• Dostępne 2 szt
Używana bramka Bubble Football 1,5 m
1 090,00 zł (BRUTTO)
959,20 zł (BRUTTO)

779,84 zł netto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 1 090,00 zł / Najniższa przecena w ciągu ostatnich 30 dni: 959,20 zł
Brutto
B8-just
  • Rabat:-12%
Używana bramka Bubble Football 1,5 m  - 1
Używana bramka Bubble Football 1,5 m  - 2
Używana bramka Bubble Football 1,5 m  - 3
Używana bramka Bubble Football 1,5 m  - 4
  • Dostępne 2 szt

Używana bramka Bubble Football 1,5 m

1 090,00 zł (BRUTTO)
959,20 zł (BRUTTO)

779,84 zł netto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 1 090,00 zł / Najniższa przecena w ciągu ostatnich 30 dni: 959,20 zł
Brutto
B8-just

Używana dmuchana, mobilna bramka do rozgrywek Bubble Football. Bramka ma 2 m szerokości, 1,5 m długości i 1,5 m wysokości. Zalecamy dokupienie do niej pompki elektrycznej. Stan 4/5.

help_outline Produkt dostępny od ręki. Zamówienie wyślemy do Ciebie do 2 dni roboczych.

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 2.

lub
Płatności z Comfino - jak to działa?
Wymiar (dł. x szer. x wys.)
2 m x 1,5 m x 1,5 m
Po spakowaniu (wys. x śr.)
+/- 0,5 m x 0,5 m
Materiał nowej generacji
PVC
Waga
+/- 10 kg
Gwarancja (lata)
1

DLA KOGO

Dmuchana kula Bumper Ball gwarantuje bezpieczną rozrywkę na najwyższym poziomie. Atrakcja stworzona została z myślą o wszystkich tych, którzy uwielbiają gry zespole i świetną zabawę. Dmuchane kule Bumper Ball wykorzystasz w czasie imprez plenerowych na świeżym powietrzu. Bumper Ball doskonale sprawdzają się także w zamkniętych halach sportowych. Dmuchana kula Bumper Ball jest duża, dzięki temu można w nią wejść. W środku jest regulowana uprząż, która zapewnia bezpieczne użytkowanie. Dzięki takiemu rozwiązaniu każdy uczestnik zabawy, pomimo różnicy wzrostu może bawić się w dmuchanej kuli Bumper Ball. Możesz biegać, zderzać się z innymi graczami  w zawodach doskonale się przy tym bawiąc. Jeżeli szukasz sposobu na spędzenie czasu z przyjaciółmi lub rodziną, to dmuchane kule Bumper Ball są do tego idealne. Bubble football, buble soccer lub Bumper Ball, są to zamiennie stosowane nazwy dla tego produktu. Niezmienny jest na pewno fakt, że zabawa drużynowa w dmuchanych Bumper Ball zapewni radość i mnóstwo zabawy na wiele godzin wszystkim uczestnikom imprezy.

JAK WYKORZYSTAĆ

Bumper Ball to nadmuchiwana kula, którą możesz zastosować do zabaw organizowanych na trawie, boisku czy zamkniętej hali. Jak się bawić korzystając z dmuchanych Bumper Ball? Szczególnie polecamy Bubble Football, czyli inny rodzaj gry w piłkę nożną. Ogranicza nas tylko wyobraźnia, opcji jest o wiele więcej: Bubble Bowling (odmiana ludzkich kręgli), Bubble Sumo (zabawa w przepychanie), Bubble Rugby, Last Bubble Man Standing i wiele więcej. Dmuchane kule Bumper Ball wykonane z wysokiej jakości materiału. Stosowane uprzęże stabilizują postawę. Dmuchane kule Bumper Ball chronią przed przypadkowym zderzeniem z innym zawodnikiem. Nie musisz obawiać się siniaków czy otarć. Zastosowany materiał w dmuchanych kulach Bumper Ball jest odporny na zderzenia z innymi.

O TYM PRODUKCIE

Jak wszystkie nasze dmuchane atrakcje, produkt jest wykonany z wysokiej jakości materiałów, w tym przypadku z PVC o dużej wytrzymałości na rozerwanie. Dmuchana kula Bumper Ball spełnia ustawę o ogólnym bezpieczeństwie produktów. Dmuchana kula Bumper Ball objęta jest roczną gwarancją. W Gangaru (wcześniej GunGan) dbamy o to, żebyś miał jak najmniej na głowie - w pakiecie z dmuchaną kulą Bumper Ball zapewniamy dodatkowy zestaw łatek. Atrakcja została sprawdzona pod kątem bezpieczeństwa przez niezależnego rzeczoznawcę.

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 2.

Możesz polubić także

Co nas wyróżnia?

Gwarancja

Większość sprzedawanych przez nas produktów jest objęta dwuletnią gwarancją. Więcej szczegółów w warunkach gwarancji

Materiał

Do produkcji dmuchańców używamy solidnych materiałów: TPU lub PVC, charakteryzujących się ponadprzeciętną wytrzymałością na rozerwania oraz relatywnie niską wagą.

Dokumentacja

Wszystkie urządzenia podlegające normie PN-EN 14960 oraz PN-EN ISO 25649-6 posiadają orzeczenie techniczne (atest) oraz dokumentację techniczno-ruchową.

Dmuchawy

Każde urządzenie wymagające stałego dopływu powietrza dostarczamy wraz z kompletem niezbędnych dmuchaw.

Doradztwo

Zastanawiasz się jakie atrakcje najlepiej sprawdzą się w Twoim biznesie? Masz pytania związane z prowadzeniem firmy w oparciu o nasze produkty? Nie wahaj się! Skontaktuj się z nami, chętnie Ci pomożemy.

Serwis

Zastanawiasz się co będziesz mógł zrobić, jeżeli Twój sprzęt ulegnie awarii i nie dasz rady samodzielnie go naprawić? Nie martw się! W każdej chwili możesz skorzystać z naszego serwisu.

Jakość

Znamy urządzenia nie tylko z perspektywy producenta, ale również z perspektywy użytkownika. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić najlepszą jakość, która sprawdza się w praktyce.

Rentowność

Nasze atrakcje mają przynieść zyski przede wszystkim Tobie! Ze starannością dobieramy produkty z dużym potencjałem inwestycyjnym, które są chętnie wynajmowane na polskim rynku.