Kula Zorb TPU premium
9 790,00 zł (BRUTTO)

7 959,35 zł netto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 9 790,00 zł
Brutto
C7
Kula Zorb TPU premium  - 1
Kula Zorb TPU premium  - 2
Kula Zorb TPU premium  - 3
Kula Zorb TPU premium  - 4
Kula Zorb TPU premium  - 5
Kula Zorb TPU premium  - 6
Kula Zorb TPU premium  - 7
Kula Zorb TPU premium  - 8

Kula Zorb TPU premium

9 790,00 zł (BRUTTO)

7 959,35 zł netto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 9 790,00 zł
Brutto
C7

Dmuchana kula do zorbingu TPU, dwuosobowa. W zestawie atrakcja nie posiada pompki. Należy ją dokupić osobno.

help_outline Produkt dostępny od ręki. Zamówienie wyślemy do Ciebie do 2 dni roboczych.
lub
Płatności z Comfino - jak to działa?
Wymiar (dł. x szer. x wys.)
3 m x 3 m x 3m
Po spakowaniu (wys. x śr.)
+/- 1,3 m x 0,5 m
Materiał
TPU 1 mm
Waga
+/- 80 kg
Gwarancja (lata)
1

W zestawie otrzymasz:

1 rok gwarancji pokrowiec ochronny darmowe szkolenie

DLA KOGO

Kula Zorb TPU premium to atrakcja dmuchana, która dedykowana jest dla wszystkich, którzy czują ducha konkurowania. Zabawa zaczyna się w momencie podjęcia rywalizacji z innymi uczestnikami rozgrywki. Poziom trudności wzrasta wraz ze stopniem zaawansowania i sprawności grupy przeciwnej. Dmuchaniec dostarcza mnóstwa emocji, ale jest to bezpieczna rywalizacja. Nie wymaga ponadprzeciętnej sprawności fizycznej. Niemal każdy może bawić się na dmuchańcu do rywalizacji. Kula Zorb TPU premium może być używany na otwartej przestrzeni, ale również w hali sportowej - czyli przez cały rok.

JAK WYKORZYSTAĆ

Ta atrakcja dmuchana idealnie sprawdzi się podczas imprez integracyjnych, wieczorów kawalerskich czy panieńskich, imprez plenerowych lub festynów. Dmuchaniec może służyć też jako dodatkowa atrakcja dla turystów, gości hotelowych czy pracowników. Nigdy nie zabraknie chętnych, aby wykorzystać jego możliwości - znajdzie amatorów zarówno wśród dzieci i młodzieży, jak również dorosłych.

O TYM PRODUKCIE

Produkt jest wykonany z wysokiej jakości materiałów, w tym przypadku z TPU o dużej wytrzymałości na rozerwanie. Spełnia ustawę o ogólnym bezpieczeństwie produktów. Do dmuchańca zalecamy zastosowanie pompki PK-501. Pompka nie jest w zestawie. Dmuchaniec jest objęty roczną gwarancją. W Gangaru (wcześniej GunGan) dbamy o to, żebyś miał jak najmniej na głowie - w pakiecie z dmuchańcem zapewniamy pełny zestaw akcesoriów potrzebnych do przymocowania atrakcji (liny, śledzie). Dmuchaniec został sprawdzony pod kątem bezpieczeństwa przez niezależnego rzeczoznawcę.

Możesz polubić także

Co nas wyróżnia?

Gwarancja

Większość sprzedawanych przez nas produktów jest objęta dwuletnią gwarancją. Więcej szczegółów w warunkach gwarancji

Materiał

Do produkcji dmuchańców używamy solidnych materiałów: TPU lub PVC, charakteryzujących się ponadprzeciętną wytrzymałością na rozerwania oraz relatywnie niską wagą.

Dokumentacja

Wszystkie urządzenia podlegające normie PN-EN 14960 oraz PN-EN ISO 25649-6 posiadają orzeczenie techniczne (atest) oraz dokumentację techniczno-ruchową.

Dmuchawy

Każde urządzenie wymagające stałego dopływu powietrza dostarczamy wraz z kompletem niezbędnych dmuchaw.

Doradztwo

Zastanawiasz się jakie atrakcje najlepiej sprawdzą się w Twoim biznesie? Masz pytania związane z prowadzeniem firmy w oparciu o nasze produkty? Nie wahaj się! Skontaktuj się z nami, chętnie Ci pomożemy.

Serwis

Zastanawiasz się co będziesz mógł zrobić, jeżeli Twój sprzęt ulegnie awarii i nie dasz rady samodzielnie go naprawić? Nie martw się! W każdej chwili możesz skorzystać z naszego serwisu.

Jakość

Znamy urządzenia nie tylko z perspektywy producenta, ale również z perspektywy użytkownika. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić najlepszą jakość, która sprawdza się w praktyce.

Rentowność

Nasze atrakcje mają przynieść zyski przede wszystkim Tobie! Ze starannością dobieramy produkty z dużym potencjałem inwestycyjnym, które są chętnie wynajmowane na polskim rynku.