imagealt

Jak zorganizować zabawę z kulami Bumper Ball?

Kule Bumper Ball to prawdziwy hit wśród imprezowych atrakcji. Przekonaj się, dlaczego nie powinno ich zabraknąć również na Twoich eventach! W poniższym artykule znajdziesz propozycje kilku aktywności, które pozwolą Ci zaangażować zarówno młodszych, jak i nieco starszych uczestników.

Czym charakteryzują się kule Bumper Ball?

Bumper Ball to szalenie popularna atrakcja, która umożliwia bezpieczną zabawę zarówno wewnątrz budynku, jak i w plenerze. Coraz częściej pojawia się ona na festynach i szkolnych piknikach, podbijając serca wielu miłośników aktywnej zabawy, bez względu na grupę wiekową. Do przeprowadzenia zabawy z wykorzystaniem tego akcesorium nie potrzeba wiele – w najprostszym wariancie wystarczą same kule Bumper Ball! Dla urozmaicenia rozgrywki można wprowadzić do niej dodatkowe elementy, takie jak dmuchany tor, bramki czy piłkę nożną do gry.

Bumper Ball to duża, dmuchana kula, zakładana na ciało uczestnika zabawy. Gracz mocuje ją na sobie za pomocą specjalnych szelek, które zapewniają stabilność i bezpieczeństwo podczas zabawy. Bumper Ball zakrywa tułów, nogi pozostawiając odsłoniętymi – taka konstrukcja umożliwia użytkownikowi łatwe poruszanie się, może on bez przeszkód chodzić, biegać, a nawet skakać. Modele tego rodzaju atrakcji ma w swojej ofercie także GunGan. Dostępne w naszym sklepie kule Bumper Ball mają atrakcyjny wygląd i cechują się ponadprzeciętną wytrzymałością, która pozwoli na wiele godzin nawet bardzo intensywnej zabawy.

ZESTAW Bumper Ball - dmuchane kule TPU premium standard 1,55 m 10 sztuk - 1
 • -1 170,00 zł
 • Pakiet
 • Na stanie
DOSTĘPNY OD RĘKI
12 781,22 zł 13 951,22 zł
Sprężysta kula do gry w Bubble Football. Najsolidniejszy model na rynku, czyli jak to mówią nasi klienci: „Mercedes wśród kul Bumper Ball”.
Bumper Ball TPU premium - kula dmuchana 1,55 m - 1
 • -51,00 zł
 • Na stanie
DOSTĘPNE
1 290,46 zł 1 341,46 zł
Sprężysta kula do gry w Bubble Football. Najsolidniejszy model na rynku, czyli jak to mówią nasi klienci: „Mercedes wśród kul Bumper Ball”. Pompka PK-501 nie jest w zestawie. Należy dokupić ją osobno.
ZESTAW Bumper Ball - dmuchane kule TPU premium mini 1,25m 10 sztuk - 1
 • -1 170,00 zł
 • Pakiet
 • Na stanie
DOSTĘPNE
11 968,21 zł 13 138,21 zł
Sprężysta kula do gry w Bubble Football. Najsolidniejszy model na rynku, czyli jak to mówią nasi klienci: „Mercedes wśród kul Bumper Ball”.
Bumper Ball TPU premium - kula dmuchana 1,25 m - 1
 • -51,00 zł
 • Na stanie
DOSTĘPNE
1 209,16 zł 1 260,16 zł
Sprężysta kula do gry w Bubble Football. Najsolidniejszy model na rynku, czyli jak to mówią nasi klienci: „Mercedes wśród kul Bumper Ball”. Pompka PK-501 nie jest w zestawie. Należy dokupić ją osobno.
Bramka Bubble Football 1,5 m - 1
 • Na stanie magazynowym zostało 2 szt
Ostatnie sztuki w magazynie
886,18 zł
Dmuchana, mobilna bramka do rozgrywek Bubble Football. Bramka ma 2 m szerokości, 1,5 m długości i 1,5 m wysokości. Zalecamy dokupienie do niej pompki elektrycznej.

Gry z kulami Bumper Ball – kilka naszych propozycji

Kule mogą być wykorzystywane w wielu rodzajach aktywności. Dzięki tym akcesoriom można organizować zarówno doskonale znane wszystkim gry, takie jak piłka nożna czy baseball, jak i rozgrywki charakterystyczne wyłącznie dla zabawy z Bumper Ball. Możliwości jest naprawdę wiele! Wybieraj spośród gier zespołowych, dwuosobowych i rywalizacji turniejowych, dobierając aktywności do ilości i wieku gości.

