imagealt
Informacje o wysokości kosztów oraz cennik aktualny na dzień 21.03.2018

Żyjemy w kraju bardzo przedsiębiorczym. Nie każdy wie, że według statystyk Polska jest jednym z najbardziej przedsiębiorczych państw w Europie. Wiele młodych osób marzy o założeniu własnej firmy. Jednak większość powstrzymuje brak pomysłu na biznes. Jeśli jesteś w tej grupie - ten artykuł został stworzony właśnie dla Ciebie.

Pomysł na biznes do 21 000 zł – czy to możliwe?

Duże grono ambitnych ludzi marzy o niezależności i założeniu własnej firmy, niestety nie zawsze mają obok ktoś, kto wyciągnie pomocną dłoń i wskaże kierunek, w którym warto podążać. Przed podjęciem ryzyka często powstrzymuje obawa, że nasz pomysł na biznes nie jest wystarczająco dobry. Kilka lat temu sami stawialiśmy pierwsze kroki i dokładnie wiemy jak to jest. Właśnie, dlatego postanowiliśmy dziś wyjść naprzeciw aspirującym przedsiębiorcom i przedstawić idealny pomysł na biznes.

Dostarczymy Wam nie tylko sam pomysł, ale dokładny plan, wszystkie potrzebne wyliczenia – pokażemy Wam „step by step” jak zacząć! Co niezwykle istotne dla początkujących przedsiębiorców - całość inwestycji zamknie się w 21 tysiącach złotych brutto.

Gotowy by zacząć nowy rozdział? Zyskać niezależność? Być swoim szefem? Zostań z Nami!

Prężnie rozwijająca się branża

Branża rozrywkowa to jeden z najciekawszych, najbardziej obiecujących i najprężniej rozwijających się sektorów. Jest wiele przyczyn takiej sytuacji. Przede wszystkim ludzie szukają możliwości spędzania aktywnie czasu i dobrej zabawy. 

Nasz pomysł na biznes dotyczy właśnie branży rozrywkowej, w której czujemy się jak ryby w wodzie. Proponujemy Ci inwestycję w zestawy Bumper Ball oraz Archery Tag pod wynajem! Zdaję sobie sprawę, że w tym momencie powstaje w Twojej głowie mnóstwo pytań. Ale już wkrótce wszystko stanie się jasne, ponieważ w dalszej części odpowiemy na poniższe pytania:

 • Dlaczego akurat Bumper Ball i Archery Tag?
 • Z jakim zestawem zmieszczę się w kwocie 21 000 zł?
 • Czy to się opłaca? Gdzie znajdę klientów? 
 • Skąd wziąć pieniądze na pierwszą inwestycję?
imagealt

Dlaczego biznes polegający na wynajmowaniu atrakcji Bumper Ball i Archery Tag to genialny pomysł?

BUMPER BALL - dlaczego warto?

Po pierwsze - Bumper Ball, znany również pod nazwą Bubble Football lub Bubble Soccer, jest najczęściej wynajmującą się atrakcją ze wszystkich oferowanych przez naszą firmę. Trudno przejść obojętnie obok widowiska, podczas którego rozbawiona grupa znajomych biega w wielkich, dmuchanych kulach. A ciekawość to pierwszy stopień do wynajmu. 

Po drugie - ten rodzaj atrakcji sprawia tyle radości uczestnikom, że jak magnes przyciąga firmy organizujące eventy, organizatorów wieczorów panieńskich i kawalerskich czy też zwykłych poszukiwaczy przygód. 

Po trzecie - cały sprzęt jest bardzo poręczny i z powodzeniem zmieści się nawet do samochodu osobowego ze złożonymi siedzeniami. 

Po czwarte - montaż całej atrakcji jest niesamowicie prosty. Na rozłożenie Bumper Ball potrzebujesz zaledwie 15 -20 minut.

Wycena zestawu Bumper Ball:

 • Bumper Ball: 10 sztuk
 • Pompki elektryczne: 2 sztuki
 • Zestaw naprawczy: 1 sztuka


SUMA: 15 578,95 brutto z wysyłką (cena aktualna w dniu: 04.09.2019 r.)

Wciąż zastanawiasz się czy warto i czym dokładnie jest Bumper Ball? Koniecznie obejrzyj nasz filmik!

