Bumper Ball

Bumper Ball TPU premium - kula dmuchana 1,55 m - 1
 • -51,00 zł
 • Na stanie
DOSTĘPNE
1 599,00 zł 1 650,00 zł
Sprężysta kula do gry w Bubble Football. Najsolidniejszy model na rynku, czyli jak to mówią nasi klienci: „Mercedes wśród kul Bumper Ball”. Pompka PK-501 nie jest w zestawie. Należy dokupić ją osobno.
Zawór / korek do urządzeń dmuchanych - 1
 • Na stanie
Dostępne w magazynie
Akcesoria do dmuchańców
B6
43,90 zł
Zawór pasujący do wszystkich urządzeń dmuchanych nie wymagających stałego dopływu powietrza. 
Bumper Ball TPU premium - kula dmuchana 1,25 m - 1
 • -51,00 zł
 • Na stanie
DOSTĘPNE
1 499,00 zł 1 550,00 zł
Sprężysta kula do gry w Bubble Football. Najsolidniejszy model na rynku, czyli jak to mówią nasi klienci: „Mercedes wśród kul Bumper Ball”. Pompka PK-501 nie jest w zestawie. Należy dokupić ją osobno.
ZESTAW Bumper Ball - dmuchane kule TPU premium standard 1,55 m 10 sztuk - 1
 • -1 170,00 zł
 • Pakiet
 • Na stanie
DOSTĘPNY OD RĘKI
15 990,00 zł 17 160,00 zł
Sprężysta kula do gry w Bubble Football. Najsolidniejszy model na rynku, czyli jak to mówią nasi klienci: „Mercedes wśród kul Bumper Ball”.
ZESTAW Bumper Ball - dmuchane kule TPU premium mini 1,25m 10 sztuk - 1
 • -1 170,00 zł
 • Pakiet
 • Dostępne 3 szt
DOSTĘPNE
14 990,00 zł 16 160,00 zł
Sprężysta kula do gry w Bubble Football. Najsolidniejszy model na rynku, czyli jak to mówią nasi klienci: „Mercedes wśród kul Bumper Ball”.
Bramka Bubble Football 1,5 m - 1
 • Dostępne 2 szt
Ostatnie sztuki w magazynie
1 090,00 zł
Dmuchana, mobilna bramka do rozgrywek Bubble Football. Bramka ma 2 m szerokości, 1,5 m długości i 1,5 m wysokości. Zalecamy dokupienie do niej pompki elektrycznej.
Używana bramka Bubble Football 1,5 m - 1
 • -12%
 • Dostępne 2 szt
Ostatnie sztuki w magazynie
Używane dmuchańce
B8-just
959,20 zł 1 090,00 zł
Używana dmuchana, mobilna bramka do rozgrywek Bubble Football. Bramka ma 2 m szerokości, 1,5 m długości i 1,5 m wysokości. Zalecamy dokupienie do niej pompki elektrycznej. Stan 4/5.
Grzybki Bubble Football - 1
Na zamówienie
Bumper Ball
B4
109,00 zł
Grzybki służące do wyznaczania terenu boiska do Bubble Football/ Archery Tag. Zestaw zawiera 40 sztuk.
Ochraniacze na kolana Bubble Football - 1
Na zamówienie
65,00 zł
Ochraniacze na kolana – ochrona przed otarciami podczas rozgrywek z udziałem Bumper Ball. Jako producent najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo. Ochraniacze klasyczne amortyzują podczas nieprzewidzianego upadku w czasie zabawy. Elastyczne ściągacze ochraniaczy zapewniają o stabilnym utrzymaniu na kolanach w czasie biegu. Ochraniacze spełniają swoje...
Zestaw naprawczy - kule Bumper Ball - 1
Na zamówienie
50,00 zł
Zestaw naprawczy do Bumper Ball, kul wodnych oraz do kuli Zorb. Zestaw naprawczy składa się z: - czterech przezroczystych łatek do klejenia dziur, - tubki kleju żelowego, szybkoschnącego, - papieru ściernego, - klucza do odkręcania korków.
Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Dmuchane kule Bumper Ball

Bumper Ball to dmuchane kule, które stanowią doskonałą atrakcję na najróżniejsze okazje. Ich rozmiar jest na tyle duży, że można do nich częściowo wejść. W środku znajduje się regulowana uprząż przystosowana do osób różnej postury. W Gangaru dysponujemy kulami zorbingowymi w dwóch rozmiarach - dla dzieci i dorosłych. Dzięki temu z naszych kul Bumper Ball mogą korzystać osoby w niemal każdym wieku. A co daje zabawa w takiej kuli? Mnóstwo frajdy, integrację, zacieśnienie więzi i zdrową aktywność!

