• Dostępne 3 szt
Dmuchany basen do kul wodnych 6 x 6 m
5 515,00 zł (BRUTTO)

4 483,74 zł netto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 5 515,00 zł
Brutto
W2
Dmuchany basen do kul wodnych 6 x 6 m  - 1
Dmuchany basen do kul wodnych 6 x 6 m  - 2
Dmuchany basen do kul wodnych 6 x 6 m  - 3
Dmuchany basen do kul wodnych 6 x 6 m  - 4
Dmuchany basen do kul wodnych 6 x 6 m  - 5
  • Dostępne 3 szt

Dmuchany basen do kul wodnych 6 x 6 m

5 515,00 zł (BRUTTO)

4 483,74 zł netto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 5 515,00 zł
Brutto
W2

Dmuchany basen wodny do kul wodnych oraz walców wodnych. W zestawie atrakcja nie posiada pompki. Należy ją dokupić osobno.

help_outline Produkt dostępny od ręki. Zamówienie wyślemy do Ciebie do 2 dni roboczych.
lub
Płatności z Comfino - jak to działa?
Wymiar (dł. x szer. x wys.)
6 m x 6 m x 0,6 m
Po spakowaniu (wys. x śr.)
+/- 1,4 m x 0,5 m
Materiał
PVC 0,9 mm
Waga
+/- 60 kg
Gwarancja (lata)
1

W zestawie otrzymasz:

1 rok gwarancji pokrowiec ochronny darmowe szkolenie

DLA KOGO

Dmuchany basen do kul wodnych 6 x 6 m jest atrakcją dedykowaną miłośnikom wodnych przygód i zabaw w różnym wieku. Dmuchane baseny wodne są integralną częścią innych, równie atrakcyjnych elementów dmuchanego parku wodnego takich, jak walce wodne czy wodne kule. Wodna atrakcja w postaci basenu pozwoli ochłodzić się uczestnikom imprezy firmowej, festynu lub w czasie imprezy w plenerze. Dmuchańce wodne stworzono z myślą o urozmaiceniu spotkań dzieci i młodzieży. Dmuchany basen wodny może być absolutnym hitem dla niemal każdego, kto uwielbia spędzać czas na świeżym powietrzu w długie wakacyjne popołudnia i ciepłe wieczory.

JAK WYKORZYSTAĆ

Daj nura i wyrusz na przygodę po skarby. Dmuchane baseny wodne mają różne wymiary, możesz dostosować je do planowanej imprezy. Z pewnością idealnie sprawdzą się jako miejsce relaksu dla rodziców i uczestnikowi imprezy plenerowej, wieczoru kawalerskiego lub pikniku na miejskiej plaży. Baseny wodne mogą mieć różne kolory, co umożliwia dostosowanie kolorystycznych preferencji do tematyki eventu. Wykorzystaj dmuchany basen wodny do zaproponowania uczestnikom imprezy zabawy w wodnych walcach lub bieg w kuli.

O TYM PRODUKCIE

Jak wszystkie nasze dmuchane atrakcje, produkt jest wykonany z wysokiej jakości materiałów, w tym przypadku z PVC nowej generacji o dużej wytrzymałości na rozerwanie. Dmuchany basen ma 6 metrów długości, 6 metry szerokości i 0,6 metrów wysokości. Spełnia ustawę o ogólnym bezpieczeństwie produktów. Do dmuchańca zalecamy zastosowanie pompki PK-501, która nie jest w zestawie. Dmuchaniec jest objęty roczną gwarancją. W Gangaru (wcześniej GunGan) dbamy o to, żebyś miał jak najmniej na głowie - w pakiecie z dmuchańcem zapewniamy pełny zestaw akcesoriów potrzebnych do przymocowania atrakcji (liny, śledzie). Dmuchaniec został sprawdzony pod kątem bezpieczeństwa przez niezależnego rzeczoznawcę.

Produkty Powiązane

Co nas wyróżnia?

Gwarancja

Większość sprzedawanych przez nas produktów jest objęta dwuletnią gwarancją. Więcej szczegółów w warunkach gwarancji

Materiał

Do produkcji dmuchańców używamy solidnych materiałów: TPU lub PVC, charakteryzujących się ponadprzeciętną wytrzymałością na rozerwania oraz relatywnie niską wagą.

Dokumentacja

Wszystkie urządzenia podlegające normie PN-EN 14960 oraz PN-EN ISO 25649-6 posiadają orzeczenie techniczne (atest) oraz dokumentację techniczno-ruchową.

Dmuchawy

Każde urządzenie wymagające stałego dopływu powietrza dostarczamy wraz z kompletem niezbędnych dmuchaw.

Doradztwo

Zastanawiasz się jakie atrakcje najlepiej sprawdzą się w Twoim biznesie? Masz pytania związane z prowadzeniem firmy w oparciu o nasze produkty? Nie wahaj się! Skontaktuj się z nami, chętnie Ci pomożemy.

Serwis

Zastanawiasz się co będziesz mógł zrobić, jeżeli Twój sprzęt ulegnie awarii i nie dasz rady samodzielnie go naprawić? Nie martw się! W każdej chwili możesz skorzystać z naszego serwisu.

Jakość

Znamy urządzenia nie tylko z perspektywy producenta, ale również z perspektywy użytkownika. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić najlepszą jakość, która sprawdza się w praktyce.

Rentowność

Nasze atrakcje mają przynieść zyski przede wszystkim Tobie! Ze starannością dobieramy produkty z dużym potencjałem inwestycyjnym, które są chętnie wynajmowane na polskim rynku.