Huśtawka podwójna - Dmuchane parki wodne
4 400,00 zł (BRUTTO)

3 577,24 zł netto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 4 400,00 zł
Brutto
PW9
  • Na zamówienie
Huśtawka podwójna - Dmuchane parki wodne  - 1
Huśtawka podwójna - Dmuchane parki wodne  - 2
Huśtawka podwójna - Dmuchane parki wodne  - 3
Huśtawka podwójna - Dmuchane parki wodne  - 4
Huśtawka podwójna - Dmuchane parki wodne  - 5

Huśtawka podwójna - Dmuchane parki wodne

4 400,00 zł (BRUTTO)

3 577,24 zł netto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 4 400,00 zł
Brutto
PW9

Huśtawka na wodę - idealna jako element dmuchanego parku wodnego, ale również jako samodzielna atrakcja wodna! W zestawie nie dodajemy pompki.

help_outline Oczekiwanie na dostawę lub produkt dostępny na zamówienie. Skontaktuj się z nami aby poznać dostępność.
help_outlineZapytaj o produkt
Huśtawka podwójna - Dmuchane parki wodne

Huśtawka podwójna - Dmuchane parki wodne

Huśtawka na wodę - idealna jako element dmuchanego parku wodnego, ale również jako samodzielna atrakcja wodna! W zestawie nie dodajemy pompki.

Akceptuję zasady polityki prywatności  

lub
Płatności z Comfino - jak to działa?
Materiał
PVC 0,9 mm
Norma bezpieczeństwa
ISO 25649-6:2017
Gwarancja (lata)
2
Maksymalna liczba uczestników
4
Wymagana głębokość
1,2 m

W zestawie otrzymasz:

2 lata gwarancji pokrowiec ochronny atest darmowe szkolenie

DLA KOGO

Dmuchany park wodny to niezapomniane emocje w długie letnie dni. Produkty te są absolutnym hitem w każdej grupie wiekowej, od najmłodszych, po dorosłych amatorów wodnych zabaw.  Dmuchane parki wodne mogą być rozbudowywane o dodatkowe zjeżdżalnie. Wypoczynek nad wodą można zamienić w serię wspaniałych przygód i gonitw na dmuchanym parku wodnym. Sprawdź się na torach przeszkód, przeskocz małpi gaj i zawiśnij tuż nad taflą wody. Wyskocz za pomocą wielkiej dmuchanej poduszki. Dmuchany park wodny jest idealny do zagospodarowania przestrzeni zbiornika wodnego. Dmuchany park wodny jest w pełni mobilny, możliwy do złożenia i przewiezienia. Z każdym kolejnym sezonem możesz poszerzać dmuchany park wodny o nowe elementy. Dlaczego warto zainwestować w dmuchany park wodny dla dzieci i dorosłych? Dzięki takiej atrakcji odpowiesz na potrzeby klientów, którzy są spragnieni ochłody w upalne dni. Wielowymiarowe przeszkody pozwalają stworzyć atrakcję przyciągającą klientów, a ich złożoność wyklucza nudę. Organizuj zawody dla mniej doświadczonych oraz dla tych bardziej zaawansowanych. Dmuchane parki wodne pozwalają w pełni zaangażować dzieci na długi czas w bezpiecznych warunkach. Dzięki temu rodzice i opiekunowie mogą wykorzystać tę chwilę na relaks tuż przy dmuchanym parku wodnym.

JAK WYKORZYSTAĆ

Dmuchany park wodny może być poszerzany o dodatkowe tory przeszkód, boje i ścianki wspinaczkowe, a także zjeżdżalnie. Ponadto dmuchany park jest atrakcyjny jeśli ma równoważnie, dmuchane poduchy, mostki, drabinki oraz wiele innych konstrukcji. Każdy uczestnik zabawy powinien zostać zaopatrzony w kamizelkę ochronną. Jednocześnie na rozbudowanym dmuchanym parku wodnym może przebywać aż 75 osób! Twórz grupy, mierz czas, ścigaj się z przyjaciółmi i znajomymi. Dmuchany park wodny jest w pełni bezpieczny. Przypadkowe upadki nie stanowią zagrożenia – materiał jest sprężysty i bardzo miękki. Dmuchany park wodny doskonale sprawdza się na dużych imprezach tematycznych. Rewelacyjnie sprawdza się także jako główna atrakcja obozów letniskowych i kolonii. Wybierz nasz produkt i baw się przez wiele godzin. Dmuchańce dostępne w różnych wariantach kolorystycznych. Różne formy i kształty dmuchanego parku wodnego sprawiają, że zabawa na nim jest niezapomnianym przeżyciem. Nie możemy zagwarantować Ci dobrej pogody, ale zapewniamy najwyższej jakości dmuchańce, którą przyciągną klientów.

O TYM PRODUKCIE

Jak wszystkie nasze dmuchane atrakcje, produkt jest wykonany z wysokiej jakości materiałów, w tym przypadku z PVC nowej generacji o dużej wytrzymałości na rozerwanie. Spełnia normę bezpieczeństwa ISO 25649-6. Podobnie jak większość naszych atrakcji, dmuchaniec jest objęty dwuletnią gwarancją. W Gangaru (wcześniej GunGan) dbamy o to, żebyś miał jak najmniej na głowie - w pakiecie z dmuchańcem zapewniamy pełny zestaw akcesoriów potrzebnych do przymocowania atrakcji między sobą (liny). Dmuchaniec został sprawdzony pod kątem bezpieczeństwa przez niezależnego rzeczoznawcę.

Możesz polubić także

Co nas wyróżnia?

Gwarancja

Większość sprzedawanych przez nas produktów jest objęta dwuletnią gwarancją. Więcej szczegółów w warunkach gwarancji

Materiał

Do produkcji dmuchańców używamy solidnych materiałów: TPU lub PVC, charakteryzujących się ponadprzeciętną wytrzymałością na rozerwania oraz relatywnie niską wagą.

Dokumentacja

Wszystkie urządzenia podlegające normie PN-EN 14960 oraz PN-EN ISO 25649-6 posiadają orzeczenie techniczne (atest) oraz dokumentację techniczno-ruchową.

Dmuchawy

Każde urządzenie wymagające stałego dopływu powietrza dostarczamy wraz z kompletem niezbędnych dmuchaw.

Doradztwo

Zastanawiasz się jakie atrakcje najlepiej sprawdzą się w Twoim biznesie? Masz pytania związane z prowadzeniem firmy w oparciu o nasze produkty? Nie wahaj się! Skontaktuj się z nami, chętnie Ci pomożemy.

Serwis

Zastanawiasz się co będziesz mógł zrobić, jeżeli Twój sprzęt ulegnie awarii i nie dasz rady samodzielnie go naprawić? Nie martw się! W każdej chwili możesz skorzystać z naszego serwisu.

Jakość

Znamy urządzenia nie tylko z perspektywy producenta, ale również z perspektywy użytkownika. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić najlepszą jakość, która sprawdza się w praktyce.

Rentowność

Nasze atrakcje mają przynieść zyski przede wszystkim Tobie! Ze starannością dobieramy produkty z dużym potencjałem inwestycyjnym, które są chętnie wynajmowane na polskim rynku.