Bumper Ball

ZESTAW Bumper Ball - dmuchane kule TPU premium standard 1,55 m 10 sztuk - 1
 • -1 170,00 zł
 • Pakiet
 • Na stanie
Ostatnie sztuki w magazynie
15 990,00 zł 17 160,00 zł
Sprężysta kula do gry w Bubble Football. Najsolidniejszy model na rynku, czyli jak to mówią nasi klienci: „Mercedes wśród kul Bumper Ball”.
Bumper Ball TPU premium - kula dmuchana 1,55 m - 1
 • -51,00 zł
 • Na stanie
DOSTĘPNE
1 599,00 zł 1 650,00 zł
Sprężysta kula do gry w Bubble Football. Najsolidniejszy model na rynku, czyli jak to mówią nasi klienci: „Mercedes wśród kul Bumper Ball”. Pompka PK-501 nie jest w zestawie. Należy dokupić ją osobno.
ZESTAW Bumper Ball - dmuchane kule TPU premium mini 1,25m 10 sztuk - 1
 • -1 170,00 zł
 • Pakiet
Na zamówienie
14 990,00 zł 16 160,00 zł
Sprężysta kula do gry w Bubble Football. Najsolidniejszy model na rynku, czyli jak to mówią nasi klienci: „Mercedes wśród kul Bumper Ball”.
Bumper Ball TPU premium - kula dmuchana 1,25 m - 1
 • -51,00 zł
Na zamówienie
1 499,00 zł 1 550,00 zł
Sprężysta kula do gry w Bubble Football. Najsolidniejszy model na rynku, czyli jak to mówią nasi klienci: „Mercedes wśród kul Bumper Ball”. Pompka PK-501 nie jest w zestawie. Należy dokupić ją osobno.
Bramka Bubble Football 1,5 m - 1
 • Na stanie
Ostatnie sztuki w magazynie
1 090,00 zł
Dmuchana, mobilna bramka do rozgrywek Bubble Football. Bramka ma 2 m szerokości, 1,5 m długości i 1,5 m wysokości. Zalecamy dokupienie do niej pompki elektrycznej.
Grzybki Bubble Football - 1
Na zamówienie
Bumper Ball
B4
109,00 zł
Grzybki służące do wyznaczania terenu boiska do Bubble Football/ Archery Tag. Zestaw zawiera 40 sztuk.
Ochraniacze na kolana Bubble Football - 1
Na zamówienie
65,00 zł
Ochraniacze na kolana – ochrona przed otarciami podczas rozgrywek z udziałem Bumper Ball. Jako producent najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo. Ochraniacze klasyczne amortyzują podczas nieprzewidzianego upadku w czasie zabawy. Elastyczne ściągacze ochraniaczy zapewniają o stabilnym utrzymaniu na kolanach w czasie biegu. Ochraniacze spełniają swoje...
Zestaw naprawczy - kule Bumper Ball - 1
 • Na stanie
Dostępne w magazynie
50,00 zł
Zestaw naprawczy do Bumper Ball, kul wodnych oraz do kuli Zorb. Zestaw naprawczy składa się z: - czterech przezroczystych łatek do klejenia dziur, - tubki kleju żelowego, szybkoschnącego, - papieru ściernego, - klucza do odkręcania korków.
Zawór / korek do urządzeń dmuchanych - 1
 • Na stanie
Dostępne w magazynie
Akcesoria do dmuchańców
B6
43,90 zł
Zawór pasujący do wszystkich urządzeń dmuchanych nie wymagających stałego dopływu powietrza. 
Używana bramka Bubble Football 1,5 m - 1
 • -12%
 • Na stanie
Ostatnie sztuki w magazynie
Używane dmuchańce
B8-just
959,20 zł 1 090,00 zł
Używana dmuchana, mobilna bramka do rozgrywek Bubble Football. Bramka ma 2 m szerokości, 1,5 m długości i 1,5 m wysokości. Zalecamy dokupienie do niej pompki elektrycznej. Stan 4/5.
Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Dmuchane kule Bumper Ball

Bumper Ball to dmuchane kule, które stanowią doskonałą atrakcję. Ich rozmiar jest na tyle duży, że można do nich częściowo wejść. W środku znajduje się regulowana uprząż przystosowana do osób różnej postury. Ponadto, dysponujemy kulami w dwóch rozmiarach - dla dzieci i dorosłych. Dzięki temu z naszych kul bumper ball mogą korzystać osoby w niemal każdym wieku. A co daje zabawa w takiej kuli? Mnóstwo frajdy. 

