Łódeczka plastikowa na korbę
1 590,00 zł (BRUTTO)

1 292,68 zł netto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 1 590,00 zł
Brutto
D51
  • Na zamówienie
Łódeczka plastikowa na korbę  - 1
Łódeczka plastikowa na korbę  - 2
Łódeczka plastikowa na korbę  - 3
Łódeczka plastikowa na korbę  - 4
Łódeczka plastikowa na korbę  - 5
Łódeczka plastikowa na korbę  - 6

Łódeczka plastikowa na korbę

1 590,00 zł (BRUTTO)

1 292,68 zł netto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 1 590,00 zł
Brutto
D51

Łódeczka do pływania na korbę dla wielbicieli wodnych atrakcji. Wygodna, wykonana z trwałego materiału w intensywnych kolorach.

help_outline Oczekiwanie na dostawę lub produkt dostępny na zamówienie. Skontaktuj się z nami aby poznać dostępność.
help_outlineZapytaj o produkt
Łódeczka plastikowa na korbę

Łódeczka plastikowa na korbę

Łódeczka do pływania na korbę dla wielbicieli wodnych atrakcji. Wygodna, wykonana z trwałego materiału w intensywnych kolorach.

Akceptuję zasady polityki prywatności  

lub
Płatności z Comfino - jak to działa?
Wymiar (dł. x szer. x wys.)
1,22 m x 1,12 m x 0,38 m
Materiał
Plastic
Waga
+/- 15 kg
Gwarancja (lata)
1
Maksymalna liczba uczestników
1

DLA KOGO

Plastikowa łódeczka na korbę jest atrakcją dedykowaną miłośnikom wodnych przygód i zabaw w różnym wieku. Plastikowa łódka dla dzieci jest integralną częścią innych, równie atrakcyjnych elementów dmuchanego parku wodnego takich, jak walce wodne czy wodne kule. Wodna atrakcja w łódki na korbę pozwoli ochłodzić się uczestnikom imprezy firmowej, festynu lub w czasie imprezy w plenerze. Łódeczkę stworzono z myślą o urozmaiceniu spotkań dzieci i młodzieży. Łódeczka na korbę może być absolutnym hitem dla niemal każdego, kto uwielbia spędzać czas na świeżym powietrzu w długie wakacyjne popołudnia i ciepłe wieczory.

JAK WYKORZYSTAĆ

Daj nura i wyrusz na przygodę po skarby. Plastikowe łódeczki na korbę mają atrakcyjne kolory. Z pewnością idealnie sprawdzą się jako miejsce relaksu uczestnikowi imprezy plenerowej lub pikniku na miejskiej plaży. Wykorzystaj łódeczki na korbę do zaproponowania uczestnikom imprezy zabawę w basenie wodnym.

O TYM PRODUKCIE

Jak wszystkie nasze, produkt jest wykonany z wysokiej jakości materiałów, w tym przypadku z twardego plastiku o dużej wytrzymałości. Plastikowa łódeczka ma 1,22 metra długości, 1,12 metry szerokości i 0,38 metrów wysokości. Spełnia ustawę o ogólnym bezpieczeństwie produktów. Łódka jest objęta roczną gwarancją. Plastikowa łódeczka na korbę została sprawdzony pod kątem bezpieczeństwa przez niezależnego rzeczoznawcę.

Możesz polubić także

Co nas wyróżnia?

Gwarancja

Większość sprzedawanych przez nas produktów jest objęta dwuletnią gwarancją. Więcej szczegółów w warunkach gwarancji

Materiał

Do produkcji dmuchańców używamy solidnych materiałów: TPU lub PVC, charakteryzujących się ponadprzeciętną wytrzymałością na rozerwania oraz relatywnie niską wagą.

Dokumentacja

Wszystkie urządzenia podlegające normie PN-EN 14960 oraz PN-EN ISO 25649-6 posiadają orzeczenie techniczne (atest) oraz dokumentację techniczno-ruchową.

Dmuchawy

Każde urządzenie wymagające stałego dopływu powietrza dostarczamy wraz z kompletem niezbędnych dmuchaw.

Doradztwo

Zastanawiasz się jakie atrakcje najlepiej sprawdzą się w Twoim biznesie? Masz pytania związane z prowadzeniem firmy w oparciu o nasze produkty? Nie wahaj się! Skontaktuj się z nami, chętnie Ci pomożemy.

Serwis

Zastanawiasz się co będziesz mógł zrobić, jeżeli Twój sprzęt ulegnie awarii i nie dasz rady samodzielnie go naprawić? Nie martw się! W każdej chwili możesz skorzystać z naszego serwisu.

Jakość

Znamy urządzenia nie tylko z perspektywy producenta, ale również z perspektywy użytkownika. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić najlepszą jakość, która sprawdza się w praktyce.

Rentowność

Nasze atrakcje mają przynieść zyski przede wszystkim Tobie! Ze starannością dobieramy produkty z dużym potencjałem inwestycyjnym, które są chętnie wynajmowane na polskim rynku.