imagealt

Gdy na zewnątrz temperatury rosną, zaczynamy marzyć o tym, by zanurzyć się w chłodnej wodzie i spędzić czas na beztroskiej zabawie na basenie czy kąpielisku. To właśnie dlatego latem miejsca te są tak popularne wśród osób poszukujących rozrywki i sposobów na aktywne spędzenie czasu w przyjemnym otoczeniu. Jeśli prowadzisz ośrodek wypoczynkowy, park wodny lub dysponujesz basenem albo terenem położonym przy kąpielisku, sprawdź, jakie dmuchańce wybrać, by zapewnić odwiedzającym mnóstwo zabawy i pozwolić im orzeźwić się w gorące dni.

W tym artykule:

- jaki dmuchaniec wybrać?,

- zaskocz klientów, propozycje dmuchańców,

- nowy wymiar rozrywki z dmuchańcami wodnymi.

Dmuchańce wodne od GunGan — poznaj nowy wymiar letniej rozrywki!

Dmuchańce wodne to połączenie dwóch rodzajów rozrywki, które są szczególnie uwielbiane latem — zabawy na dmuchańcach oraz beztroskiego pluskania się w wodzie. To właśnie dlatego jest to jedna z najlepszych opcji na wyposażenie ośrodka wypoczynkowego czy parku wodnego. Atrakcje te polubią nie tylko dzieci, lecz również dorośli. Co więcej, wyposażona w dmuchańce strefa zabawy może stać się wizytówką Twojej działalności i przyciągać klientów samym tylko widokiem bajecznie kolorowych, dmuchanych konstrukcji.

Dmuchańce wodne sprawdzą się w wielu miejscach — jeśli zastanawiasz się, który z modeli pasuje do specyfiki Twojej działalności, zapraszamy do kontaktu! W GunGan już od ponad 10 lat dostarczamy naszym klientom atrakcje doskonale dopasowane do rozmaitych typów biznesów — z pewnością znajdziemy odpowiednią opcję także dla Ciebie.

Dmuchańce wodne na lato — najciekawsze propozycje od GunGan

W świecie GunGan nie ma miejsca na nudę — nasze atrakcje to nie tylko bezpieczne i wytrzymałe konstrukcje, lecz również przyciągające wzrok formy, obok których nie sposób przejść obojętnie! Oto kilka przykładów dmuchańców wodnych dostępnych w naszym sklepie.

Dmuchana zjeżdżalnia wodna z rekinem

Dmuchana zjeżdżalnia wodna z rekinem to jeden z naszych najpopularniejszych modeli wodnych atrakcji. Nie ma w tym nic dziwnego — efektowna, duża dekoracja 3D już z daleka przykuwa wzrok i zaprasza do zabawy. Tor zjeżdżalni jest zakończony basenem, dzięki czemu po emocjonującym zjeździe wskakuje się prosto do orzeźwiającej wody!

Dmuchana zjeżdżalnia wodna Kolorowe Klocki

Dmuchańce z motywem kolorowych klocków cieszą się dużą popularnością wśród naszych klientów ze względu na swoją barwną, oryginalną konstrukcję. Wśród tych atrakcji znalazła się także dmuchana zjeżdżalnia wodna Kolorowe Klocki. Duży basen, szeroki tor do zjeżdżania oraz fantazyjne dekoracje 3D — czego chcieć więcej?

Miasteczko wodne z homarem

Czemu decydować się na wyłącznie jeden typ atrakcji, skoro można mieć dmuchańca, który łączy ich aż kilka? Takie właśnie jest nasze miasteczko wodne z homarem. Jest to duży dmuchany plac zabaw wyposażony w baseny, zjeżdżalnie i powierzchnie do skakania. Atrakcja jest kolorowa i bogato zdobiona — możesz mieć pewność, że żadne dziecko nie przejdzie obok niej obojętnie.

Mała wieża do wspinania się i zjeżdżania

Ta atrakcja wodna robi wrażenie już z daleka — ma ona postać basenu z wieżą pośrodku, na której szczycie dumnie zasiada duża, dmuchana ośmiornica. Na bokach wieży rozmieszczone są rozmaite wypukłe elementy, po których dzieci mogą wspinać się, aby następnie zsunąć się po pochyłych ściankach wprost do basenu wypełnionego wodą. Żaden maluch nie odmówi sobie takiej przyjemności! Mała wieża do wspinania będzie świetnym wyborem do każdego parku wodnego.