Dmuchana kula bumper ball zapewnia coś na kształt tarczy ochronnej, dlatego można w niej biegać i zderzać się z innymi uczestnikami zabawy. Turniej w piłkę nożną w takich kulach to mnóstwo śmiechu dla całej drużyny. Kule wykonane są z materiału zapewniającego bezpieczeństwo podczas kontaktu z innymi osobami, jednocześnie jest on odpory na otarcia czy przebicia.

Co to jest kula bumper ball?

Bumper ball to niesamowita i szalona zabawa, która polega na grze w piłkę nożną zwaną także bubble football, ale można także modyfikować rozrywkę i zagrać np. w bubble bowling lub bubble sumo. Z dmuchanych kul wykonanych z materiału zapewniającego bezpieczeństwo wystają tylko nogi. Dzięki temu sport jest w nich angażujący, bezpieczny i dostarcza ogrom zabawy zarówno dorosłym, jak i dzieciom. W bumper ball można także wyposażyć dmuchany plac zabaw, który również jest dostępny w ofercie naszego sklepu.

Bubble ball - zabawa dla każdego

Bubble football, bubble soccer, bumper ball — stosowanych nazw jest bardzo dużo, ale niezmiennym faktem jest to, że ta forma rozrywki z przyjaciółmi jest idealnym rozwiązaniem, gdy szukasz pomysłu na dawkę adrenaliny i świetnej zabawy! Dzięki wykonaniu kul bumber ball z najwyższej jakości materiału masz gwarancję, że spędzisz w nich wiele godzin, grając w piłkę lub wymyślając inną zabawę. W bubble footbal możesz grać na boisku na trawie, jak również na innych nawierzchniach lub na sali gimnastycznej. Bumper ball to także świetne atrakcje, gdy chcesz otworzyć swój biznes i organizować eventy dla firm oraz pikniki rodzinne.

Bubble soccer - piłka nożna w bezpiecznym wydaniu

Chcesz spróbować gry w piłkę nożną w innym wydaniu? Takim, które dostarczy Ci jeszcze więcej emocji? Chcesz udowodnić kolegom, że to właśnie Ty jesteś najlepszy? Zagraj w bubble football! Kule przygotowane są tak, że są dostosowane do osób różnej postury, co czyni je niezwykle uniwersalnymi. Kule wykonane są one z wytrzymałego materiału, więc nie musisz obawiać się ich przebicia, czy też doznania kontuzji, bo wystają z niej nogi od kolana w dół, a wszystko chroni kula nadmuchana powietrzem. Ta odmiana piłki nożnej to gwarancja zabawy, frajdy i świetny sposób na wyładowanie stresu.

Bubble football i inne gry z bumper ball

Zaletą kul bumper ball jest to, że można je wykorzystać do wielu różnych gier, jak np. bubble sumo, bubble football, czy bubble bowling. Idealnie nadają się podczas organizacji eventów firmowych, rodzinnych, a także wieczorów kawalerskich. Chcesz otworzyć swój mały biznes? Bumper ball to bardzo dobra opcja na to, aby zacząć przygodę ze swoją firmą. Nasza oferta obejmuje nie tylko same kule do bubble football, ale także specjalne nakolanniki chroniące przed otarciami, dmuchane bramki oraz specjalną arenę do bumber ball. Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy! W innych kategoriach znajdziesz jeszcze zestawy do archery tag i dmuchane place zabaw!