ZESTAW przeszkód dmuchanych do Archery Tag (6szt.)
4 312,00 zł (BRUTTO)
4 202,00 zł (BRUTTO)

3 416,26 zł netto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 4 312,00 zł / Najniższa przecena w ciągu ostatnich 30 dni: 4 202,00 zł
Brutto
Z7
 • Rabat:-110,00 zł
 • Pakiet
ZESTAW przeszkód dmuchanych do Archery Tag (6szt.) - 1
ZESTAW przeszkód dmuchanych do Archery Tag (6szt.) - 2
ZESTAW przeszkód dmuchanych do Archery Tag (6szt.) - 3
ZESTAW przeszkód dmuchanych do Archery Tag (6szt.) - 4
ZESTAW przeszkód dmuchanych do Archery Tag (6szt.) - 5
ZESTAW przeszkód dmuchanych do Archery Tag (6szt.) - 6
ZESTAW przeszkód dmuchanych do Archery Tag (6szt.) - 7
ZESTAW przeszkód dmuchanych do Archery Tag (6szt.) - 8
ZESTAW przeszkód dmuchanych do Archery Tag (6szt.) - 9
ZESTAW przeszkód dmuchanych do Archery Tag (6szt.) - 10
ZESTAW przeszkód dmuchanych do Archery Tag (6szt.) - 11

ZESTAW przeszkód dmuchanych do Archery Tag (6szt.)

4 312,00 zł (BRUTTO)
4 202,00 zł (BRUTTO)

3 416,26 zł netto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 4 312,00 zł / Najniższa przecena w ciągu ostatnich 30 dni: 4 202,00 zł
Brutto
Z7

Dmuchane, mobilne przeszkody do gier Archery Tag (w kształcie ciastka oraz nagrobka). 

Ten pakiet zawiera

help_outline Oczekiwanie na dostawę lub produkt dostępny na zamówienie. Skontaktuj się z nami aby poznać dostępność.
help_outlineZapytaj o produkt
ZESTAW przeszkód dmuchanych do Archery Tag (6szt.)

ZESTAW przeszkód dmuchanych do Archery Tag (6szt.)

Dmuchane, mobilne przeszkody do gier Archery Tag (w kształcie ciastka oraz nagrobka). 

Akceptuję zasady polityki prywatności  

lub
Płatności z Comfino - jak to działa?
Materiał nowej generacji
PVC
Waga
ok. 8 kg
Gwarancja (lata)
1

W zestawie otrzymasz:

1 rok gwarancji darmowe szkolenie

DLA KOGO

Archery Tag jest grą zręcznościową, w której wykorzystuje się łucznictwo i połączenie zasad znanej gry w dwa ognie. Produkt przeznaczony jest dla niemal wszystkich tych, którzy poszukują przygody w czasie zabaw. Szczególnie polecamy Archery Tag tym, którzy organizują imprezy plenerowe, festyny, obozy kolonijne, eventy tematyczne czy zabawne wieczory kawalerskie lub grupowe imprezy okolicznościowe. Archery Tag wykonane jest z atestowanych materiałów, które przechodzą ocenę rzeczoznawcy. Dzięki temu masz pewność, że sprzęt ten jest w pełni bezpieczny. Archery Tag jest sportem zespołowym, którzy może przybierać różne formy wyzwań. Łuki Archery Tag jest łukiem jednoczęściowym, odpowiedni zarówno dla osób lewo, jak i praworęcznych. Ich zaletą jest duża wytrzymałość materiału oraz wysoka elastyczność. Zestawy Archery Tag można powiększać o dodatkowe atrakcje, takie jak tarcze czy przeszkody. Każdy uczestnik zabawy wyposażony jest w maskę ochronną. Polecamy także powiększenie zestawu o dodatkowe ochraniacze na palce i przedramiona.

JAK WYKORZYSTAĆ

Archery Tag jest atrakcją skierowaną zarówno dla dzieci, młodzieży, jak również dorosłych. Może przybierać formę zawodów w strzelaniu w wyznaczony punkt. Archery Tag jest także idealną formą spędzania czasu na świeżym powietrzu w czasie zabawy w większych grupach. Wyznacz cel, pokonuj przeszkody i traf w jak najkrótszym czasie w przeciwnika. Piankowy grot będący zakończeniem strzały i jej specjalne wyprofilowanie zapewnia bezpieczeństwo w momencie trafienia. Dodatkowo każdy z uczestników rywalizacji posiada maskę ochronną. Możesz zwiększać poziom trudności w czasie zabawy, rozstawiając na polu zabawy dodatkowe przeszkody, ściany, dmuchane walce, lub dmuchane kule Bumper Ball. Poszerzaj ofertę Archery Tag o dodatkowe ochraniacze lub akcesoria, które zwiększają bezpieczeństwo w czasie gier zespołowych. Wykorzystaj potencjał Archery Tag i stwórz pole do rywalizacji. Organizacja zawodów na czas lub trafienie w przeciwnika i wyeliminowanie go z rozgrywki jest doskonałą formą uczenia dzieci i młodzieży zdrowej rywalizacji. Dzięki naszym atrakcjom możesz zapewnić swoim klientom niezapomniane chwile w czasie zabawy w strzelanie z łuku jednoczęściowego i bezpiecznych strzał zakończonych gąbką (pacynka).

ARCHERY TAG

Jak wszystkie nasze  atrakcje, Archery Tag jest wykonany z wysokiej jakości materiałów. Archery Tag nie wymaga specjalnych certyfikatów i pozwoleń. Produkt jest w pełni bezpieczny. Zalecamy korzystanie z produktu pod nadzorem przeszkolonego pracownika. W Gangaru (wcześniej GunGan) dbamy o to, żebyś miał jak najmniej na głowie – wybierz idealny zestaw Archery Tag.

Możesz polubić także

Co nas wyróżnia?

Gwarancja

Większość sprzedawanych przez nas produktów jest objęta dwuletnią gwarancją. Więcej szczegółów w warunkach gwarancji

Materiał

Do produkcji dmuchańców używamy solidnych materiałów: TPU lub PVC, charakteryzujących się ponadprzeciętną wytrzymałością na rozerwania oraz relatywnie niską wagą.

Dokumentacja

Wszystkie urządzenia podlegające normie PN-EN 14960 oraz PN-EN ISO 25649-6 posiadają orzeczenie techniczne (atest) oraz dokumentację techniczno-ruchową.

Dmuchawy

Każde urządzenie wymagające stałego dopływu powietrza dostarczamy wraz z kompletem niezbędnych dmuchaw.

Doradztwo

Zastanawiasz się jakie atrakcje najlepiej sprawdzą się w Twoim biznesie? Masz pytania związane z prowadzeniem firmy w oparciu o nasze produkty? Nie wahaj się! Skontaktuj się z nami, chętnie Ci pomożemy.

Serwis

Zastanawiasz się co będziesz mógł zrobić, jeżeli Twój sprzęt ulegnie awarii i nie dasz rady samodzielnie go naprawić? Nie martw się! W każdej chwili możesz skorzystać z naszego serwisu.

Jakość

Znamy urządzenia nie tylko z perspektywy producenta, ale również z perspektywy użytkownika. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić najlepszą jakość, która sprawdza się w praktyce.

Rentowność

Nasze atrakcje mają przynieść zyski przede wszystkim Tobie! Ze starannością dobieramy produkty z dużym potencjałem inwestycyjnym, które są chętnie wynajmowane na polskim rynku.