imagealt

Jak autorskie projekty dmuchańców Gangaru wyróżniają Twoją firmę na rynku?

Jako producent dmuchańców sami projektujemy i szyjemy nasze atrakcje, w związku z czym możemy się  pochwalić się bogatym doświadczeniem. Każdego roku do naszej oferty trafiają nowe, autorskie wzory atrakcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych — gwarantujemy, że będziesz mieć z czego wybierać! Jeśli jednak masz swój własny pomysł na projekt dmuchańca i pragniesz go zrealizować, również możemy Ci w tym pomóc. Sprawdź, jak pomagamy naszym klientom rozwijać biznes w branży rozrywkowej z pomocą wyjątkowych atrakcji.

W tym artykule:

- Dlaczego oryginalność dmuchańców jest tak ważna?

- Jak projektujemy i produkujemy nasze dmuchańce?

- Zaprojektowane, by zrealizować Twój biznesplan

Dlaczego oryginalność dmuchańców jest tak ważna?

Oryginalność dmuchańców jest bardzo różna — obok ciekawych, kreatywnych projektów często spotyka się także takie, które zawierają wizerunki postaci ze znanych bajek i powstają bez poszanowania praw autorskich ich twórców,  Firma może napotkać poważne problemy, jeśli podmiot posiadający prawa do utworu, na którego atrakcji zarabia, naruszając tym samym prawo, zdecyduje się wnieść przeciw niej pozew.

W Gangaru nie łamiemy praw twórców (własności intelektualnej)i podczas projektowania i produkcji dmuchańców wykorzystujemy tylko oryginalne, autorskie wzory. Możesz być więc pewien, że z naszymi dmuchanymi zjeżdżalniami i zamkami Twoja firma działa legalnie i etycznie.

Jak projektujemy i produkujemy nasze dmuchańce?

W Gangaru projektujemy dmuchańce z myślą o potrzebach miłośników zabaw na tych atrakcjach. Kluczowe są dla nas bezpieczeństwo, solidne materiały oraz widowiskowe wzory, które przyciągają spojrzenia. Wiemy, że to właśnie dmuchańce o tych cechach są najchętniej odwiedzane i wypożyczane przez klientów. Prowadzisz swój park rozrywki? A może zajmujesz się wynajmem dmuchańców? Skontaktuj się z nami — z chęcią pomożemy Ci znaleźć atrakcję marzeń Twoich i Twoich klientów.

Dmuchańce producenta Gangaru wyróżniają się oryginalnymi formami. Wśród naszych modeli znajdziesz na przykład zjeżdżalnię dmuchaną przypominającą piracki statek, tor przeszkód w motywie kolorowych kredek czy skakaniec z dekoracjami 2D i 3D nawiązującymi do egzotycznej dżungli. Obok tak efektownych wzorów nikt nie przejdzie obojętnie — już na pierwszy rzut oka zachęcają do beztroskiego skakania!

Zaprojektowane, by zrealizować Twój biznesplan.

Jako producent zjeżdżalni, placów zabaw, zamków dmuchanych i wielu innych tego rodzaju atrakcji, na przestrzeni przeszło dekady działalności zdołaliśmy zaprojektować mnóstwo wyjątkowych wzorów. Realizujemy nie tylko nasze koncepcje, ale i pomagamy klientom w tworzeniu indywidualnych projektów. Oferujemy naszą pomoc w doborze modelu atrakcji, kolorystyki, nadruków czy dekoracji 3D. Wykonujemy projekty dmuchańców z uwzględnieniem obowiązujących przepisów i norm, dzięki czemu nasze projekty są nie tylko unikatowe, ale i w pełni bezpieczne dla użytkowników.

Podoba Ci się jeden z naszych wzorów, ale chciałbyś zobaczyć go w innych barwach? Na Twoje życzenie uszyjemy ten model w wybranej przez Ciebie kompozycji kolorów. Wykonujemy także wysokiej jakości nadruki na materiale dmuchańców. Dzięki temu możesz  stworzyć spersonalizowaną atrakcję dla Twojej działalności i zwiększyć zainteresowanie Twoimi usługami. Poznaj naszą ofertę i przekonaj się, jak łatwe jest zaprojektowanie idealnego dmuchańca — zapraszamy do kontaktu!