• Dostępne 2 szt
Dmuchany walec wodny TPU premium
6 160,00 zł (BRUTTO)

5 008,13 zł netto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 6 160,00 zł
Brutto
W1
Dmuchany walec wodny TPU premium  - 1
Dmuchany walec wodny TPU premium  - 2
Dmuchany walec wodny TPU premium  - 3
Dmuchany walec wodny TPU premium  - 4
Dmuchany walec wodny TPU premium  - 5
Dmuchany walec wodny TPU premium  - 6
Dmuchany walec wodny TPU premium  - 7
Dmuchany walec wodny TPU premium  - 8
Dmuchany walec wodny TPU premium  - 9
  • Dostępne 2 szt

Dmuchany walec wodny TPU premium

6 160,00 zł (BRUTTO)

5 008,13 zł netto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 6 160,00 zł
Brutto
W1

Solidny, dmuchany walec wodny do zabaw na wodzie (2-3 osobowy). W zestawie atrakcja nie posiada pompki. Należy ją dokupić osobno.

help_outline Produkt dostępny od ręki. Zamówienie wyślemy do Ciebie do 2 dni roboczych.
lub
Płatności z Comfino - jak to działa?
Wymiar (dł. x szer. x wys.)
2,4 m x 2,2 m x 2,2 m
Po spakowaniu (wys. x śr.)
+/- 1,2 m x 0,4 m
Materiał
TPU 0,7 mm
Waga
+/- 80 kg
Gwarancja (lata)
1

W zestawie otrzymasz:

1 rok gwarancji pokrowiec ochronny darmowe szkolenie

DLA KOGO

Walce i kule wodne idealnie sprawdzą się w połączeniu z basenami wodnymi. Wodny walec jest atrakcją dla osób, które cechują się dużym refleksem. Walec wodny pozostawiony na tafli wody jest bardzo ruchliwy, przez co zabawa w nim potrafi być źródłem śmiechu nie tylko samego uczestnika, ale także obserwatorów. Spróbuj utrzymać równowagę i przebiegnij wewnątrz walca wodnego określony odcinek. Kula wodna (inaczej water ball) jest przeznaczona dla dzieci i młodzieży. Sprawdź czy potrafisz utrzymać się na nogach, będąc zamkniętym w dmuchanej kuli wodnej. Kula wodna przymocowana do liny nie pozwoli, by uczestnik świetnej zabawy odpłynął zbyt daleko na otwartym akwenie wodnym. Wodne kule można wykorzystać jednakowo w basenie wodnym, a także na jeziorach czy szerokich, spokojnych wodach. Walce i kule wodne niezaprzeczalnie stanowią idealne połączenie rozrywki  i rywalizacji w środowisku wodnym. Zapewnij wszystkim uczestnikom imprezy niezapomniane wrażenia i zainwestuj w wodne kule oraz walce.

JAK WYKORZYSTAĆ

Ogranicza nas tylko własna wyobraźnia. Kule wodne i wodne walce są doskonałą atrakcją do zorbingu. Wykorzystaj potencjał tej atrakcji na wieczorze kawalerskim, imprezie firmowej czy pikniku rodzinnym w plenerze. Kule wodne są niezwykle atrakcyjne wizualnie. W czasie zabawy uczestnik próbuje utrzymać równowagę wewnątrz. Twórz zawody w wyścigach o najlepszy dystans w walcach wodnych. Radosne biegi, przewroty i upadki są w pełni bezpieczne i amortyzowane przez wytrzymały materiał. Produkt wykorzystywany na wodzie dodatkowo chroni przed bolesnymi obiciami. Walce wodne w okresie letnim mogą być idealną atrakcją dla wszystkich tych, którzy są spragnieni kontaktu z wodą. Dodatkowo zabawa na świeżym powietrzu w radosnej atmosferze sprzyja nawiązywaniu więzi z rodziną i przyjaciółmi.

O TYM PRODUKCIE

Jak wszystkie nasze dmuchane atrakcje, produkt jest wykonany z wysokiej jakości materiałów, w tym przypadku z TPU o dużej wytrzymałości na rozerwanie. Spełnia ustawę o ogólnym bezpieczeństwie produktów. Do dmuchańca zalecamy zastosowanie pompki PK-501. Pompka nie jest w zestawie. Dmuchaniec jest objęty roczną gwarancją. W Gangaru (wcześniej GunGan) dbamy o to, żebyś miał jak najmniej na głowie - w pakiecie z dmuchańcem zapewniamy pełny zestaw akcesoriów potrzebnych do przymocowania atrakcji (liny, śledzie). Dmuchaniec został sprawdzony pod kątem bezpieczeństwa przez niezależnego rzeczoznawcę.

Możesz polubić także

Co nas wyróżnia?

Gwarancja

Większość sprzedawanych przez nas produktów jest objęta dwuletnią gwarancją. Więcej szczegółów w warunkach gwarancji

Materiał

Do produkcji dmuchańców używamy solidnych materiałów: TPU lub PVC, charakteryzujących się ponadprzeciętną wytrzymałością na rozerwania oraz relatywnie niską wagą.

Dokumentacja

Wszystkie urządzenia podlegające normie PN-EN 14960 oraz PN-EN ISO 25649-6 posiadają orzeczenie techniczne (atest) oraz dokumentację techniczno-ruchową.

Dmuchawy

Każde urządzenie wymagające stałego dopływu powietrza dostarczamy wraz z kompletem niezbędnych dmuchaw.

Doradztwo

Zastanawiasz się jakie atrakcje najlepiej sprawdzą się w Twoim biznesie? Masz pytania związane z prowadzeniem firmy w oparciu o nasze produkty? Nie wahaj się! Skontaktuj się z nami, chętnie Ci pomożemy.

Serwis

Zastanawiasz się co będziesz mógł zrobić, jeżeli Twój sprzęt ulegnie awarii i nie dasz rady samodzielnie go naprawić? Nie martw się! W każdej chwili możesz skorzystać z naszego serwisu.

Jakość

Znamy urządzenia nie tylko z perspektywy producenta, ale również z perspektywy użytkownika. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić najlepszą jakość, która sprawdza się w praktyce.

Rentowność

Nasze atrakcje mają przynieść zyski przede wszystkim Tobie! Ze starannością dobieramy produkty z dużym potencjałem inwestycyjnym, które są chętnie wynajmowane na polskim rynku.