imagealt

Przygotuj się na nowy sezon — poznaj nowości i bestsellery od producenta Gangaru!

Początek roku 2024 to dobry moment na rozpoczęcie przygotowań do nadchodzącego sezonu na plenerową rozrywkę. Jeśli szukasz widowiskowych atrakcji na eventy dla całej rodziny, dobrze trafiłeś/aś! W Gangaru (GunGan) już od ponad 10 lat pomagamy naszym Klientom rozwijać biznesy w branży rozrywkowej, dostarczając oryginalne i trwałe dmuchańce. Projektujemy i produkujemy nasze dmuchańce, by przynosiły zysk i spojrzenia. Jesteśmy producentem, który stawia na sprawdzone rozwiązania i bezpieczeńtwo naszych klientow. Sprawdź, co przygotowaliśmy na nadchodzący sezon i poznaj modele atrakcji, które zrobią furorę na letnich festynach, przyjęciach czy w parkach rozrywki.

W tym artykule:

- dmuchane nowości i ich opisy

- zestawy do rywalizacji

Dmuchaniec ze zjeżdżalnią — combo hawajskie

Wakacje w pełni, bezchmurne niebo, a pod nim — kolorowy dmuchaniec z egzotycznymi motywami. Czujesz ten klimat? Hawajski dmuchaniec combo od Gangaru to znakomity wybór dla Twojej firmy! Ta atrakcja będzie świetnie prezentować się zarówno na wakacyjnych imprezach, jak i w halowych parkach dmuchańców. W porze chłodniejszych miesięcy chętnie pobawią się na nim szczególnie ci, którzy już nie mogą doczekać się lata. Ten model ma postać dmuchanego zamku ze zjeżdżalnią i skakańcem — każde dziecko będzie mogło wybrać swój ulubiony sposób zabawy! Produkt ten jest doskonałym uzupełnieniem dla innych dmuchańców z serii.

Podwójna dmuchana zjeżdżalnia z motywem cukierków

Wystarczy rzut oka na tę zjeżdżalnię, by poczuć niepohamowany apetyt na doskonałą zabawę. Ten model wyposażony został w aż dwa tory, dzięki czemu dobrze spisze się także na imprezach plenerowych z dużą liczbą gości, takich jak festyny czy festiwale dmuchańców. Przyciągające wzrok kolory i dekoracje z lubianymi przez dzieci słodyczami ubarwią także przestrzeń parku rozrywki czy kurortu. Sześciometrowa podwójna dmuchana zjeżdżalnia z motywem cukierków zrobi niezapomniane wrażenie na żywo i będzie świetnie prezentować się na zdjęciach. Produkcja tego modelu była słodką przygodą. Jako producent dmuchańców wykreowaliśmy uniwersalny motyw dmuchańca, który doskonale sprawdza się w przestrzeni otwartej.

Dmuchany połykacz — rekin

Nie taki rekin straszny jak go malują! Nasz dmuchany połykacz może wręcz dostarczyć uczestnikom wydarzenia świetnej rozrywki. Wystarczy wskoczyć do jego przepastnej paszczy, by zaraz potem beztrosko zjechać na zjeżdżalni. Ten dmuchaniec prezentuje się naprawdę imponująco i z pewnością zachęci do skorzystania z usług Twojej działalności. Gwarantuje świetną zabawę zarówno na świeżym powietrzu, jak i na terenie halowego parku dmuchańców czy sali zabaw. Dmuchany połykacz Rekin to atrakcja wyposażona także w przestronną poduchę do skakania, która pozwoli dodatkowo podkręcić rozrywkę na Twojej imprezie.

Dmuchany tor przeszkód CrashKader "Long"

Czeka Cię organizacja imprezy dla miłośników wyzwań i aktywności ruchowej? Wybierz dmuchaniec CrashKader "Long" i zapewnij im solidną dawkę niezapomnianych przeżyć! Ta atrakcja to aż 30 metrów toru przeszkód, którego przejście będzie wymagać od uczestników wykazania się zręcznością i zwinnością. Na tym dmuchańcu będzie mógł dobrze bawić się każdy z członków rodziny. Rozrywka na dmuchanych torach przeszkód nigdy nie powszednieje, dlatego jest to świetny wybór na ten i wiele kolejnych sezonów.

Zestaw kul Bumper Ball

Oferta Gangaru (GunGan) to nie tylko dmuchańce, lecz również doskonałej jakości sprzęt do gier plenerowych. Kule Bumper Ball to klasyka rozrywki dla dzieci i młodzieży, która ożywi niejedną imprezę. To świetny wybór na komunie, szkolne wydarzenia, przyjęcia urodzinowe, festynowe gry i zabawy oraz wiele innych okazji. W Gangaru możesz kupić Bumper Ball oddzielnie lub zdecydować się na zestaw, w którym znajdziesz 10 kul oraz dwie pompki elektryczne. Modele dostępne w naszym sklepie wykonane są z TPU o wysokiej wytrzymałości na rozerwanie, dzięki czemu możesz korzystać z nich jeszcze przez długie lata.

Zestaw do Archery Tag

Archery Tag to popularna gra plenerowa, która od lat podbija serca miłośników aktywnej rywalizacji w każdym wieku. Oferuje ona możliwość sprawdzenia się w zawodach łuczniczych, przeprowadzanych z wykorzystaniem łuków o niższym naciągu oraz bezpiecznych strzał z piankowymi grotami. Dzięki sprzętowi do Archery Tag możesz stworzyć strefę aktywnej zabawy na rozmaitych eventach lub zagospodarować plac, teren zielony albo halę. U producenta Gangaru znajdziesz wszystko, czego możesz potrzebować do organizacji rozgrywki. Najważniejsze będą oczywiście bezpieczne łuki, strzały oraz maski dla uczestników. Miejsce gry możesz dodatkowo wzbogacić dzięki naszym dmuchanym przeszkodom, za którymi gracze będą mogli się chować i w ten sposób unikać strzałów.