imagealt

Lato ma się ku końcowi i powoli zbliża się zakończenie sezonu na zabawę na atrakcjach dmuchanych. Jeśli nie planujesz udostępniać dmuchańców w całorocznym parku rozrywki na hali, musisz wiedzieć, jak zadbać o atrakcje po lecie oraz jak odpowiednio je magazynować. W tym artykule podpowiemy Ci, jak to robić. Dowiedz się, jak transportować, przechowywać i chronić dmuchańce, by zapewnić sobie bezproblemowy start w kolejnym sezonie!

W tym artykule:

- jaki transportować dmuchańce?

- jak magazynować dmuchańce?

- jak chronić dmuchańce przed uszkodzeniami?

- nasze dmuchańce na lata, nie na lato!

Jak transportować dmuchańce?

Biznes bazujący na wynajmie dmuchańców wymaga częstego przewożenia ich między magazynem a lokacjami wybranymi przez klientów. Aby atrakcje były bezpieczne w transporcie i docierały na miejsce w idealnym stanie, należy przewozić je w przeznaczonym na nie pokrowcu. To akcesorium otrzymasz od GunGan wraz z zakupem dmuchańca. 

Mniejsze atrakcje można z powodzeniem przewozić w bagażniku większego samochodu osobowego, jednak dla dużych modeli będziemy potrzebować w tym celu auta dostawczego lub busa.

Jak magazynować dmuchańce?

Gdy nadchodzi koniec sezonu, chowamy dmuchańce do magazynów i przechowujemy je tam aż do początku ciepłych dni kolejnego roku. Zanim jednak spakujesz atrakcję i pozostawisz ją w przynależnym jej miejscu przechowywania, musisz dokładnie oczyścić ją ze wszystkich zabrudzeń. Odkurz ją oraz umyj z użyciem detergentu, a następnie wysusz. 

Dmuchańce powinny być przechowywane w suchym miejscu, bez bezpośredniego kontaktu z wodą. Ochroń atrakcję przed odkształceniami czy zawilgoceniem od podłoża, kładąc ją na przeznaczonej dla niej palecie.

Jak chronić dmuchańce przed uszkodzeniem?

W miejscu składowania dmuchańca nie powinny znajdować się przedmioty, które mogłyby uszkodzić strukturę materiału lub szwy. Przechowuj atrakcje z dala od źródeł wysokich temperatur. Upewnij się również, że składowany dmuchaniec nie jest narażony na zawilgocenie lub bezpośredni kontakt z wodą, a także z wszelkimi substancjami, które mogłyby trwale zabrudzić materiał. 

Dmuchańce warto przechowywać w pokrowcu lub pod plandeką, które zapobiegną przypadkowemu poplamieniu atrakcji i zapobiegną odkładaniu się na niej kurzu.

Nasze dmuchańce na lata, nie na lato!

W GunGan wiemy, jak ważna jest jakość dmuchańców. Każdy z modeli dostępnych w naszej ofercie powstaje z trwałego PVC nowej generacji o podwyższonej odporności na rozdarcia. Kontrolujemy sposób, w jaki produkowane są nasze kolejne atrakcje, dlatego jesteśmy pewni co do ich doskonałej jakości wykonania. Tworzymy dmuchańce nie na lato, a na lata!

Masz jakieś pytania dotyczące eksploatacji atrakcji dmuchanych? A może zastanawiasz się, który model dmuchańca wybrać dla swojej firmy? Chętnie rozwiejemy wątpliwości! Nawiąż z nami kontakt, a postaramy się odpowiedzieć na każde Twoje pytanie najlepiej jak potrafimy.