imagealt
W tym artykule:

- Berek - skakaniec tematyczny

- Coś dla fanów piłki nożnej - Giga Piłkarzyki

- Wyścigi z nagrodami

Zdobywanie dmuchanego szczytu i ucieczka z labiryntu

Dmuchańce na urodziny to świetny sposób na zapewnienie dzieciom niezapomnianej zabawy. W końcu nie co dzień mają możliwość beztroskiego szaleństwa na dmuchanej zjeżdżalni, zamku czy torze przeszkód, bez konieczności proszenia rodziców o pieniądze na bilet. Jeśli chcesz, by było nie tylko atrakcyjnie, ale też ciekawie, wypróbuj 5 sprawdzonych pomysłów na zabawę z dmuchańcami na urodziny!

Berek - skakaniec tematyczny

Na urodzinach przedszkolaka najbardziej trafioną atrakcją okaże się zamek dmuchany lub plac zabaw. Aby urozmaicić dzieciom zabawę, można zaangażować je w grę w berka - oczywiście skakanego! Kto nie skacze, tylko biegnie, odpada z gry. Całą imprezę można urozmaicić motywami będącymi w obszarze zainteresowań solenizanta. Tematyczne dmuchane zamki cieszą się ogromną popularnością wśród najmłodszych. Statek piracki, kolorowe klocki, monster truck, podwodny świat, dżungla, wesołe potworki, farma - każdy z tych motywów dmuchańców przemieni zwykłe skakanie w prawdziwą przygodę na jednym pokładzie z przyjaciółmi!

Coś dla fanów piłki nożnej - Giga Piłkarzyki

Jeśli planujesz wynajem dmuchańca na urodziny małego piłkarza, fana największych światowych klubów, rozważ Giga Piłkarzyki. W tym dmuchańcu do rywalizacji uczestnicy wcielają się właśnie w ludzkie piłkarzyki - trzymając poprzeczne pałąki mają za zadanie wbić piłkę do bramki. W tej zabawie udział mogą wziąć zarówno solenizant i jego przyjaciele, jak i dorośli. 

Giga Piłkarzyki mogą też stać się tradycyjnym boiskiem. Wystarczy nie zakładać pałąków. Taka bezpieczna zabawa podczas urodzinowego pikniku spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającego małego piłkarza!

Wyścigi z nagrodami

Każde dziecko wie, że najlepsze są te zabawy, w których za zwycięstwo można otrzymać nagrody! Jeśli solenizant już w poprzednich latach miał na swoich urodzinach dmuchane zjeżdżalnie i zamki, rozważ tor przeszkód. W konkurencji tej dzieci ścigają się po dwoje. Następnie zwycięzcy mierzą się ze zwycięzcami - aż do wyłonienia trójki najlepszych. Oczywiście musisz pamiętać, by wcześniej zamówić nagrody. Uniwersalnym rozwiązaniem będą słodycze lub drobiazgi.

Atutem toru wyścigowego jako dmuchańca na urodziny jest możliwość wielokrotnego organizowania zawodów. Na wszelkie wypadek więc warto zaopatrzyć się w większą ilość nagród. Na koniec takich niezapomnianych urodzin każdy uczestnik powinien otrzymać drobny upominek - niezależnie od tego, czy wygrał wyścigi, czy nie!

Zdobywanie dmuchanego szczytu i ucieczka z labiryntu

Dmuchańce dla dzieci na urodziny to też okazja do sprawdzenia swojej sprawności. Najmłodsi uwielbiają wspinaczki! Jeśli solenizantem jest przyszły alpinista, dobrym pomysłem na zabawę okaże się dmuchana ścianka wspinaczkowa. Dostępna jest w formie klasycznej lub wodnej - idealnej na upalne dni. Zawody są proste - kto pierwszy dotrze na szczyt po jednej z czterech boków wierzy, ten wygrywa! Miękkie podłoże gwarantuje bezpieczeństwo nawet podczas upadków ze szczytu!

Dmuchaniec na urodziny w formie labiryntu z leśnym motywem to nieco większa inwestycja, urządzenie jest bowiem ogromne! Pomysłem na bezpieczną zabawę podczas imprezy dla dzieci jest znalezienie wyjścia z labiryntu. Dorosła osoba mierzy czas każdemu uczestnikowi. Inny wariant tej gry na dmuchanej atrakcji to jednoczesny udział wszystkich zaproszonych osób w poszukiwaniach wyjścia. Mile widziana jest też inwencja dzieci w wymyślaniu scenariusza do przygody w labiryncie!

Dmuchańce na urodziny dają ogromne możliwości! To propozycja zabawy dla osób, które marzą o niebanalnej imprezie dla dzieci - imprezie, która na długo zapadnie im w pamięci!