Dmuchany labirynt w leśnym motywie
86 500,00 zł (BRUTTO)

70 325,20 zł netto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 86 500,00 zł
Brutto
WDD18
  • Na zamówienie
Dmuchany labirynt w leśnym motywie  - 4
Dmuchany labirynt w leśnym motywie  - 5

Dmuchany labirynt w leśnym motywie

86 500,00 zł (BRUTTO)

70 325,20 zł netto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 86 500,00 zł
Brutto
WDD18

Czy uda Ci się znaleźć wyjście szybciej niż Twoim znajomym? Świetna atrakcja umożliwiająca rywalizację i sprawdzenie orientacji w terenie.

help_outline Oczekiwanie na dostawę lub produkt dostępny na zamówienie. Skontaktuj się z nami aby poznać dostępność.
help_outlineZapytaj o produkt
Dmuchany labirynt w leśnym motywie

Dmuchany labirynt w leśnym motywie

Czy uda Ci się znaleźć wyjście szybciej niż Twoim znajomym? Świetna atrakcja umożliwiająca rywalizację i sprawdzenie orientacji w terenie.

Akceptuję zasady polityki prywatności  

lub
Płatności z Comfino - jak to działa?
Wymiar (dł. x szer. x wys.)
24 m x 12 m x 2,2 m
Po spakowaniu (wys. x śr.)
+/- 1,7 m x 0,8 m element
Materiał nowej generacji
PVC
Dmuchawa
2x 2400 W
Waga
+/- 200 kg element
Gwarancja (lata)
2

W zestawie otrzymasz:

dmuchawę 2 lata gwarancji pokrowiec ochronny kotwy i linę atest darmowe szkolenie

DLA KOGO

Dmuchany labirynt nazywany inaczej torem przeszkód dedykowany jest niemal dla każdego, kto lubi dobrą zabawę połączoną z rywalizacją. Dmuchany tor przeszkód został zaprojektowany z myślą głównie o młodzieży i dorosłych, ale również jest przeznaczony dla dzieci od 6-go roku życia. Niemal każdy odnajdzie w tej atrakcji elementy, które sprawią wiele radości w czasie zabawy. Produkt ten dedykujemy wszystkim tym, którzy chcą odnaleźć w sobie ducha rywalizacji w czasie wielogodzinnych zabaw w plenerze.

JAK WYKORZYSTAĆ

Dmuchany labirynt można łączyć ze sobą za pomocą rzepów, dzięki temu dostarczysz sobie i innym moc wrażeń w czasie długiej zabawy. Atrakcje tego typu w naszej ofercie posiadają także zjeżdżalnie i dodatkowe przeszkody, takie jak, np. ścianki wspinaczkowe. Ponadto, dmuchane tory przeszkód mogą być rozbudowane o dmuchane poprzeczki i słupki „wyrastające” z sufitu oraz podłogi, które utrudniają przejście i spowalniają zawodników.  Atrakcja może służyć jako plac do zdrowej i ciekawej rywalizacji. Tego typu zabawa przynosi wiele radości i pozytywnej energii.

O TYM PRODUKCIE

Jak wszystkie nasze dmuchane atrakcje, produkt jest wykonany z wysokiej jakości materiałów, w tym przypadku z PVC nowej generacji o dużej wytrzymałości na rozerwanie. Dmuchany labirynt ma 24 metrów długości, 12 metry szerokości i  2,2 metrów wysokości. Spełnia ustawę o ogólnym bezpieczeństwie produktów. Do dmuchańca zalecamy zastosowanie dmuchaw, które dodajemy w zestawie. Podobnie jak większość naszych atrakcji, dmuchaniec jest objęty dwuletnią gwarancją. W Gangaru (Wcześniej GunGan) dbamy o to, żebyś miał jak najmniej na głowie - w pakiecie z dmuchańcem zapewniamy pełny zestaw akcesoriów potrzebnych do przymocowania atrakcji (liny, śledzie). Dmuchaniec został sprawdzony pod kątem bezpieczeństwa przez niezależnego rzeczoznawcę.

Możesz polubić także

Co nas wyróżnia?

Gwarancja

Większość sprzedawanych przez nas produktów jest objęta dwuletnią gwarancją. Więcej szczegółów w warunkach gwarancji

Materiał

Do produkcji dmuchańców używamy solidnych materiałów: TPU lub PVC, charakteryzujących się ponadprzeciętną wytrzymałością na rozerwania oraz relatywnie niską wagą.

Dokumentacja

Wszystkie urządzenia podlegające normie PN-EN 14960 oraz PN-EN ISO 25649-6 posiadają orzeczenie techniczne (atest) oraz dokumentację techniczno-ruchową.

Dmuchawy

Każde urządzenie wymagające stałego dopływu powietrza dostarczamy wraz z kompletem niezbędnych dmuchaw.

Doradztwo

Zastanawiasz się jakie atrakcje najlepiej sprawdzą się w Twoim biznesie? Masz pytania związane z prowadzeniem firmy w oparciu o nasze produkty? Nie wahaj się! Skontaktuj się z nami, chętnie Ci pomożemy.

Serwis

Zastanawiasz się co będziesz mógł zrobić, jeżeli Twój sprzęt ulegnie awarii i nie dasz rady samodzielnie go naprawić? Nie martw się! W każdej chwili możesz skorzystać z naszego serwisu.

Jakość

Znamy urządzenia nie tylko z perspektywy producenta, ale również z perspektywy użytkownika. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić najlepszą jakość, która sprawdza się w praktyce.

Rentowność

Nasze atrakcje mają przynieść zyski przede wszystkim Tobie! Ze starannością dobieramy produkty z dużym potencjałem inwestycyjnym, które są chętnie wynajmowane na polskim rynku.