Co to jest Bubble Football?

Bubble Football to sport polegający na grze w piłkę nożną w dużych, dmuchanych kulach – tak zwanych kulach Bumper Ball. Kule te pozwalają na bezpieczne i efektowne zderzenia pomiędzy zawodnikami, dając przy tym ogromną frajdę i dużo śmiechu.

Skąd pochodzi Bubble Football?

Bubble Football miał swój początek w 2011 roku w Norwegii, kiedy po raz pierwszy pojawił się w norweskim show telewizyjnym. Ze względu na jego widowiskowość w internecie pojawiło się sporo wiralowych filmików i bardzo szybko rozprzestrzenił się na cały świat. W 2013 roku - jako pierwsza firma w Polsce - wprowadziliśmy Bubble Football na nasz rodzimy rynek. Od tego czasu jego popularność rośnie z roku na rok. Bubble Football świetnie sprawdza się jako forma rozrywki i sportu, między innymi na firmowych imprezach integracyjnych, festynach, wieczorach kawalerski  i panieńskich. Jest też wprost uwielbiany przez dzieci.

Czy warto się zainteresować Bubble Footballem w kontekście biznesowym? Ile kapitału potrzeba na start?

Bubble Football jest świetnym pomysłem na biznes, przyciągającym przedsiębiorców z całego świata, w tym z Polski. Do rozpoczęcia biznesu związanego z wynajmem sprzętu Bumper Ball nie jest potrzebny duży kapitał. Na początek wystarczy około 20 tysięcy złotych, za co jesteśmy w stanie zakupić komplet sprzętu odpowiedniej jakości oraz sfinansować pierwsze działania marketingowe (jeśli nie dysponujecie takim kapitałem - można skorzystać z dotacji na rozpoczęcie działalności gospodarczej z państwowego urzędu pracy). 

Jakie są średnie stawki wynajmu zestawu Bumper Ball?

Średnie ceny za godzinny wynajem sprzętu wraz z obsługą to około 450 zł brutto (przy 6-ciu godzinach to około 2 200 zł  brutto).

imagealt
imagealt

Po jakim czasie można się spodziewać zwrotu z inwestycji w Bubble Football?

Biorąc pod uwagę aktualne ceny sprzętu oraz średnie stawki za wynajem - pełny zwrot z inwestycji można osiągnąć już po 7 do 10 całodniowych wynajmach.

Komu wynajmować kule Bumper Ball?

Naszymi klientami mogą być firmy i agencje eventowe  (imprezy integracyjne i firmowe), miasta, gminy, domy kultury (dni miast, dożynki, festyny), hotele i ośrodki wypoczynkowe, szkoły (dni dziecka, zajęcia wf), osoby fizyczne (wieczory kawalerskie i panieńskie, urodziny, wyjścia ze znajomymi). 

Ile kul Bumper Ball powinienem zakupić na początku?

Optymalny zestaw to 10 kul (wraz z dwiema pompkami elektrycznymi) - pozwala na rozgrywki 5 na 5 na standardowym małym boisku czy salce do wf-u. 

Jakiego samochodu używać do transportu kul Bumper Ball?

Z transportem odpowiednio złożonego kompletu 10-ciu kul spokojnie poradzi sobie każdy samochód osobowy.

Ile osób potrzeba do obsługi?

Do obsługi sprzętu wystarczy jedna osoba (przy dużych imprezach ze sporą rotacją ludzi potrzebne będą maksymalnie dwie osoby).

Jakie powinny być wymiary boiska do Bubble Footballu i jaka jest najlepsza nawierzchnia?

Minimalne wymiary boiska przy 10 kulach to około 10 x 15 metrów, do których należy doliczyć co najmniej 4-metrowe marginesy od wszelkich obiektów znajdujących się dookoła boiska. Optymalne nawierzchnie to przede wszystkim trawa naturalna i sztuczna,  parkiet lub śnieg. Radzimy unikać tartanu, piasku i betonu, bo na tych nawierzchniach sprzęt ulega szybszej eksploatacji.

Czy kul Bumper Ball można używać latem i zimą?

W przypadku zakupu naszego modelu Bumper Ball TPU premium kule można wykorzystywać przez cały rok, niezależnie od warunków atmosferycznych. Materiał spokojnie to wytrzyma.

imagealt

Jeśli chcesz być na bieżąco z branżą wynajmu urządzeń rozrywkowych, zapisz się do naszego newslettera:


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gungan Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Krucza 96/10, 53-412 Wrocław , w celu korzystania z usługi Newsletter GunGan. Jestem świadomy/-ma swojego prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania oraz prawa do odwołania zgody w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem podanych przeze mnie danych z listy dystrybucyjnej Newsletter GunGan. 

Administratorem danych osobowych jest spółka Gungan Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Krucza 96/10, 53-412 Wrocław. Dane osobowe zbierane są w celu dostarczania zamówionego newslettera GunGan i nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy o ochronie danych osobowych. Abonent bezpłatnego newslettera GunGan ma prawo dostępu do treści podanych przez siebie danych oraz do ich poprawiania. Podanie danych osobowych przez abonenta newslettera GunGan jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych osobowych spowoduje niemożność dostarczania zamówionego newslettera GunGan. 
Szczegółowe informacje dotyczące sposobu rejestracji, modyfikacji i usunięcia danych oraz informacje dotyczące polityki prywatności dostępne są pod linkem: Polityka prywatności

 

Dowiedz się więcej o Bumper Ball

Bubble Football — co to jest, gdzie kupić? Zasady gry

Bubble Football — co to jest, gdzie kupić? Zasady gry

Dlaczego warto zainteresować się Bubble Football i co czyni tę grę tak wyjątkową? Odpowiedź znajdziesz w tym artykule! read more
Jak zorganizować zabawę z kulami Bumper Ball?

Jak zorganizować zabawę z kulami Bumper Ball?

Prosty przepis na udaną zabawę z kulami Bumper Ball. Organizacja ciekawych rozgrywek wśród przyjaciół i rówieśników. Doskonała zabawa na świeżym powietrzu podczas imprezy plenerowej. Zobacz, jak łatwo możesz zorganizować fantastyczne wydarzenie dzięki dmuchanym kulom Bumper Ball. read more
Bumper Ball – Budowa od A do Z

Bumper Ball – Budowa od A do Z

Jeżeli sądzisz, że kule Bumper Ball są skomplikowane w obsłudze i generują duże koszty związane z serwisem i magazynowaniem, to ten wpis jest dla Ciebie. read more
Co to jest Bubble Football? Czy warto inwestować w kule Bumper Ball ?

Co to jest Bubble Football? Czy warto inwestować w kule Bumper Ball ?

Czy zastanawiałeś się kiedyś czym jest Bubble Football? A może szukasz pomysłu na biznes i rozważasz inwestycje w kule bumper ball? W tym filmie znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. read more
Dmuchane kule Bumper Ball TPU premium – jaki rozmiar wybrać?

Dmuchane kule Bumper Ball TPU premium – jaki rozmiar wybrać?

Każdy, kto decyduje się na zakup kul do Bubble Football – kul Bumper Ball TPU premium – prędzej czy później staje przed dylematem wyboru odpowiedniego ich rozmiaru. Niniejszy wpis powstał w celu ułatwienia podjęcia optymalnej decyzji zakupowej. read more