Bumper Ball Arena - arena do kul dmuchanych
28 490,00 zł (BRUTTO)

23 162,60 zł netto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 28 490,00 zł
Brutto
B9
  • Na zamówienie
Bumper Ball Arena - arena do kul dmuchanych  - 1
Bumper Ball Arena - arena do kul dmuchanych  - 2
Bumper Ball Arena - arena do kul dmuchanych  - 3
Bumper Ball Arena - arena do kul dmuchanych  - 4

Bumper Ball Arena - arena do kul dmuchanych

28 490,00 zł (BRUTTO)

23 162,60 zł netto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 28 490,00 zł
Brutto
B9

Dmuchana, mobilna arena do rozgrywek Bubble Football z materiałową nawierzchnią.

help_outline Oczekiwanie na dostawę lub produkt dostępny na zamówienie. Skontaktuj się z nami aby poznać dostępność.
help_outlineZapytaj o produkt
Bumper Ball Arena - arena do kul dmuchanych

Bumper Ball Arena - arena do kul dmuchanych

Dmuchana, mobilna arena do rozgrywek Bubble Football z materiałową nawierzchnią.

Akceptuję zasady polityki prywatności  

lub
Płatności z Comfino - jak to działa?
Wymiar (dł. x szer. x wys.)
22 m x 10 m x 1,6 m
Po spakowaniu (wys. x śr.)
+/- 1,8 m x 0,6 m
Materiał nowej generacji
PVC
Dmuchawa
1x 2400 W
Waga
+/- 250 kg
Gwarancja (lata)
2

Kilka słów o Bumper Ball TPU Premium

Bumper Ball TPU Premium to dmuchana kula wyposażona w uprząż. Można do niej wejść, biegać, zderzać się z pozostałymi graczami i świetnie bawić. Dmuchańce tylko wtedy gwarantują beztrosko spędzony czas, gdy są wykonane z wysokiej jakości materiałów. Właśnie taka jest kula Bumper Ball TPU Premium - niezwykle wytrzymałe tworzywo TPU wyróżnia się wysoką odpornością na rozerwanie i uszkodzenia. Dla uczestnika zabawy to pewność bezpieczeństwa, dla właściciela atrakcji - gwarancja solidności i wieloletniego użytkowania. Dmuchana kula Bumper Ball TPU Premium nazywana jest też Bubble Football i Bubble Soccer - wszystko od dyscyplin sportowych, w których bierze udział! Dmuchana atrakcja spełnia wymogi ustawy o ogólnym bezpieczeństwie produktów. Dodatkowo została przetestowana przez niezależnego rzeczoznawcę. Przy zakupie Bumper Ball TPU Premium otrzymujesz roczną gwarancję. W pakiecie z dmuchaną kulą Bumper Ball zapewniamy dodatkowy zestaw łatek.

Pomysły na wykorzystanie Bumper Ball

Dmuchane kule, do których można wejść i bezpiecznie zderzać się z podłożem oraz innymi graczami, wykorzystasz na milion sposobów! Tradycyjny to oczywiście Bubble Football, czyli piłka nożna w kulach. Bubble Bowling to odmiana ludzkich kręgli, w której każdy po kolei wciela się w kulę. Z kolei Bubble Sumo to zabawa w przepychanie - bezpieczne zmierzenie swoich sił z przeciwnikiem! Nie sposób zapomnieć o Bubble Rugby czy Last Bubble Man Standing - tak naprawdę jednak ilość pomysłów jest nieskończona. Ogranicza Cię tylko wyobraźnia! Dmuchane atrakcje najlepiej sprawdzą się na świeżym powietrzu, ale z powodzeniem można je wykorzystać także w zamkniętych halach sportowych. Uczestnicy mogą w nich biegać, skakać, zderzać się z innymi graczami i rzeczami. Niezależnie od tego, którą formę sportu wybierzesz, Bumper Ball TPU Premium zapewni wszystkim uczestnikom wiele godzin radosnej, beztroskiej zabawy, bez względu na wiek!

Dla kogo Bumper Ball

Bumper Ball TPU Premium to idealny wybór dla każdego, kto ceni wyzwania, aktywną grę zespołową i rywalizację! Choć grę w dmuchanych kulach kochają najmłodsi, tę niebanalną atrakcję uwielbiają też dorośli. Co ważne, Bumper Ball są dostosowane praktycznie do każdego wzrostu. Nie musisz obawiać się siniaków czy otarć. Zastosowany materiał jest odporny na zderzenia z innymi. Najsolidniejsze z dmuchanych kul Bumper Ball TPU Premium dedykowane są grupom 10-osobowym lub większym. Taka liczba uczestników pozwala stworzyć dwie drużyny i rozegrać mecz. Chętnie wybierają je organizatorzy imprez plenerowych dla dzieci i dorosłych: festynów, dni miasta, pikników rodzinnych, a także eventów firmowych i imprez integracyjnych. To też doskonały pomysł na prywatną imprezę, na przykład urodziny, wieczór kawalerski lub panieński, zjazd rodzinny itp. Dmuchane kule Bumper Ball to bezpieczna rozrywka na najwyższym poziomie. Zabawa drużynowa w dmuchanych zapewni radość i mnóstwo zabawy na wiele godzin!

Możesz polubić także

Co nas wyróżnia?

Gwarancja

Większość sprzedawanych przez nas produktów jest objęta dwuletnią gwarancją. Więcej szczegółów w warunkach gwarancji

Materiał

Do produkcji dmuchańców używamy solidnych materiałów: TPU lub PVC, charakteryzujących się ponadprzeciętną wytrzymałością na rozerwania oraz relatywnie niską wagą.

Dokumentacja

Wszystkie urządzenia podlegające normie PN-EN 14960 oraz PN-EN ISO 25649-6 posiadają orzeczenie techniczne (atest) oraz dokumentację techniczno-ruchową.

Dmuchawy

Każde urządzenie wymagające stałego dopływu powietrza dostarczamy wraz z kompletem niezbędnych dmuchaw.

Doradztwo

Zastanawiasz się jakie atrakcje najlepiej sprawdzą się w Twoim biznesie? Masz pytania związane z prowadzeniem firmy w oparciu o nasze produkty? Nie wahaj się! Skontaktuj się z nami, chętnie Ci pomożemy.

Serwis

Zastanawiasz się co będziesz mógł zrobić, jeżeli Twój sprzęt ulegnie awarii i nie dasz rady samodzielnie go naprawić? Nie martw się! W każdej chwili możesz skorzystać z naszego serwisu.

Jakość

Znamy urządzenia nie tylko z perspektywy producenta, ale również z perspektywy użytkownika. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić najlepszą jakość, która sprawdza się w praktyce.

Rentowność

Nasze atrakcje mają przynieść zyski przede wszystkim Tobie! Ze starannością dobieramy produkty z dużym potencjałem inwestycyjnym, które są chętnie wynajmowane na polskim rynku.