ARCHERY TAG - dlaczego warto?

Po pierwsze - Archery Tag to nieco świeższa dyscyplina, której popularność gwałtownie rośnie. Co za tym idzie masz szansę dołączyć do elitarnego grona niewielu firm, które mają ten rodzaj atrakcji w swojej ofercie.

Po drugie - Archery Tag jest świetną alternatywą dla paintballa. To atrakcja w pełni mobilna, bezpieczniejsza, mniej bolesna i przede wszystkim tańsza w zakupie. Jak zapewne wiesz paintball podbił serca graczy na całym świecie - teraz czas na Archery Tag!

Po trzecie - w połączeniu z Bumper Ball stanowi kompletny zestaw – dmuchane kule świetnie sprawdzają się jako przeszkody do Archery Tag.

Wycena zestawu Archery Tag:

 • Łuk Archery tag 26 lbs: 12 sztuk
 • Strzały Archery tag: 48 sztuk (szybkie)
 • Ochraniacze na palce: 12 sztuk
 • Ochraniacze na przedramię: 12 sztuk
 • Tarcze Archery Tag: 2 sztuki
 • Maski v-force:  12 szt. 
 • Torba na strzały Archery Tag: 1 sztuka
 • Torba na łuki Archery Tag: 1 sztuka


SUMA:  5 866,08 zł brutto z wysyłką (cena aktualna w dniu: 04.09.2019)

Obejrzyj nasz filmik i sam się przekonaj!

imagealt

Środki potrzebne na zrealizowanie całej inwestycji

Podsumowując: zrealizowanie pomysłu na biznes do 21 000 złotych jest możliwe! Przy tym budżecie można otworzyć firmę i zakupić dobry sprzęt pod wynajem. Niezwykle istotne jest jednak odpowiednie dobranie zestawu. I tu mamy dla Ciebie małą niespodziankę! Specjalnie dla czytelników tego artykułu, przygotowaliśmy specjalną promocję na kompletny zestaw, tak aby zmieścić się w wymienionej kwocie.

SUMA ZESTAWU: 15 578,95 zł + 5 866,08 zł =  21 445,03 zł brutto 21.000 zł brutto
*Dodatkowo dostaniesz w gratisie pełną dokumentację techniczną.

Czy ten pomysł na biznes się opłaca? Gdzie znaleźć klientów?

Wiemy już jaka inwestycja będzie optymalna by wystartować z własną działalnością - czas przejść do możliwych profitów.

Dużą grupę Twoich potencjalnych klientów stanowić mogę przede wszystkim instytucje i firmy organizujące eventy oraz imprezy plenerowe:

 • agencje eventowe,
 • firmy samodzielnie organizujące eventy dla swoich pracowników,
 • domy kultury,
 • hotele,
 • organizatorzy wieczorów kawalerskich.

Wiemy z własnego doświadczenia, że grono klientów biznesowych jest naprawdę spore. Być może jesteś już związany z pewną branżą, która stanie się świetnym segmentem do pozyskiwania potencjalnych klientów. Warto dodać, że również klienci indywidualni chętnie wynajmują wszelkiego rodzaju atrakcje na swoje urodziny, przyjęcia itp.

Ile można zarobić na tym biznesie?

Jaki punkt może być bardziej interesujący dla przyszłego przedsiębiorcy, niż możliwe zyski z inwestycji? Podzielimy się z Wami naszymi doświadczeniami.

Średnie ceny wynajmu atrakcji wraz z obsługą, na polskim rynku, to:

 • Bumper Ball: ok. 350 zł netto/h lub ok. 1600 zł netto/6h (1968 zł brutto) + koszty dojazdu
 • Archery Tag: ok. 400 zł netto/h lub ok. 1450 zł netto/6h (1784 zł brutto) + koszty dojazdu


Bez zaawansowanej znajomości matematyki łatwo obliczyć, że cała inwestycja (w obie atrakcje) zwróci nam się po około dziesięciu całodniowych (6-cio godzinnych) wynajmach jednej lub drugiej atrakcji. Każdy kolejny klient to już czysty zysk ;)

Na pytanie czy to dobry pomysł na biznes i czy faktycznie warto możemy tylko powiedzieć – gdyby nie było warto, to już byśmy nie prowadzili firmy. A my z miesiąca na miesiąc inwestujemy w coraz więcej sprzętu i rozpoczynamy współpracę z nowymi klientami.

