imagealt
Planujesz zorganizowanie imprezy integracyjnej? Upewnij się, że żaden z uczestników — niezależnie od wieku — nie będzie się na niej nudzić! Mamy dla Ciebie garść propozycji na integrację firmową na świeżym powietrzu w wyjątkowym stylu. Daj się zainspirować i sprawdź nasze pomysły!

W tym artykule:

- Czym jest impreza integracyjna i jej opis,

- Praktyczne pomysły na uatrakcyjnienie imprezy integracyjnej w plenerze,

- Firmowa impreza integracyjna dla całych rodzin? Mamy kilka propozycji dla najmłodszych.

Impreza integracyjna - wszystko co powinieneś wiedzieć

Imprezy integracyjne to wydarzenia, które powinny umożliwić uczestnikom lepsze poznanie się, odpoczynek od ciężkiej pracy i poczucie się dobrze w swoim towarzystwie. Odgrywają one niezwykle istotną rolę w we wszystkich tych środowiskach, w których grupa ludzi współpracuje ze sobą przez dłuższy czas. To właśnie dlatego tak często organizuje się je dla pracowników, osób działających w ramach stowarzyszenia, wolontariuszy czy kursantów. Wspólna zabawa to prosty przepis na polepszenie komunikacji i przyjazną atmosferę w zespole!

Osoby organizujące imprezy firmowe często nie wiedzą jednak, od czego zacząć. Znalezienie atrakcji, które spodobają się każdemu, jest bardzo trudne, ale nie niemożliwe. W ich doborze warto wziąć pod uwagę charakter działalności osób biorących udział w integracji firmowej oraz to, jak spędzają one wolny czas (np. miłośnikom kuchni z pewnością spodobają się warsztaty gotowania). W każdym przypadku warto trzymać się jednej zasady: atrakcje powinny umożliwiać zdrową rywalizację, która nie zniechęci uczestników do siebie nawzajem. Należy również upewnić się, że wszyscy uczestnicy imprezy będą mogli wziąć udział w zabawie i nikt nie poczuje się wykluczony.

Impreza firmowa w plenerze

Warto zadbać o urozmaicenie planu wydarzenia, wzbogacając imprezę firmową o szereg różnorodnych atrakcji, wśród których każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie. Najlepsze efekty imprezy lub wyjazdu integracyjnego osiągniesz, dając uczestnikom możliwość wybrania jednego z wielu sposobów zabawy. Oto kilka pomysłów na przewodnie i dodatkowe atrakcje na wydarzenia firmowe w plenerze!

  • Archery Tag — zorganizuj firmowy turniej łuczniczy! Wystarczą bezpieczne łuki oraz piankowe strzały, by poczuć dreszcz emocji i zagrać w strzelecką wersję dwóch ogni lub paintballa. Ta zabawa to fantastyczny pomysł na event firmowy, na którym obecni są zarówno młodsi, jak i starsi pracownicy. Niezbędny sprzęt do gry znajdziesz w ofercie GunGan — sprawdź nasze akcesoria do Archery Tag!

  • Zorbing — atrakcja ta to prawdziwa gratka dla miłośników nietuzinkowych wrażeń. Bieganie i toczenie się w bezpiecznej, dmuchanej kuli to doskonała zabawa także dla dorosłych. Prosta forma tej atrakcji to szerokie spektrum możliwości zastosowania — uczestnicy mogą przemieszczać się po boisku, zderzać z innymi graczami, staczać się ze wzgórza lub nawet toczyć po powierzchni wody! Kula do zorbingu dostępna jest w asortymencie GunGan.

Tor przeszkód — integracja pracowników i zabawa ruchowa to doskonałe połączenie! Tory przeszkód wprowadzą do przestrzeni wydarzenia ciekawe wyzwanie, któremu z pewnością będą chcieli podołać co bardziej odważni uczestnicy zabawy. Ogromny labirynt, w którym goście muszą się odnaleźć? A może wymagający szereg wyzwań niczym z turniejów Wipeout? Możliwości jest wiele, a atrakcyjne i różnorodne dmuchane tory przeszkód znajdziesz w ofercie GunGan.

