Spodnie czteroosobowe
1 265,00 zł (BRUTTO)

1 028,46 zł netto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 1 265,00 zł
Brutto
D39
  • Na zamówienie
Spodnie czteroosobowe  - 1
Spodnie czteroosobowe  - 2

Spodnie czteroosobowe

1 265,00 zł (BRUTTO)

1 028,46 zł netto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 1 265,00 zł
Brutto
D39

Spodnie dla czterech uczestników zabawy.

help_outline Oczekiwanie na dostawę lub produkt dostępny na zamówienie. Skontaktuj się z nami aby poznać dostępność.
help_outlineZapytaj o produkt
Spodnie czteroosobowe

Spodnie czteroosobowe

Spodnie dla czterech uczestników zabawy.

Akceptuję zasady polityki prywatności  

lub
Płatności z Comfino - jak to działa?
Po spakowaniu (wys. x śr.)
+/- 0,5 m x 0,5 m
Materiał nowej generacji
PVC
Waga
+/- 10 kg
Gwarancja (lata)
1

W zestawie otrzymasz:

1 rok gwarancji darmowe szkolenie

DLA KOGO

Spodnie czteroosobowe to atrakcja, która dedykowana jest dla wszystkich, którzy czują ducha konkurowania. Zabawa zaczyna się w momencie podjęcia rywalizacji z innymi uczestnikami rozgrywki. Poziom trudności wzrasta wraz ze stopniem zaawansowania i sprawności grupy przeciwnej. Atrakcja dostarcza mnóstwa emocji, ale jest to bezpieczna rywalizacja. Nie wymaga ponadprzeciętnej sprawności fizycznej. Niemal każdy może bawić się na atrakcji do rywalizacji. Spodnie czteroosobowe może być używany na otwartej przestrzeni, ale również w hali sportowej - czyli przez cały rok.

JAK WYKORZYSTAĆ

Ta atrakcja idealnie sprawdzi się podczas imprez integracyjnych, wieczorów kawalerskich czy panieńskich, imprez plenerowych lub festynów. Spodnie czteroosobowe może służyć też jako dodatkowa atrakcja dla turystów, gości hotelowych czy pracowników. Nigdy nie zabraknie chętnych, aby wykorzystać jego możliwości - znajdzie amatorów zarówno wśród dzieci i młodzieży, jak również dorosłych.

O TYM PRODUKCIE

Jak wszystkie nasze atrakcje, produkt jest wykonany z wysokiej jakości materiałów, w tym przypadku z PVC nowej generacji o dużej wytrzymałości na rozerwanie. Spełnia ustawę o ogólnym bezpieczeństwie produktów. Atrakcja jest objęta roczną gwarancją. W Gangaru (wcześniej GunGan) dbamy o to, żebyś miał jak najmniej na głowie - w pakiecie z atrakcjom zapewniamy pełny zestaw akcesoriów potrzebnych do przymocowania atrakcji (liny, śledzie). Atrakcja została sprawdzona pod kątem bezpieczeństwa przez niezależnego rzeczoznawcę.

Możesz polubić także

Co nas wyróżnia?

Gwarancja

Większość sprzedawanych przez nas produktów jest objęta dwuletnią gwarancją. Więcej szczegółów w warunkach gwarancji

Materiał

Do produkcji dmuchańców używamy solidnych materiałów: TPU lub PVC, charakteryzujących się ponadprzeciętną wytrzymałością na rozerwania oraz relatywnie niską wagą.

Dokumentacja

Wszystkie urządzenia podlegające normie PN-EN 14960 oraz PN-EN ISO 25649-6 posiadają orzeczenie techniczne (atest) oraz dokumentację techniczno-ruchową.

Dmuchawy

Każde urządzenie wymagające stałego dopływu powietrza dostarczamy wraz z kompletem niezbędnych dmuchaw.

Doradztwo

Zastanawiasz się jakie atrakcje najlepiej sprawdzą się w Twoim biznesie? Masz pytania związane z prowadzeniem firmy w oparciu o nasze produkty? Nie wahaj się! Skontaktuj się z nami, chętnie Ci pomożemy.

Serwis

Zastanawiasz się co będziesz mógł zrobić, jeżeli Twój sprzęt ulegnie awarii i nie dasz rady samodzielnie go naprawić? Nie martw się! W każdej chwili możesz skorzystać z naszego serwisu.

Jakość

Znamy urządzenia nie tylko z perspektywy producenta, ale również z perspektywy użytkownika. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić najlepszą jakość, która sprawdza się w praktyce.

Rentowność

Nasze atrakcje mają przynieść zyski przede wszystkim Tobie! Ze starannością dobieramy produkty z dużym potencjałem inwestycyjnym, które są chętnie wynajmowane na polskim rynku.