• Dostępne 1 szt
Dmuchany tor przeszkód Ninja "Long"
37 400,00 zł (BRUTTO)

30 406,50 zł netto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 37 400,00 zł
Brutto
WDN9
Dmuchany tor przeszkód Ninja "Long"  - 2
Dmuchany tor przeszkód Ninja "Long"  - 3
Dmuchany tor przeszkód Ninja "Long"  - 4
Dmuchany tor przeszkód Ninja "Long"  - 5
Dmuchany tor przeszkód Ninja "Long"  - 6
Dmuchany tor przeszkód Ninja "Long"  - 7
Dmuchany tor przeszkód Ninja "Long"  - 8
  • Dostępne 1 szt

Dmuchany tor przeszkód Ninja "Long"

37 400,00 zł (BRUTTO)

30 406,50 zł netto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 37 400,00 zł
Brutto
WDN9

Mamy super długi dmuchany tor przeszkód o nazwie CrashKader "Long" w motywie Ninja - ma aż 30 metrów długości! To świetna zabawa dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Na tym torze są zjeżdżalnie, ścianki wspinaczkowe, tunele, ślizgawki, przeszkody do pokonywania, takie jak dmuchane poprzeczki i słupki. Najważniejsze jest to, że wszyscy się świetnie bawią, śmieją, rywalizują i mają super czas! Jej wyjątkowy kolor i motyw ninja sprawdzi, że każdy uczestnik toru przeszkód będzie mógł poczuć się jak prawdziwy zwinny ninja.

help_outline Produkt dostępny od ręki. Zamówienie wyślemy do Ciebie do 2 dni roboczych.
lub
Płatności z Comfino - jak to działa?
Wymiar (dł. x szer. x wys.)
30 m x 3,3 m x 5 m
Po spakowaniu (wys. x śr.)
+/- 1,7 m x 0,8 m element
Materiał nowej generacji
PVC
Dmuchawa
2x 2400 W, 1x 1800 W
Waga
+/- 170 kg element
Norma bezpieczeństwa
EN14960
Gwarancja (lata)
2
Wysokość półki zjazdowej
2,4 m, 2,4 m, 3,1 m

W zestawie otrzymasz:

dmuchawę 2 lata gwarancji pokrowiec ochronny kotwy i linę atest darmowe szkolenie

Poznaj tor przeszkód CrashKader Ninja "Long" 

Dmuchany tor przeszkód CrashKader "Long" w motywie Ninja jest wykonany z trwałego materiału PVC. Jest wytrzymały i odporny na uszkodzenia. Zapewnia bezpieczną zabawę dla dzieci i długotrwałe użytkowanie dla właściciela. Ten tor przeszkód spełnia europejskie standardy bezpieczeństwa dla tego typu sprzętu (PN-EN 14960). Przeszedł również testy wykonane przez rzeczoznawcę, które potwierdziły jego bezpieczeństwo. Tor ma 30 metrów długości, 3,3 metry szerokości i 5 metrów wysokości. Półka zjazdowa jest częścią toru Long i ma 2,4 metra, a najwyższa z nich - 3,1 metra wysokości. Zestaw zawiera wszystkie akcesoria potrzebne do zamocowania toru (liny, śledzie, karabinki). Dmuchany tor ma także dmuchawy. Podobnie jak większość dmuchanych atrakcji Gangaru, dmuchany tor przeszkód CrashKader "Long" Ninja objęty został 2-letnią gwarancją.

Pomysły na wykorzystanie

Puść wodze fantazji i wykorzystaj dmuchany tor przeszkód CrashKader "Long" w motywie Ninja tak, jak chcesz! Ten wyjątkowy dmuchaniec plenerowy idealnie sprawdzi się na piknik rodzinny i festyn, ale też na firmowe imprezy integracyjne! Kto powiedział, że manager z dyrektorem nie mogą mierzyć się w wyścigu?
Dmuchane tory przeszkód można łączyć ze sobą za pomocą rzepów. W ten sposób stworzysz ogromny tor - prawdziwe wyzwanie dla każdego! Dodatkowo atrakcję można wyposażyć w dmuchane poprzeczki i słupki „wyrastające” z sufitu oraz podłogi, które utrudnią przejście i spowolnią zawodników.
CrashKader Ninja "Long" może służyć jako plac do zdrowej rywalizacji zarówno w plenerze, jak i w pomieszczeniu. W chłodnych miesiącach wystarczy odpowiednich wymiarów obiekt, by zorganizować niezapomniany event dla każdego. Niezależnie od tego, jak wykorzystasz dmuchany tor przeszkód, radość i adrenalinę masz gwarantowaną!

Kto pokocha CrashKadera

Dmuchaniec CrashKader Ninja "Long", nazywany inaczej torem przeszkód. Dedykowany jest niemal każdemu, kto kocha dobrą zabawę z odrobiną rywalizacji! Ze względu na poziom trudności, zaprojektowany został z myślą głównie o młodzieży i dorosłych, jednak poradzą sobie na nim także dzieci od 6-go roku życia. W dmuchanym torze przeszkód CrashKader Ninja "Long" znalazły się elementy o różnym stopniu trudności do pokonania. Dzięki temu wszyscy uczestnicy będą się na nim świetnie bawić, niezależnie od kondycji fizycznej.

Możesz polubić także

Co nas wyróżnia?

Gwarancja

Większość sprzedawanych przez nas produktów jest objęta dwuletnią gwarancją. Więcej szczegółów w warunkach gwarancji

Materiał

Do produkcji dmuchańców używamy solidnych materiałów: TPU lub PVC, charakteryzujących się ponadprzeciętną wytrzymałością na rozerwania oraz relatywnie niską wagą.

Dokumentacja

Wszystkie urządzenia podlegające normie PN-EN 14960 oraz PN-EN ISO 25649-6 posiadają orzeczenie techniczne (atest) oraz dokumentację techniczno-ruchową.

Dmuchawy

Każde urządzenie wymagające stałego dopływu powietrza dostarczamy wraz z kompletem niezbędnych dmuchaw.

Doradztwo

Zastanawiasz się jakie atrakcje najlepiej sprawdzą się w Twoim biznesie? Masz pytania związane z prowadzeniem firmy w oparciu o nasze produkty? Nie wahaj się! Skontaktuj się z nami, chętnie Ci pomożemy.

Serwis

Zastanawiasz się co będziesz mógł zrobić, jeżeli Twój sprzęt ulegnie awarii i nie dasz rady samodzielnie go naprawić? Nie martw się! W każdej chwili możesz skorzystać z naszego serwisu.

Jakość

Znamy urządzenia nie tylko z perspektywy producenta, ale również z perspektywy użytkownika. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić najlepszą jakość, która sprawdza się w praktyce.

Rentowność

Nasze atrakcje mają przynieść zyski przede wszystkim Tobie! Ze starannością dobieramy produkty z dużym potencjałem inwestycyjnym, które są chętnie wynajmowane na polskim rynku.