Wodny tor przeszkód Tría (14 x 3 m)
28 100,00 zł (BRUTTO)

22 845,53 zł netto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 28 100,00 zł
Brutto
PW60
  • Na zamówienie
Wodny tor przeszkód Tría (14 x 3 m)  - 1
Wodny tor przeszkód Tría (14 x 3 m)  - 2
Wodny tor przeszkód Tría (14 x 3 m)  - 3

Wodny tor przeszkód Tría (14 x 3 m)

28 100,00 zł (BRUTTO)

22 845,53 zł netto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 28 100,00 zł
Brutto
PW60

Dopasowany na miarę park wodny - idealne rozwiązanie dla zbiornika wodnego każdych rozmiarów. W zestawie nie dodajemy pompki. Przy zakupie toru wodnego dostaniesz od nas dwie pompki w cenie jednej.

help_outline Oczekiwanie na dostawę lub produkt dostępny na zamówienie. Skontaktuj się z nami aby poznać dostępność.
help_outlineZapytaj o produkt
Wodny tor przeszkód Tría (14 x 3 m)

Wodny tor przeszkód Tría (14 x 3 m)

Dopasowany na miarę park wodny - idealne rozwiązanie dla zbiornika wodnego każdych rozmiarów. W zestawie nie dodajemy pompki. Przy zakupie toru wodnego dostaniesz od nas dwie pompki w cenie jednej.

Akceptuję zasady polityki prywatności  

lub
Płatności z Comfino - jak to działa?
Materiał
PVC 0,9 mm
Norma bezpieczeństwa
ISO 25649-6:2017
Gwarancja (lata)
2
Maksymalna liczba uczestników
8

W zestawie otrzymasz:

2 lata gwarancji pokrowiec ochronny linę łączącą elementy atest darmowe szkolenie

DLA KOGO

Dmuchane tory wodne są miękkimi i kolorowymi konstrukcjami, które unoszą się na tafli wody. Dzięki dużej wytrzymałości dmuchane tory wodne z pewnością mogą służyć jako miejsce do rywalizacji. Dmuchańce należą do jednych z najchętniej wybieranych atrakcji sezonowych zarówno przez dzieci, młodzież jak i osoby dorosłe. Dmuchane tory przeszkód mogą być nieodłącznym elementem atrakcji w czasie imprez okolicznościowych nad zalewem, basenem, jeziorem czy sztucznym zbiornikiem wodnym w czasie imprez masowych, imprez firmowych i imprez plenerowych. Dla wszystkich tych, którzy uwielbiają sporty wodne, dmuchane tory wodne niezaprzeczalnie są idealną atrakcją. Zaleta dmuchanych torów wodnych jest ich funkcjonalność oraz możliwość rozbudowywania. Każdy kolejny sezon to okazja do rozbudowania atrakcji o nowe elementy. Dzieciaki pokochają wielogodzinną zabawę, korzystając z dmuchanych torów wodnych przez całe lato.

JAK WYKORZYSTAĆ

Dmuchane tory wodne są rewelacyjnym dodatkiem do kompleksowych parków wodnych. Z łatwością możesz skomponować własny dmuchany tor wodny, dzięki czemu Twoja atrakcja stanie się jeszcze ciekawsza. Korzystać w czasie zabawy z łączników, przeszkód i wystających dmuchanych słupków. Twórz zespoły i organizuj rywalizację między wszystkimi uczestnikami zabawy. Dmuchane tory wodne można łączyć w większe kompleksy i poszerzać o dodatkowe, inne, równie ciekawe akcesoria. Doskonale komponują się z poduchami do skoków, ściankami wspinaczkowymi czy małpim gajem. Dmuchane tory przeszkód wnoszą do rozrywki z przyjaciółmi i znajomymi wiele radości i pozytywnej energii. Dmuchane tory wodne w pełni zaspokoją potrzeby najbardziej wymagających uczestników letnich zabaw.

O TYM PRODUKCIE

Jak wszystkie nasze dmuchane atrakcje, produkt jest wykonany z wysokiej jakości materiałów, w tym przypadku z PVC nowej generacji o dużej wytrzymałości na rozerwanie. Ten dmuchany tor przeszkód wodny ma 14 metrów długości i 3 metry szerokości. Spełnia normę bezpieczeństwa ISO 25649-6. Podobnie jak większość naszych atrakcji, dmuchaniec jest objęty dwuletnią gwarancją. W Gangaru (wcześniej GunGan) dbamy o to, żebyś miał jak najmniej na głowie - w pakiecie z dmuchańcem zapewniamy pełny zestaw akcesoriów potrzebnych do przymocowania atrakcji między sobą (liny). Dmuchaniec został sprawdzony pod kątem bezpieczeństwa przez niezależnego rzeczoznawcę.

Możesz polubić także

Co nas wyróżnia?

Gwarancja

Większość sprzedawanych przez nas produktów jest objęta dwuletnią gwarancją. Więcej szczegółów w warunkach gwarancji

Materiał

Do produkcji dmuchańców używamy solidnych materiałów: TPU lub PVC, charakteryzujących się ponadprzeciętną wytrzymałością na rozerwania oraz relatywnie niską wagą.

Dokumentacja

Wszystkie urządzenia podlegające normie PN-EN 14960 oraz PN-EN ISO 25649-6 posiadają orzeczenie techniczne (atest) oraz dokumentację techniczno-ruchową.

Dmuchawy

Każde urządzenie wymagające stałego dopływu powietrza dostarczamy wraz z kompletem niezbędnych dmuchaw.

Doradztwo

Zastanawiasz się jakie atrakcje najlepiej sprawdzą się w Twoim biznesie? Masz pytania związane z prowadzeniem firmy w oparciu o nasze produkty? Nie wahaj się! Skontaktuj się z nami, chętnie Ci pomożemy.

Serwis

Zastanawiasz się co będziesz mógł zrobić, jeżeli Twój sprzęt ulegnie awarii i nie dasz rady samodzielnie go naprawić? Nie martw się! W każdej chwili możesz skorzystać z naszego serwisu.

Jakość

Znamy urządzenia nie tylko z perspektywy producenta, ale również z perspektywy użytkownika. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić najlepszą jakość, która sprawdza się w praktyce.

Rentowność

Nasze atrakcje mają przynieść zyski przede wszystkim Tobie! Ze starannością dobieramy produkty z dużym potencjałem inwestycyjnym, które są chętnie wynajmowane na polskim rynku.