ZESTAW Archery Tag premium dla 12 graczy (strzały szybkie)
7 605,70 zł (BRUTTO)
7 195,70 zł (BRUTTO)

5 850,16 zł netto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 7 605,70 zł / Najniższa przecena w ciągu ostatnich 30 dni: 7 195,70 zł
Brutto
Z9
  • Rabat:-410,00 zł
  • Pakiet
ZESTAW Archery Tag premium dla 12 graczy (strzały szybkie)  - 1
ZESTAW Archery Tag premium dla 12 graczy (strzały szybkie)  - 2
ZESTAW Archery Tag premium dla 12 graczy (strzały szybkie)  - 3

ZESTAW Archery Tag premium dla 12 graczy (strzały szybkie)

7 605,70 zł (BRUTTO)
7 195,70 zł (BRUTTO)

5 850,16 zł netto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 7 605,70 zł / Najniższa przecena w ciągu ostatnich 30 dni: 7 195,70 zł
Brutto
Z9

Kompletny zestaw Archery Tag PREMIUM dla 12 osób z szybkimi strzałami. W zestawie taniej!

Ten pakiet zawiera

help_outline Oczekiwanie na dostawę lub produkt dostępny na zamówienie. Skontaktuj się z nami aby poznać dostępność.
help_outlineZapytaj o produkt
ZESTAW Archery Tag premium dla 12 graczy (strzały szybkie)

ZESTAW Archery Tag premium dla 12 graczy (strzały szybkie)

Kompletny zestaw Archery Tag PREMIUM dla 12 osób z szybkimi strzałami. W zestawie taniej!

Akceptuję zasady polityki prywatności  

lub
Płatności z Comfino - jak to działa?
Waga
+/- 30 kg
Gwarancja (lata)
1

W zestawie otrzymasz:

1 rok gwarancji darmowe szkolenie

DLA KOGO

Archery Tag jest grą zręcznościową, w której wykorzystuje się łucznictwo i połączenie zasad znanej gry w dwa ognie. Produkt przeznaczony jest dla niemal wszystkich tych, którzy poszukują przygody w czasie zabaw. Szczególnie polecamy Archery Tag tym, którzy organizują imprezy plenerowe, festyny, obozy kolonijne, eventy tematyczne czy zabawne wieczory kawalerskie lub grupowe imprezy okolicznościowe. Archery Tag wykonane jest z atestowanych materiałów, które przechodzą ocenę rzeczoznawcy. Dzięki temu masz pewność, że sprzęt ten jest w pełni bezpieczny. Archery Tag jest sportem zespołowym, którzy może przybierać różne formy wyzwań. Łuki Archery Tag jest łukiem jednoczęściowym, odpowiedni zarówno dla osób lewo, jak i praworęcznych. Ich zaletą jest duża wytrzymałość materiału oraz wysoka elastyczność. Zestawy Archery Tag można powiększać o dodatkowe atrakcje, takie jak tarcze czy przeszkody. Każdy uczestnik zabawy wyposażony jest w maskę ochronną. Polecamy także powiększenie zestawu o dodatkowe ochraniacze na palce i przedramiona.

JAK WYKORZYSTAĆ

Archery Tag jest atrakcją skierowaną zarówno dla dzieci, młodzieży, jak również dorosłych. Może przybierać formę zawodów w strzelaniu w wyznaczony punkt. Archery Tag jest także idealną formą spędzania czasu na świeżym powietrzu w czasie zabawy w większych grupach. Wyznacz cel, pokonuj przeszkody i traf w jak najkrótszym czasie w przeciwnika. Piankowy grot będący zakończeniem strzały i jej specjalne wyprofilowanie zapewnia bezpieczeństwo w momencie trafienia. Dodatkowo każdy z uczestników rywalizacji posiada maskę ochronną. Możesz zwiększać poziom trudności w czasie zabawy, rozstawiając na polu zabawy dodatkowe przeszkody, ściany, dmuchane walce, lub dmuchane kule Bumper Ball. Poszerzaj ofertę Archery Tag o dodatkowe ochraniacze lub akcesoria, które zwiększają bezpieczeństwo w czasie gier zespołowych. Wykorzystaj potencjał Archery Tag i stwórz pole do rywalizacji. Organizacja zawodów na czas lub trafienie w przeciwnika i wyeliminowanie go z rozgrywki jest doskonałą formą uczenia dzieci i młodzieży zdrowej rywalizacji. Dzięki naszym atrakcjom możesz zapewnić swoim klientom niezapomniane chwile w czasie zabawy w strzelanie z łuku jednoczęściowego i bezpiecznych strzał zakończonych gąbką (pacynka).

O TYM PRODUKCIE

Jak wszystkie nasze  atrakcje, Archery Tag jest wykonany z wysokiej jakości materiałów. Archery Tag nie wymaga specjalnych certyfikatów i pozwoleń. Produkt jest w pełni bezpieczny. Zalecamy korzystanie z produktu pod nadzorem przeszkolonego pracownika. W Gangaru (wcześniej GunGan) dbamy o to, żebyś miał jak najmniej na głowie – wybierz idealny zestaw Archery Tag.

Możesz polubić także

Co nas wyróżnia?

Gwarancja

Większość sprzedawanych przez nas produktów jest objęta dwuletnią gwarancją. Więcej szczegółów w warunkach gwarancji

Materiał

Do produkcji dmuchańców używamy solidnych materiałów: TPU lub PVC, charakteryzujących się ponadprzeciętną wytrzymałością na rozerwania oraz relatywnie niską wagą.

Dokumentacja

Wszystkie urządzenia podlegające normie PN-EN 14960 oraz PN-EN ISO 25649-6 posiadają orzeczenie techniczne (atest) oraz dokumentację techniczno-ruchową.

Dmuchawy

Każde urządzenie wymagające stałego dopływu powietrza dostarczamy wraz z kompletem niezbędnych dmuchaw.

Doradztwo

Zastanawiasz się jakie atrakcje najlepiej sprawdzą się w Twoim biznesie? Masz pytania związane z prowadzeniem firmy w oparciu o nasze produkty? Nie wahaj się! Skontaktuj się z nami, chętnie Ci pomożemy.

Serwis

Zastanawiasz się co będziesz mógł zrobić, jeżeli Twój sprzęt ulegnie awarii i nie dasz rady samodzielnie go naprawić? Nie martw się! W każdej chwili możesz skorzystać z naszego serwisu.

Jakość

Znamy urządzenia nie tylko z perspektywy producenta, ale również z perspektywy użytkownika. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić najlepszą jakość, która sprawdza się w praktyce.

Rentowność

Nasze atrakcje mają przynieść zyski przede wszystkim Tobie! Ze starannością dobieramy produkty z dużym potencjałem inwestycyjnym, które są chętnie wynajmowane na polskim rynku.