Impreza w plenerze dla dzieci

Na imprezie integracyjnej będą także dzieci? Wspólne biesiadowanie nie będzie stwarzać większych problemów, jeśli zadbasz o atrakcje także dla tej grupy wiekowej. Dobra zabawa dla maluchów to przede wszystkim ruchowy rodzaj rozrywki, który pozwoli malcom rozładować nadmiar energii. Dzieci uwielbiają również aktywności grupowe, dlatego zadbaj o to, by i takie znalazły się w przestrzeni wydarzenia. Zainspiruj się naszymi pomysłami na atrakcje dla najmłodszych!

  • Dmuchane zjeżdżalnie — perła w koronie najróżniejszych rodzajów festynów i imprez plenerowych. Ogromne, bajecznie kolorowe konstrukcje już z daleka przykuwają wzrok dzieci i zawsze cieszą się zainteresowaniem malców — to prosty przepis na dobrą zabawę na świeżym powietrzu. W ofercie GunGan znajdziesz dmuchane zjeżdżalnie w wielu motywach, kształtach i barwach.

  • Bumper Ball — ta atrakcja to idealny sposób na zaangażowanie tych z gości, którzy lubią rywalizację i aktywność fizyczną. Dzięki dużym, dmuchanym kulom można zorganizować bezpieczną i pełną radości wersję turnieju sumo czy mecz piłki nożnej. Kule oraz akcesoria do zabawy w Bumper Ball znajdziesz w ofercie GunGan!

Dmuchane zamki — ten rodzaj atrakcji to szczególnie dobra propozycja na plenerową imprezę w plenerze dla najmłodszych. Z jednej strony pozwala na beztroską, ruchową zabawę, z drugiej zaś pobudza wyobraźnie i umożliwia grę w odgrywanie ról wspólnie z innymi maluchami. Wystarczy wybrać barwny model o motywie nawiązującym do baśniowego, dziecięcego świata. Bajkowa dżungla? Zamek piracki? Możliwości jest mnóstwo, a najlepsze znajdziesz w ofercie GunGan — sprawdź nasze dmuchane zamki!

Jakie dmuchańce wybrać na start?

Chcesz poznać jeszcze więcej naszych produktów? Zapraszamy do odwiedzenia pozostałych kategorii. Wsród wielu propozycji możesz dostrzec idealny dmuchaniec do zorganizowania imprezy integracyjnej. Zdecyduj się na klasyczne rozwiązania lub podążaj za trendami. Wśród atrakcji cieszących się największą popularnością wymienić należy m.in.:

- dmuchane zjeżdżalnie;

- dmuchane tory przeszkód;

- dmuchane place zabaw.

Wszystkie te rodzaje dmuchanych konstrukcji oraz wiele innych atrakcji znajdziesz w ofercie GunGan. Skontaktuj się z nami i sprawdź, jak możemy pomóc Ci w rozwoju Twojego dmuchańcowego biznesu!

5 sprawdzonych pomysłów urodzinowych na zabawę  z dmuchańcami

5 sprawdzonych pomysłów urodzinowych na zabawę z dmuchańcami

Zabawa z dmuchańcami na urodziny to świetny pomysł na imprezę dla dzieci. Sprawdź, jak wykorzystać dmuchany zamek, tor wyścigowy, ściankę itp. read more
Zakup od producenta - jaka jest cena dmuchańców?

Zakup od producenta - jaka jest cena dmuchańców?

Planujesz zakup dmuchańca? Sprawdź, jaka jest cena dmuchańca od producenta - zjeżdżalni, zamku, konstrukcji wodnych i dużych parków rozrywki. read more