na całą branżę rozrywkową, mocno wpłynęła epidemia covid-19. Ze względu na obostrzenia wiele miejsc upadnie lub zmieni właścicieli. W związku z tym prawdopodobnie powstanie spora luka i nowym lokalizacjom będzie dużo łatwiej się wybić. Obecnie parki tworzą ścisłe procedury, które maksymalizują bezpieczeństwo wszystkich uczestników zabawy oraz pracowników. Podstawą jest oczywiście częsta dezynfekcja powierzchni wspólnych oraz regularne zamgławianie, które pozwala pozbyć się wirusów i drobnoustrojów. Wprowadzane są też dozowniki z płynami antybakteryjnymi czy ograniczenia co do ilości osób korzystających z atrakcji.

Ciężko oczywiście przewidywać dalszy rozwój sytuacji, ale wydaje nam się, że idealnym momentem na inwestycję będzie maj 2021 roku. Umożliwi to ruszenie pełną parą z biznesem we wrześniu.

PEŁNE BEZPIECZEŃSTWO

Dzięki współpracy z wykwalifikowanymi Rzeczoznawcami mamy pewność, że nasze atrakcje są w pełni bezpieczne i spełniają normy europejskie. Dmuchane parki rozrywki składają się z łączonych ze sobą modułów, dlatego cała ich powierzchnia jest miękka i można śmiało powiedzieć, że to bezpieczniejsza i tańsza alternatywa dla parków trampolin.

RÓŻNE PERSPEKTYWY BIZNESOWE

Dmuchany plac zabaw to świetny pomysł na nowy biznes, ale może to również być naturalne rozszerzenie już istniejącej działalności, jak na przykład park trampolin czy centrum wypoczynkowe. Ponadto jest wiele możliwości połączenia parku dmuchanego z innymi biznesami, jak chociażby punkty gastronomiczne. To daje bardzo duże możliwości.

BOGACTWO MOŻLIWOŚCI

Dmuchany park rozrywki może powstać zarówno w hali, jak również na zewnątrz. Mogą się w nim znajdować dmuchańce do wspinania, zjeżdżalnie, gry rywalizacyjne i interaktywne, ale też trampoliny czy tyrolki. Ogranicza nas tylko wyobraźnia.

DUŻA GRUPA DOCELOWA KLIENTÓW

Dmuchane parki rozrywki odwiedzają rodziny z dziećmi, wycieczki szkolne, grupy znajomych, nastolatki, pracownicy korporacji – grupa potencjalnych klientów jest bardzo liczna, dlatego też można liczyć na duże zyski.

Zapraszamy do kontaktu z nami: mailowego lub telefonicznego. Chętnie odpowiemy na dodatkowe pytania. Zapraszamy również do naszej siedziby we Wrocławiu, gdzie przy kawie możemy porozmawiać o tej świetnej możliwości biznesowej.

imagealt

Jeśli chcesz być na bieżąco z branżą wynajmu urządzeń rozrywkowych - zapisz się do naszego newslettera:


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gungan Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Krucza 96/10, 53-412 Wrocław , w celu korzystania z usługi Newsletter GunGan. Jestem świadomy/-ma swojego prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania oraz prawa do odwołania zgody w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem podanych przeze mnie danych z listy dystrybucyjnej Newsletter GunGan. 

Administratorem danych osobowych jest spółka Gungan Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Krucza 96/10, 53-412 Wrocław. Dane osobowe zbierane są w celu dostarczania zamówionego newslettera GunGan i nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy o ochronie danych osobowych. Abonent bezpłatnego newslettera GunGan ma prawo dostępu do treści podanych przez siebie danych oraz do ich poprawiania. Podanie danych osobowych przez abonenta newslettera GunGan jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych osobowych spowoduje niemożność dostarczania zamówionego newslettera GunGan. 
Szczegółowe informacje dotyczące sposobu rejestracji, modyfikacji i usunięcia danych oraz informacje dotyczące polityki prywatności dostępne są pod linkem: Polityka prywatności

 

Dowiedz się więcej o parkach rozrywki

Dmuchany plac zabaw. Rozpocznij biznes i zarabiaj.

Dmuchany plac zabaw. Rozpocznij biznes i zarabiaj.

Dlaczego warto inwestować w place zabaw? Czy zakup kompleksowego dmuchanego placu rozrywki się opłaca? Odpowiedzi na pytania odnajdziesz w tym artykule. read more
Dmuchane parki rozrywki – czy to skomplikowane? Nie u nas, bo wszystko zapewniamy w pakiecie!

Dmuchane parki rozrywki – czy to skomplikowane? Nie u nas, bo wszystko zapewniamy w pakiecie!

Myślisz o inwestycji w park dmuchany, ale nie wiesz jak się za to zabrać? Przeczytaj ten wpis i skontaktuj się z nami - pomożemy! read more
Dmuchane parki rozrywki – dlaczego warto w nie inwestować?

Dmuchane parki rozrywki – dlaczego warto w nie inwestować?

Dmuchane parki rozrywki to ciekawe konstrukcje, które dają rozrywkę klientom z różnych grup wiekowych. Czy warto w nie inwestować? Sprawdź! read more
Dmuchane parki rozrywki i parki trampolin – porównanie inwestycji!

Dmuchane parki rozrywki i parki trampolin – porównanie inwestycji!

W co lepiej zainwestować - w dmuchańce czy może w park trampolin? Podpowiadamy co, naszym zdaniem, jest obecnie bardziej "na czasie". read more
Dmuchane parki rozrywki – najpopularniejsze atrakcje, które zdają egzamin!

Dmuchane parki rozrywki – najpopularniejsze atrakcje, które zdają egzamin!

Projekt z optymalnie dobranymi atrakcjami - różnorodnymi i dopasowanymi do wszystkich grup wiekowych odwiedzających tego typu miejsca.  read more