Dmuchana kula Bumper Ball zapewnia coś na kształt tarczy ochronnej, dlatego można w niej biegać i zderzać się z innymi uczestnikami zabawy. Turniej w piłkę nożną - Bubble Football - w takich kulach to mnóstwo śmiechu dla całej drużyny. Kule wykonane są z atestowanego materiału TPU zapewniającego bezpieczeństwo podczas kontaktu z innymi osobami. Wykazuje on wysoką odporność na otarcia czy przebicia.

Co to jest kula Bumper Ball?

Bumper Ball to niesamowita i szalona zabawa, która polega na grze w piłkę nożną zwaną także Bubble Football. Rozgrywkę można też modyfikować - zagrać np. w Bubble Bowling lub Bubble Sumo. Z dmuchanych kul wykonanych z materiału zapewniającego bezpieczeństwo wystają tylko nogi. Dzięki temu sport jest w nich angażujący, bezpieczny i dostarcza ogrom zabawy zarówno dorosłym, jak i dzieciom. W Bubble Ball można także wyposażyć dmuchany plac zabaw, który również jest dostępny w ofercie naszego sklepu.

Bubble Ball - zabawa dla każdego

Bubble Football, Bubble Soccer, Bumper Ball — stosowanych nazw dmuchanych kul dla dzieci i dorosłych jest bardzo dużo. Niezmiennym faktem pozostaje, że ta forma rozrywki z przyjaciółmi jest idealnym rozwiązaniem, gdy szukasz pomysłu na dawkę adrenaliny i świetnej zabawy! Dzięki wykonaniu kul do wody i nie tylko Bubble Ball z najwyższej jakości materiału masz gwarancję wielogodzinnej zabawy, spędzonej na grze w piłkę lub innej dowolnej aktywności. W Bubble Footbal możesz grać na boisku na trawie, jak również na innych nawierzchniach lub na sali gimnastycznej. Bumper Ball to także świetny pomysł na własny biznes: organizowanie eventów dla firm oraz pikników rodzinnych.

Bubble Soccer - piłka nożna w bezpiecznym wydaniu

Chcesz spróbować gry w piłkę nożną w innym wydaniu? Takim, które dostarczy Ci jeszcze więcej emocji? Chcesz udowodnić kolegom, że to właśnie Ty jesteś najlepszy? Zagraj w Bubble Football! Dmuchane kule zostały tak zaprojektowane, by trafiać w potrzeby osób różnej postury, co czyni je niezwykle uniwersalnymi. Kule wykonane są z wytrzymałego materiału - nie musisz obawiać się ich przebicia, czy też doznania kontuzji. Z Bumper Ball wystają tylko nogi od kolana w dół, a wszystko chroni kula nadmuchana powietrzem. Ta odmiana piłki nożnej to gwarancja zabawy, frajdy i świetny sposób na wyładowanie stresu.

Bubble Football i inne gry z Bumper Ball

Zaletą kul Bumper Ball jest uniwersalność: można je wykorzystać do wielu różnych gier, jak np. Bubble Sumo, Bubble Football, czy Bubble Bowling, a także jako kule do wody. Idealnie sprawdzą się podczas organizacji eventów firmowych, rodzinnych, a także wieczorów kawalerskich. Chcesz otworzyć swój mały biznes? Bumper Ball to bardzo dobra opcja na rozpoczęcie przygody z własną firmą. Nasza oferta obejmuje nie tylko same dmuchane kule do Bubble Football, ale także specjalne nakolanniki chroniące przed otarciami, dmuchane bramki oraz specjalną arenę do Bumper Ball. Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy! W innych kategoriach znajdziesz m.in. zestawy do Archery Tag i dmuchane place zabaw!

Bubble Football - cena

W Gangaru dostosowujemy ceny kul zorbingowych do potrzeb Klienta. Pojedyncza Bumper Ball to obecnie wydatek około 1.600 zł. Dostępne są w dwóch rozmiarach: o średnicy 155 cm dla młodzieży i dorosłych oraz 125 cm dla dzieci. Dmuchana kula dla dzieci jest oczywiście nieco tańsza od tej dla dorosłych. Do drużynowych rozgrywek na imprezach integracyjnych, piknikach rodzinnych i innych eventach oczywiście najlepiej wybrać Bumper Balle w zestawie. Zapewniamy w nim 10 sztuk najwyższej jakości dmuchanych kul dla dzieci i dorosłych!

Kula Zorbing

Jak się nazywa piłka, do której można wejść? Bumper ball niejedno ma imię. Najczęściej jednak spotkasz je pod nazwą kul zorbingowych (zorbing ball). W realizacji wodnych scenariuszy zabaw przyjmują prostą nazwę kul do wody. Nasze Bumper Ball TPU to nic innego, jak wysokiej klasy kula zorbingowa, wykonana z wytrzymałych materiałów, przeznaczona do najróżniejszych aktywności - od piłki nożnej, czyli Bubble Football, przez Soccer Bubble Ball, aż po zabawy na wodzie.