Bubble football

Bubble football to wariacja na temat tej popularnej i dobrze znanej wszystkim rozgrywki. To absolutny klasyk, którego reguł nie trzeba nikomu wyjaśniać – z tego powodu idealnie nadaje się na imprezy z wieloma gośćmi. Do rozgrywania bubble football wystarczą kule Bumper Ball, piłka nożna oraz dwie bramki. Ta zabawa polecana jest zarówno na większe, jak i mniejsze wydarzenia – optymalna liczba graczy jednej drużyny mieści się w zakresie od 3 do 11 osób.

Bubble sumo

Bubble sumo to dostarczające ogromnej frajdy, a przy tym całkowicie bezpieczna forma zapasów, w której chętnie biorą udział gracze ceniący sobie element rywalizacji w zabawie. Organizator wyznacza niewielki obszar, w którym dwoje uczestników zmierzy się ze sobą w zawodach sumo. Wygrywa ten, który pierwszy wypchnie drugą osobę z ringu.

Murarz i cegiełki w wersji z Bumper Ball

Murarz i cegiełki to zabawa znana z zajęć wychowania fizycznego i letnich kolonii, dlatego świetnie sprawdzi się szczególnie na tych wydarzeniach, w których bierze udział wiele dzieci. Reguły gry są bardzo proste i przypominają nieco popularnego berka. Zadaniem graczy jest przebiec z jednego końca boiska na drugi. Zadanie to utrudnia „murarz”, poruszający się po linii biegnącej wszerz środka pola gry. Próbuje on złapać przebiegające „cegiełki”. Jeśli jego Bumper Ball dotknie kuli jednego z pozostałych graczy, złapana cegiełka również staje się murarzem. Ostatni niezłapany gracz wygrywa rundę.

Last Bubble Man Standing

Ta zabawa przypadnie do gustu tym uczestnikom, którzy pragną niezapomnianych wrażeń i niezwykle intensywnej rywalizacji. Jak wskazuje jej nazwa, zwycięzcą rundy zostaje gracz, który jako ostatni wytrwa bez przewrócenia się. Zasady są proste: gracze rywalizują ze sobą poprzez wbieganie w siebie nawzajem. Osoba, która się wywróci, opuszcza pole walki. Rozgrywka może być przeprowadzana w formie turnieju, gdzie każdy uczestnik walczy dla siebie, lub walki drużyn, polegającej na próbie przewrócenia wszystkich członków przeciwnej drużyny. Grę w Last Bubble Man Standing można urozmaicać różnymi dodatkowymi zasadami.

Zobacz nasz film o Bumper Ball

Ile kosztuje wynajem dmuchańca? Sprawdzamy ceny!

Ile kosztuje wynajem dmuchańca? Sprawdzamy ceny!

Cena wynajmu dmuchańca - zamku, zjeżdżalni itp. na imprezę zależy m.in. od rodzaju atrakcji i lokalizacji wypożyczalni. Sprawdź, ile to kosztuje! read more
Gry i zabawy na świeżym powietrzu dla dorosłych - 5 pomysłów na atrakcje zespołowe

Gry i zabawy na świeżym powietrzu dla dorosłych - 5 pomysłów na atrakcje zespołowe

Wyjazd integracyjny, spotkanie po latach, a nawet zwykły weekendowy wypad z przyjaciółmi za miasto to doskonała okazja do wspólnej zabawy. W końcu kto powiedział, że dorośli nie mogą się bawić? Poznaj 5 niebanalnych pomysłów na gry i zabawy plenerowe dla każdego! read more
Zainwestuj w dmuchańce GunGan i zarabiaj

Zainwestuj w dmuchańce GunGan i zarabiaj

Dzięki naszej szerokiej ofercie dmuchańców i profesjonalnemu podejściu GunGan staje się nieodłącznym elementem Twojego sukcesu. read more
Pomysł na biznes w branży dziecięcej

Pomysł na biznes w branży dziecięcej

Nie masz pomysłu na własną firmę? Przeczytaj ten artykuł — znajdziesz tu gotowe pomysły na biznes, które pozwolą Ci się zainspirować i zdecydować, co pragniesz robić! read more
Sprawdzony sposób na finansowy sukces.

Sprawdzony sposób na finansowy sukces.

Zobacz, z jakich gotowych pomysłów na biznes związany z rozrywką możesz skorzystać, by zaistnieć w branży eventowej, lub dlaczego wypożyczalnia dmuchańców może być propozycją właśnie dla Ciebie! read more
Jak naprawić uszkodzony dmuchany zamek?

Jak naprawić uszkodzony dmuchany zamek?

Z tego artykułu dowiesz się jakich narzędzi potrzebujesz, by przywrócić atrakcjom funkcjonalność. Praktyczne porady w przypadku awarii. read more