imagealt
Wodny dmuchany plac zabaw to bez wątpienia jedna z najbardziej emocjonujących letnich atrakcji! Na tego rodzaju dmuchańcach świetnie bawią się zarówno młodsze, jak i starsze dzieci. Wprowadzenie takiej atrakcji w przestrzeń akwenu wodnego to prosty sposób na przyciągnięcie odwiedzających i zaproszenie ich do wspólnej, wielogodzinnej zabawy. Co czyni wodne place zabaw angażującymi? Przede wszystkim różnorodność. Sprawdź, z jakich elementów mogą składać się te atrakcje, a także poznaj propozycje segmentów dmuchanych parków wodnych od GunGan!

W tym artykule:

- czym są parki wodne?,

- z jakich elementów składa się park wodny?,

- stwórz strefę letniej rozrywki i zarabiaj,

Czym są parki wodne?

Pod pojęciem „dmuchany wodny plac zabaw” mogą kryć się różne rodzaje atrakcji. Terminem tym można określić zarówno jednolitą konstrukcję, w skład której wchodzi kilka połączonych ze sobą na stałe elementów, jak i obiekty złożone z oddzielnych, niezależnych segmentów. Może to być atrakcja naziemna, wyposażona w dmuchany basen z wodą, lub umieszczana na powierzchni akwenu — na przykład jeziora lub stawu — i przytwierdzana do jego dna.

Dmuchane wodne place zabaw projektowane są tak, by pozwalały użytkownikom cieszyć się mnóstwem atrakcji do wyboru. Dzięki takiej konstrukcji są w stanie zapewnić świetną zabawę dzieciom w różnym wieku i o różnych preferencjach. Goście atrakcji mogą samodzielnie wybrać taką aktywność, na jaką w danej chwili mają ochotę. Wodny dmuchany plac zabaw jest więc uniwersalną konstrukcją, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym malcom! Doskonale sprawdzi się ona jako element wodnej strefy zabaw dla rodzin z dziećmi, na przykład w nadmorskim kurorcie czy parku wodnym.

Jakie elementy można znaleźć w wodnym placu zabaw?

Chcesz zaaranżować pełną atrakcji strefę wodnej rozrywki? Sprawdź, jakie elementy możesz do niej wprowadzić, by zapewnić najmłodszym gościom dostęp do uwielbianych przez nich form zabawy. Dbając o różnorodność atrakcji, łatwiej przyciągniesz nowych klientów i urozmaicisz odwiedzającym słoneczne swawole!

Dmuchane zjeżdżalnie

Zjeżdżalnie to jedne z najpopularniejszych dmuchanych atrakcji. Mają one swoje odpowiedniki także w świecie dmuchańców wodnych — w tym przypadku tor dmuchanej zjeżdżalni często prowadzi wprost do basenu wypełnionego wodą. Na rynku dostępne są zarówno atrakcje samodzielne, jak i takie stanowiące część dmuchanych parków lub miasteczek wodnych. Dmuchane zjeżdżalnie wodne, a także nadmuchiwane parki wodne wyposażone we wbudowaną zjeżdżalnię, znajdziesz w ofercie GunGan!

Skakaniec oraz dmuchana trampolina

Dla wielu dzieci skakanie na trampolinie to jedna z najbardziej lubianych form zabawy na świeżym powietrzu. Radosnym podskokom zawsze towarzyszy mnóstwo śmiechu! Goście obiektu chętnie skorzystają więc z możliwości zabawy na dmuchanym skakańcu lub trampolinie, podskakując na suchej powierzchni lub wskakując wprost do wody. Taki element może być samodzielną atrakcją lub stanowić część parku wodnego — Ty decydujesz. Obiekty takie jak trampolina na wodę czy poducha do skoków dostępne są w naszym sklepie.

Dmuchane wodne tory przeszkód

Dmuchane tory przeszkód to wyjątkowe atrakcje, które kuszą wyzwaniem i pozwalają spróbować swoich sił w zabawie, gdzie liczy się zwinność i zręczność. Pokonywanie kolejnych segmentów takiej konstrukcji dostarczy wiele emocji gościom w każdym wieku. Dmuchane tory wodne składają się z takich elementów jak wąskie kładki, schodki, elementy do wspinaczki, bramki czy mostki z przeszkodami. Ten typ atrakcji to idealne rozwiązanie dla tych, którzy pragną urozmaicić strefę wodnej zabawy i uczynić ją bardziej angażującą. Bogaty wybór segmentów i pojedynczych elementów dmuchanych parków wodnych również znajdziesz w asortymencie GunGan.

Wodny plac zabaw dla dzieci — stwórz strefę letniej rozrywki z GunGan!

Dla wielu dzieci zabawa na dmuchanych wodnych placach zabaw to ulubiona forma spędzania wolnego czasu w gorące, letnie dni. Trudno się temu dziwić — tego rodzaju atrakcje łączą wodną rozrywkę z możliwością zabawy na kolorowych, dmuchanych konstrukcjach. Odwiedzając parki wodne, dzieci aktywnie spędzą wakacje i wrócą ze wspomnieniami, które przetrwają lata!

W GunGan dbamy o to, by każda z naszych wodnych atrakcji cechowała się doskonałą jakością — ogromną wagę przykładamy do wytrzymałości wykorzystanych materiałów oraz doboru technik wykonania. Dostępne w naszej ofercie dmuchańce są zawsze zgodne z obowiązującymi dla nich normami i dostarczane są do klientów wraz z kompletem akcesoriów i narzędzi potrzebnych do bezpiecznego przymocowania atrakcji. Masz pomysł na swój dmuchany park wodny? Skontaktuj się z nami, a chętnie pomożemy w doborze atrakcji!

Dmuchany park wodny powinien być pod stałym nadzorem ratowników wodnych. Ich minimalną liczbę oraz rozmieszczenie stanowisk w przestrzeni akwenu ustala się na podstawie rozporządzenia z dnia 23 stycznia 2012 r. w sprawie minimalnych wymagań dotyczących liczby ratowników wodnych zapewniających stałą kontrolę wyznaczonego obszaru wodnego.

Bezpieczny dmuchany park wodny — tylko od sprawdzonego dostawcy

W GunGan zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest bezpieczeństwo podczas korzystania z dmuchanych parków wodnych. Dlatego wszystkie dostępne atrakcje spełniają normy europejskie i są wykonane z wytrzymałego PVC o dużym stopniu odporności. Każdy zakupiony u nas obiekt jest dostarczany wraz z kompletem wymaganej dokumentacji. Jesteśmy zawsze dostępni dla naszych klientów na każdym etapie zamówienia - możesz zawsze polegać na naszej pomocy i poradzie dotyczącej montażu i eksploatacji dmuchanych atrakcji. Odkryj dmuchane parki wodne od GunGan i stwórz przestrzeń pełną ekscytującej, ale jednocześnie bezpiecznej zabawy.