Podoba mi się ten pomysł na biznes, ale skąd wziąć środki na inwestycje?

Oczywiście najlepszym i najprostszym sposobem finansowania Twojego pomysłu na biznes są własne oszczędności. Warto czasem rozbić „świnkę” i zaryzykować! Zdajemy sobie jednak sprawę, że nie każdy dysponuje gotówką odłożoną na cele inwestycyjne. W takiej sytuacji warto poznać inne sposoby. Jednym z nich jest możliwość skorzystania z bezzwrotnej dotacji na pierwszą działalność gospodarczą, udzielanej przez Powiatowy Urząd Pracy.

Korzystając z programu można uzyskać do 20 tysięcy złotych (kwota ta może się różnić w zależności od powiatu). Warunkiem koniecznym jest posiadanie statusu osoby bezrobotnej przez określony przez dany urząd czas. Szczegółowe informacje warto zaczerpnąć w PUP-ie właściwym dla miejsca zamieszkania, ponieważ przepisy i zasady udzielania bezzwrotnych dotacji ulegają zmianom.

Jeśli chcesz być na bieżąco z branżą wynajmu urządzeń rozrywkowych, zapisz się do naszego newslettera:


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gungan Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Krucza 96/10, 53-412 Wrocław , w celu korzystania z usługi Newsletter GunGan. Jestem świadomy/-ma swojego prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania oraz prawa do odwołania zgody w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem podanych przeze mnie danych z listy dystrybucyjnej Newsletter GunGan. 

Administratorem danych osobowych jest spółka Gungan Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Krucza 96/10, 53-412 Wrocław. Dane osobowe zbierane są w celu dostarczania zamówionego newslettera GunGan i nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy o ochronie danych osobowych. Abonent bezpłatnego newslettera GunGan ma prawo dostępu do treści podanych przez siebie danych oraz do ich poprawiania. Podanie danych osobowych przez abonenta newslettera GunGan jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych osobowych spowoduje niemożność dostarczania zamówionego newslettera GunGan. 
Szczegółowe informacje dotyczące sposobu rejestracji, modyfikacji i usunięcia danych oraz informacje dotyczące polityki prywatności dostępne są pod linkem: Polityka prywatności

 

Dowiedz się więcej o Bumper Ball

Bubble Football — co to jest, gdzie kupić? Zasady gry

Bubble Football — co to jest, gdzie kupić? Zasady gry

Dlaczego warto zainteresować się Bubble Football i co czyni tę grę tak wyjątkową? Odpowiedź znajdziesz w tym artykule! read more
Jak zorganizować zabawę z kulami Bumper Ball?

Jak zorganizować zabawę z kulami Bumper Ball?

Prosty przepis na udaną zabawę z kulami Bumper Ball. Organizacja ciekawych rozgrywek wśród przyjaciół i rówieśników. Doskonała zabawa na świeżym powietrzu podczas imprezy plenerowej. Zobacz, jak łatwo możesz zorganizować fantastyczne wydarzenie dzięki dmuchanym kulom Bumper Ball. read more
Bumper Ball – Budowa od A do Z

Bumper Ball – Budowa od A do Z

Jeżeli sądzisz, że kule Bumper Ball są skomplikowane w obsłudze i generują duże koszty związane z serwisem i magazynowaniem, to ten wpis jest dla Ciebie. read more
Co to jest Bubble Football? Czy warto inwestować w kule Bumper Ball ?

Co to jest Bubble Football? Czy warto inwestować w kule Bumper Ball ?

Czy zastanawiałeś się kiedyś czym jest Bubble Football? A może szukasz pomysłu na biznes i rozważasz inwestycje w kule bumper ball? W tym filmie znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. read more
Dmuchane kule Bumper Ball TPU premium – jaki rozmiar wybrać?

Dmuchane kule Bumper Ball TPU premium – jaki rozmiar wybrać?

Każdy, kto decyduje się na zakup kul do Bubble Football – kul Bumper Ball TPU premium – prędzej czy później staje przed dylematem wyboru odpowiedniego ich rozmiaru. Niniejszy wpis powstał w celu ułatwienia podjęcia optymalnej decyzji zakupowej. read more